Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hugo

PREZES
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hugo

  1. Hugo odpowiedział(a) na Flaha temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Wszystko ładnie , pięknie , ale te koszulki na siedzenia o jakaś porażka :mad:
  2. Aż się prosiło o ankiete , więc ją zrobiłem
  3. Przejrzyj dział o car audio i tam znajdziesz temat o głośnikach i o panelach
  4. Co do dymienia , to jak program będzie zrobiony porządnie to zwiększone dymienie nie powinno mieć miejsca
  5. Coś chyba sobie pomyliłeś.Do PD leje się całkiem inny olej , który spełnia konkretne normy
  6. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Bramkarz reprezentacji Kolumbii, Luis Enrique Martinez wchodzi do kuchni, gdzie siedzi jego żona, która mówi: - Cześć kochanie. Ile przegraliście z Polakami? - Wygraliśmy 2:1! - Jasne. Może jeszcze mi powiesz, że strzeliłeś bramkę?
  7. Czyżby to przegub :mrgreen:
  8. :roll: A co Ci po tej gwarancji, zachaczysz o chodnik i juz zacięta :razz: Tu bardziej chodzi na przykład o wade fabryczną
  9. Jak tam chcesz, ja trafilem extra 7mm i za komplet zaplacilem 320 zł :razz: A co to za opony :shock: Jakieś dębice z 1964 roku ??
  10. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
  11. Proszę bardzo.Lepszych nie znajdziesz w Lublinie!!!! Ato-Auto" Andrzej Siwiec 21-008 Plouszowice Kol. 66b gm. Jastków, woj. lubelskie, pow. Lublin tel. (081) 502-15-06 Trasa na Naleczów , zaraz za Lublinem , jak wjedziesz do Plouszowic i miniesz autogaz to po prawej stronie bedzie duzy szyld Lider Service przy samej ulicy Tylko do nich to najlepiej wczesniej zadzwonic i sie umówic , bo maja spore kolejki Pozdrawiam
  12. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Uwierz mi , że nie warto A jak będziesz ciekawy dlaczego to znajde chwile i napisze coś więcej :twisted:
  13. Proponuje zainwestować w piecyk.Będzie zdecydowanie lepiej
  14. No w końcu dopiąłeś swego Widze , że już ćwiczysz jazde na zimny łokieć Widze , że Jagoda jak zawodowa fotomodelka pozuje Następnej niuni życze Ci w takiej samej konfiguracji tylko AWX
  15. Pisząc środek masz namysli na przykład skóry ?? Bo z tego co ja pamiętam to całe wnętrze obszywano we Włocławku w Java Car Design
  16. Te zestawy będą grały bez wzmacniacza, czy tak :?: Co to za ramki i gdzie je kupić :roll: Tak będą grały bez wzmacniacza.Wystarczy podłączyć pod radyjko.A co do ramek to takie :arrow: http://www.allegro.pl/item109499993_audi_ramka_glosnikowa_audi_a4_dar_20401_.html
  17. Do stolicy mam 200 km. ,może diagnostykę zrobić na miejscu, żeby się nie okazało że jest coś nie tak. Tylko co trzeba sprawdzić :?: A masz u siebie takich speców , którzy to zrobią??Marek ma u siebie nową hamownie Maha , na której można zdiagnozować prace silnika.A ponadto jest specem od Tdi wiec na pewno lepiej pojechać do niego niż masz trafić na jakiegoś partacza.Tu masz sprawdzonego człowieka A na pytanie do kogo jechać robić program do TDI , to prononuje wejść na www.sss.org.pl , wejść w wyniki i zobaczyć czołówke klasy diesel i będzie wszytko jasne
  18. Z Usa to fele chyba tylko są :mrgreen:
  19. Bez wzmacniacza nie wyciągniesz z głośników tego co najlepsze.Oczywiście będą grały , ale zazwyczaj radio nie jest w stanie takiego zestawu dobrze napędzić. A co do zestawów to podaj jakiś przedział cenowy to coś wybiore.Jeszcze napisz czy głosniki 13 czy 16,5 Chcę kupić takie radio : http://allegro.pl/item106768424_pioneer_deh_p55bt_bluetooth_nowe_mp3_vat_gwar_.html Głośniki raczej takie jak oryginały, nie mam czasu i ochoty na rezanie. Cena :?: tanio i dobrze :mrgreen: , do 300 pln i żeby grały bez wzmacniacza http://www.allegro.pl/item109120741__hertz_esk_super_zestaw_.html http://www.allegro.pl/item108994835_nowy_zestaw_separowany_130mm_lanzar_240w_super.html Tylko pamiętaj o tym , że do wiekszości głośników trzeba kupić ramki albo zrobić je z mdf-u , bo oryginalne głośniki mają 3 mocowania , a większość głośników które sa w sklepach mają 4 mocowania
  20. Podpinałem Concerta pod kostke ISO w Audi i grało bez problemu.Nie działało podświetlenie klawiszy , po wyjęciu kluczyka trzeba ponownie wklepywać kod i co godzine się wyłacza
  21. Hugo odpowiedział(a) na Krzychu88 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Bagażnik sam w sobie jest spory , ale otwór mógłby byc ciut większy :mrgreen:
  22. Przy procku po prawej sa oporniki 22k jeden z nich odpowiada za podświetlenie klawiszy sterowane z procka. Można połączyć z opornikiem wyświetlacza lub wyprowadzic i po małej przeróbce do 12V czyli pod przewodu oswietlenia.Albo najprostszą metodą - po prostu znależć pin zasilają żarówki podświetlania panela i wyprowadzić kabelek na zewnątrz, który potem podpiąć do przewodu od podświetlania we wtyczce wychodzącej z samochodu. Działa jak złoto. W momencie załączenia świateł w aucie jednocześnie podświetla się panel radia
  23. Świeci Ci się tylko i wyłącznie wyświetlacz.Przyciski nie są podświetlone
  24. Hugo odpowiedział(a) na Krzychu88 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Oglądałem kiedyś program o kobietach które jeźdzą w USA cieżarówkami.Niezłe pakerki z nich były :shock:
  25. Murzynek no proszę Cię Nie zadawaj takich pytań .To takie miasto w Anglii A na poważnie to wklepujesz w www.pilot.pl nazwe i po kilku sekundach wiesz gdzie jest dane miasto

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.