Treść opublikowana przez mcm
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
[B5 ADR] Co oznaczają te numery kodów ?
16486/P0102/000258 - Mass Air Flow (MAF) (G70): Signal too Low Possible Symptoms * Probably no serious malfunctions * Loss of power Possible Causes * Wiring and/or connections (short circuit?) * Mass Air Flow (MAF) (G70) defective Possible Solutions * Check wiring and connections * Check / Replace Mass Air Flow (MAF) (G70) Special Notes * In MY 1995-2002 (?) in Europe at VW-diesel-cars G70 had the bad reputation of slowly losing his performance, causing loss of power. It's not a matter of defective or breaking down, but it is filthy / dirty (not easy to clean). You can check functionality by making a log in [01-engine], [meas.blocks-08], group 003 (3e gear, full throttle, from 1700-4000rpm) Possible Symptoms * Absence of Engine Torque in lower RPMs Possible Causes * Fuse(s) faulty * Wiring/Connectors from/to Camshaft Timing Adjustment Valve Bank 1 (N205) faulty * Camshaft Timing Adjustment Valve Bank 1 (N205) faulty Possible Solutions * Check Fuse(s) * Check Wiring/Connectors from/to Camshaft Timing Adjustment Valve Bank 1 (N205) * Check Camshaft Timing Adjustment Valve Bank 1 (N205)
-
Strefa Śmiechu
http://www.joemonster.org/art/9000/25-najdziwniejszych-seks-zabawek tym się ludzie bawią :polew: [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2008, 12:14 _________________________________________________http://www.joemonster.org/filmy/8128/Czy-czesto-sie-pan-usmiecha :polew: :polew: :polew:
-
[ALL] Przestroga-ZLODZIEJE przy Politechnice -3 miasto/Serwis AUDI Groblewski-makabra
ludzie się po prostu boją, a policja ... bez komentarza, ja po swoim przypadku jestem szczególnie wyczulony na takie sprawy, i dziś jak kogoś złapię na kradzieży, niech się szykuje na szpital,
-
[B5 AHU] Dziwny świst (turbo lub coś innego) ??
tak !, a jak zaczął się pojawiać niedawno i się nasila to też nie jest problem, to jest noramlne, poczytaj temat od początku PS jakie ty masz normy
-
[B5 AHU] Dziwny świst (turbo lub coś innego) ??
świstu nie było a jest więc problem też jest
-
[B5 AHU] Dziwny świst (turbo lub coś innego) ??
właśnie o to chodzi że oglądałem wirnik zimnej strony, był OK i nie był mokry (od oleju) to chyba dobrze, chyba wyjmę turbo i obejrzę dokładnie bo chyba to jednak będzie coś z turbinką ( PS proszę o jakieś rady jak postępować z turbo przy demontażu czy na co zwrócić uwagę przy oglądaniu?? co wyczyścić po wyjęciu ??)
-
[B5 AHU] Dziwny świst (turbo lub coś innego) ??
Wirnik byl zmasakrowany, jakby ktos pilnikiem przytarl łopatki. wirnik ciepłej czy zimnej strony ??
-
[B5 AFN] Pękł mi przewód hamulcowy
jak widać na przykładzie, nie [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2008, 21:21 _________________________________________________drugim obwodem hamulcowym w osobówkach jest ręczny [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2008, 21:22 _________________________________________________dwuobwodowe układy hamulcowe wystepują tylko w cięzarówkach przy pneumatycznych układach
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
[ALL B5] Oto moje A4 B5
jedna uwaga: te naklejki ze zderzaków zrzuć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
[ALL B5] Oto moje A4 B5
gratki wyboru A4, wrzuć jakieś fotki :th:
-
Formuła 1 2008
jest 3 :th: ale przegrać tylko z ferrari to jak wygrać :th: w konstruktorach - BMW 1 miejsce :th: jest dobrze a będzie jeszcze lepiej
-
[B5 AFN] kody do klimatronika
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t70.0.html;highlight=klimatronic http://www.a4-klub.pl/smf/kody_klimatronica_ii-t4306.0.html;;amp=;sid,52f724adcefd06ab8739d0f687042c2e
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Formuła 1 2008
no chłopaki i dziewczyny kończymy pisanko rozsaidamy się wygodnie piwko paluszki i jazda za 5min trzymamy kciuki :th: :th: :th:
-
[B6 AVF] Jak w pełni korzystać z VAG-COM
może nie ma tych modułów z którymi chcesz się połączyć
-
[B5 AAH] Obsługa
rozumiem że masz klimatronic więc tak pierwszy przycisk po prawej stronie u góry (szyba ze strzałkami) nawiew na przednią szybę tzw odmrażanie przydatne w zimie AUTO-praca automatyczna tryb standardowy śnieżynka - włączanie wyłączanie klimatyzacji + i - pod temperaturą zwiększanie i zmniejszanie temperatury wewnątrz auta + i - pod wiatraczkiem reguluje prędkość dmuchawy strzałka w górę uruchamia nadmuch na szybę przednią i boczne z małych okrągłych kratek kratka pod strzałką - to nadmuch z kratek na konsoli strzałka w dół nawiew na nogi samochodzik ze strzałką - zamknięty obieg powietrza pozdrawiam
-
[ALL] Zapasówka w sprayu
testowane w TV oglądałem kiedyś nie pompuje koła do pełna ale na dojazd wystarczy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema
-
[B5 APU] Który grill będzie lepiej się prezentował ?
jak dla mnie 2
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w klubie