Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hugo

PREZES

Treść opublikowana przez Hugo

  1. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    Jasne , że sobie jaja zrobiłem Ale jakieś 4 lata temu w Lublinie była taka oto akcja. Wieczorem , jak rodzice poszli spać , pewna panienka wzięła z garażu auto rodziców.Zgarnęła 3 znajomych i pojechali na nocną przejażdzke do Kazimierza Dolnego.Posiedzieli tam troche i wczesnym rankiem postanowili wrócić do domu.Dziewczyna wpadła w panike , że ojciec zobaczy przebieg i że będzie miała gorąco.Wpadła wiec na pomysł , że wrocą do Lublina na wstecznym :shock: Jak pomyślała tak zrobiła.przejechali kilkaset metrów i rozbili maluszka
  2. Nie z ustawień , bo samemu sobie wybierasz model i silnik :mrgreen:
  3. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    Nie da się.Niech postawi na cegłach , wrzuci wsteczny , gaz w podłoge i licznik się cofnie
  4. Sorry za off topic , ale skąd wziąłeś silnik 1.9tdi 110KM w B6?? :shock:
  5. Hugo odpowiedział(a) na QBAba temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Po faceliftingu znaczki były tak właśnie naklejane
  6. No to po baciku dla Was :twisted:
  7. Poszukaj lepiej Alpine
  8. Są dobre jak sa oryginalne , a to najczęściej podrabiany olej w PL.Moja A4 wyjechała z fabryki z olejkiem Shell Helix
  9. Ja oczywiscie tez mam. Napisaliscie ze trzeba podpiac pod ogrzewanie tylnej szyby, ale to co zauwazylem nasze oryginalne podgrzewanie lusterek wlacza sie automatycznie jak zapalam silnik, wtedy moje lusterka robia sie przejrzyste :mrgreen: pozdrowionka Grzeją non stop i szybko się maty grzewcze przpalają i wlasnie tego nie rozumiem ... ktory z helmutow wpadl na tak fatalny pomysł...... :neutral: Nie wiem , który to , ale wiem , że już nie pracuje , bo w B6 lusterka się podgrzewają jak włącze ogrzewanie tylnej szyby
  10. Ja oczywiscie tez mam. Napisaliscie ze trzeba podpiac pod ogrzewanie tylnej szyby, ale to co zauwazylem nasze oryginalne podgrzewanie lusterek wlacza sie automatycznie jak zapalam silnik, wtedy moje lusterka robia sie przejrzyste :mrgreen: pozdrowionka Grzeją non stop i szybko się maty grzewcze przpalają
  11. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Firme znamy , ale co do tuningu diesla to raczej nie są lidrami na rynku.Jak już to proponuje pojechać do Mastersa , a jeżeli chodzi o tuning mechaniczny diesla to najlepsi w tym są chłpaki z CompSport
  12. Możesz to rozwinąć bo za bardzo nie wiem co masz dokładnie na myśli ? Bo to chodzi o układ przeniesienia napędu , a nie zawieszenie
  13. Hugo odpowiedział(a) na malinator temat w Audi A4 B5
    Mówie jak najbardziej poważnie.Zamówić Ci ??
  14. Hugo odpowiedział(a) na malinator temat w Audi A4 B5
    Cena z poduchą 6000zł
  15. Taki "kondon" do B5 na maske i atrape kosztuje 45€ Natomiat wersja większa , dodatkowo osłaniająca zderzak kosztuje 99€ :twisted:
  16. U mnie nie ma grzybków.W drzwiach kierowcy zamiast grzybka jest dioda od alarmu
  17. O którym przełączniku mówisz , na której mantce z prawej czy lewj stronie. Z prawej są tylko wycieraczki i ewentualnie sterowanie fisem.Z lewej natomiast jest tempomat i zapewne o to chodzi
  18. Hugo odpowiedział(a) na Jarek temat w Nadwozie i Wnętrze
    To grzyby z klimy tak śmierdzą.Musisz odkazić klimatyzacje.W serwisie od klimatyzacji koszt 100zł.Poszukaj w sklepach spray do odkażania klimy , jest tańszy i możesz zrobić to samemu
  19. www.ebay.de
  20. Przecież są cały czas :shock: http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewforum.php?f=2 Ale Tobie ciężko zaproponować jakiś regionalny spocik , bo nie wiemy skąd jesteś.Wpisałeś sobie Polska i lipa
  21. Po nagrzaniu mam cały czas 90.Obojetnie czy miasto czy trasa
  22. Ale przecież tak samo może być jak ziarenko piasku zostanie Ci na przykład pod irchą.Więc nie ma reguły czym wycierasz
  23. Jakie zloty masz na myśli ?? Bo ja na forum widze tylko jeden
  24. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Prawie jak Edyta: http://hymn.usa.patrz.pl/
  25. Hugo odpowiedział(a) na Traviz temat w Audi A4 B5
    Serwis u nas to na pewno Ci tego nie zrobi.Przyjmą zlecenie i wyślą do Niemiec

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.