Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. Marcin i co się urodziło nie chwalisz się może by tak jakieś pępkowe zacząć Ja już gratuluję i niech rośnie zdrowo
  2. czasami chodzi ok a czasami nie czujnik to możesz sprawdzić w ten sposób że weź sobie magnes taki co przyciąga wyjmij czujnik ze skrzyni i energicznie tym magnesem przesuwaj tak lekko stukaj szybko a druga osoba niech zobaczy czy wskazówka się rusza na liczniku na włączonym zapłonie. Jeżeli się będzie ruszać to poszła wykładzina najprawdopodobniej:wink:. Jeżeli nie drgnie to czujnik
  3. Oby tylko okazała się czujnik miałem identycznie jak ty ale to niestety nie czujnik i leży gdzieś w szafie. W moim przypadku okazało się iszkodzenie okładziny wewnątrz skrzyni ona jest taka magnetyczna i daje impulsy na czujnik i trzeba było wymienić skrzynie. Ad2. zobacz pompkę w bagażniku może zimne luty bo coś mi się nie wydaje żeby woda była w przewodach
  4. Tadziu tamto trzymaj ok podjadę nie długo
  5. ja sobie juz poradziłem z moimi poprostu kabelki mi sie pomieszały przy starej lampce
  6. ja też zaczołem sie bawić i widzę że lampka jest z 2000 roku z marca podłaczam tak Stara lampa ma wiadomo 3 przewody: czarny - stały plus czarny z białym - masa czarny z zielonym - plus po otwarciu drzwi W lampce poliftowej piny przedstawiają się tak: Pin we wtyczce lampki Funkcja Ori kolor przewodu 1 lusterko wewnętrzne z funk. fotochrom (pod pin 6 we wtyczce lusterka) 2 czerwone podświetlenie przycisków_____ szary z niebieskim 3 stały plus __________________________ czerwony z żółtym 4 airbag ________________________________ zielony z żółtym 5 plus po otwarciu drzwi ________________ brązowy z białym 6 masa _____________________________ brązowy 7 air bag ______________________________ czarny i kicha nie włącza się po otwarciu drzwi a stara się włączała lampka jest taka kuźwa jakieś sugestie co i jak
  7. Ja polecam G3
  8. a nie włączałeś przypadkiem zapłonu bez włożonego licznika jeśli tak to,mpodłącz vaga skasuj błąd i po problemie
  9. mówimy o kostce czarnej w liczniku ona jest 4 pinowa i jeden pin w niej odpowiada za pokazywanie temperatury oleju i do tej kostki podpinasz wtyczkę małą np z komputera PC (tych od diod np) i łączysz z czujnikiem temperatury oleju i tyle a prościej to kabelek od tego czujnika jes w kostce na podszybiu. A tak na marginesie to temat jest zbędny bo wszystko jest w temacie o montażu fis tylko wystarczy poszukać
  10. kuźwa faktycznie nie na tą stronę manetki patrzyęłm sorki cena super
  11. nie wiem może nie doczytałem nie chce mi się bo temat jest tak banalnie prosty tylko poczytać kilka stron i to wszystko. Co do manetki tej co kupiłeś za 19 zł to wygląda ona na przedliftową ale jest ona do avanta i bez obsługi komputera:decayed:
  12. masz wtyczkę pewnie w komorze silnika zobacz dokładnie kabelek bodajże szaro-niebieski poszperaj i znajdziesz tylko dobrze poszukaj co do czujnika to jest miejsce w chłodniczce oleju były dwie opcje takie że albo otwór był zaślepiony śrubą z imbusem lub też nie był zaślepiony przyjżyj się dokładnie
  13. masz zapchane odpływy w dziale warsztat jest jak wyczyścić odpływy w podszybiu jest ich dwa pod servem i pod aku
  14. Dasz sobie rade zmieniasz jedną cyferkę w soft coding aby był od tdi i tyle nic nie musisz robić pociągniesz sobie kabelek od spalania z kostki na podszybiu, od czujnika temp oleju tez jest na podszybiu, kabelek z czujnika tem. zewnetrznej oraz z czujnika poziomu płynu spryskiwaczy. Jeżeli nie masz pompki takiej to nie musisz nic podłączać , jeżeli nie masz ori radia to też nie musisz nic podłączać do kostki od fisa ot cała filozofia roboty na 1h mówie ci ---------- Post dopisany at 09:18 ---------- Poprzedni post napisany at 09:16 ---------- wtyczka ma być czerwona bo to przedlift ma pasować w gniazdo i tyle
  15. grippen odpowiedział(a) na Hans47 temat w Audi A4 B5
    ja mam skóry i powiem i ori maty i już po 20 sekundach czuć iepełko w dupkę
  16. zerknij jakie masz teraz i wpisujesz identiko w nowym ustawiasz w 17 instrument soft coding i wpisujesz ale o tym to było milon razy
  17. Dokładnie tak robisz jak napisałeś z tymże nie musisz nie musisz podłączać kabelka do masy od płynu
  18. musisz odkleić ewentualnie siedzisko możesz przełożyć razem z gąbką jeżeli oczywiście są takie same. Jezeli fotele są takie same czyli np placki to możesz przełożyć samą skórę najgorzej schodzi z tymi przeklętymi spinkami
  19. grippen odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jozek726 jak se poradzisz daj znać bo koleżanka ma identyczny problem i też z tP-link działał do tej pory i było ok zabrakło prądu i klapa laptop nie widzi tego routera inne sieci widzi normalnie więc na pewno nie sterowniki , próbowałem wszystkiego resetu i nic to nie dało jeszcze spróbuje z tym MAC
  20. a nie masz jakieś instrukcji do niego bo ja znalazłem tylko instrukcje obsługi a nie moge znajść schematu kabli:facepalm:
  21. a jesteś pewny że taki masz sterownik bo ta nazwa kojarzy mi się z antyradarem dobra już znalazłem cobra 7777 niedopisałeś jednego 7
  22. zakładałem u siebie i zero problemów i działa idealnie
  23. niech mechanik w inny sposób sprawdzi ja tak miałem u siebie kupiłem ori czujnik a okazało się coś innego. Niech wyjmie czujnik ze skrzyni podłączy do kostki niech sobie weźmie magnes i energicznie przesuwa po nim jeśli wskazówka na zapłonie poleci w góre czyli czujnik sprawny i licznik sprawny. U mnie tak było że okładzina w skrzyni poleciała i nie wskazywał licznik.
  24. Łukasz z tego co pamiętam świece podgrzewające płyn są niedaleko czujnika tak mi się coś kojarzy (mogę się mylić) i wystarczy im pewnie to 30 sekund na podgrzanie płynu do temperatury około 5 st więc już później czujnik nie załączy grania proste ---------- Post dopisany at 09:41 ---------- Poprzedni post napisany at 09:38 ---------- Wiadomo ale one znajdują sie blisko czujnika więc pewnie wystarczy tyle czasu żeby podgrzać płyn o kilka st bo czujnik nie załączy gdy temp cieczy będzie 5 st
  25. to tylko moje domysły i na 99% nie ma napięcia po drugim włączeniu zapłonu, w moim paździochu jeszcze są świece od podgrzewania płynu więc pewnie to ma też znaczenie i coś te świece podgrzeją płyn i dlatego za drugim razem nie załącza już przekaźnika. A jak zapalisz za pierwszym razem to przekaźnik jeszcze uruchamia przecież świece na jakiś tam moment

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.