Treść opublikowana przez mcm
-
[B5 AHU] Nie działa prędkościomierz i obrotomierz
poszukaj ludzi w twojej okolicy może ci ktoś pomoże w diagnostyce jak posiada VAGa
-
Prawdziwe przebiegi - kto powie prawde ?
ja też ok 20-30 tyś rocznie
-
[B5 ADR] Proszę o analizę błędów - nie mogę odpalić auta
00561 Kontrola dodawania mieszanki 00532 P1746 Moduł kontroli transmisji – napięcie zasilania (B+) usterka słabej baterii lub złe uziemienie 00532 P1750 Napięcie (B+)
-
[B5 AHU] Nie działa prędkościomierz i obrotomierz
tam nie ma żadnych linek tylko elektryka, podłącz VAG i sprawdz 17 Instruments czy są jakieś błędy
-
[B5 AHU] Wykres po chipie
ładną serię miałeś, u mnie po chipie wyszło podobnie z KM ale troche mniej Nm :th:
-
[B5 AAH] Co to jest za kabel ?
jak kabel brązowy to masa
-
[ALL]Nie mogę odkrecić śrub
puknij młotkiem w śrubę mocniej, może pusci
-
[B5 AHU] Co oznaczają kody centralnego zamka ?
+008192 - Funkfernbedienung aktivieren +000256 - Heckklappenlogik
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
[B5 AFN] Problem z odpalaniem na zimnym silniku
a na ciepło pali OK, bo jak nie to może pompka paliwa ??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy byku
-
[B5 AEB] Problem z uruchomieniem silnika
[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2008, 19:19 _________________________________________________może być i tak lub przerwa w przewodach [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2008, 19:20 _________________________________________________Dziwne że VAG nic nie pokazuje
-
[B5 AEB] Problem z uruchomieniem silnika
zobacz do czego prowadzą kable od cewek[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2008, 19:05 _________________________________________________najprawdopodobniej do ECU, [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2008, 19:13 _________________________________________________
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy, zapraszamy do aktywności w klubie
-
[B5 AEB] Problem z uruchomieniem silnika
może moduł rozdzielający prąd na cewki
-
[B5 AEB] Problem z uruchomieniem silnika
w AEB masz 4 cewki po jednej na każdą świecę
-
[ALL] Pytanie o wymianę baterii w kluczyku (scyzoryk)
ja wymieniałem i nic mi się nie stało
-
[B5 AEB] Ślady wody i mokra rurka od klimy pod filtrem przeciwpyłkowym
jak najbardziej normalna sprawa przy klimie, różnica temp rurki i otoczenia = woda, nie przestrasz się jak ci się w2 lecie będzie lało pod samochodem
-
[B5 AFN] Moja lalunia.
dobry wybór, ładny kolorek +TDI i napęd Q to jest to :th:
-
[B5 AEB] Problem z uruchomieniem silnika
też bym stawiał na cewkę, skoro nie ma iskry
-
[B5 AFN] Jak założyć sprężyny weitec ?
Czy możesz wyjaśnić o co ci chodzi ? pewnie z jednej strony 3 zwoje gęściej z drugiej rzadziej i kolega nie wie która góra który dół
-
[ALL B7] Dysze spryskiwaczy do zderzaka s-line
fakt jest taki że są 2 rodz prawych i 3 rodzaje lewych, może po nr modelu dojdziesz
-
[B5 AEB] 1.8 T 18' + wirus :)
super bryka :th:, ale jeden szczegół mnie gryzie przednie chlapacze
-
[ALL B6] Przedni parktronic
bedzie [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2008, 20:52 _________________________________________________
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy kolege z GB