Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hugo

PREZES

Treść opublikowana przez Hugo

  1. to one nie grzeja?? mi wlasnie 2,albo 3 gorne nie grzeja Dokładnie.U mnie też chyba 3 nie grzeją
  2. Ja miałem '96 i miałem Valeo
  3. Hugo opublikował(a) temat w Lifestyle i Hydepark
    Bardzo proszę o wpisywanie się tutaj ludzi , którzy używają Skype.Ja w tym poście zrobie liste.Czasami można z kimś pogadać jak się nudzi.Jak koś nie ma Skype to można go pściągnąć tutaj :arrow: http://skype.com/download/ . Ok to zaczynam :mrgreen: 1.Hugo - hugoquattro 2.Bratpit - bratpit1977 3.dark79 - darekgulijski 4.T-żółw - audi-kh 5.piotr1602 - piotrkamila 6.BladyRS - bladycs 7.Ono - jestem_ono 8.jChyra - fotoMI 9.Murzyn - Murzyn81 10.Janek - Ryszard.Ochucki 11.Baskecior - baskecior 12.adamooo - adamooo_1 13.bulinek - nusiabuli 14.arahil - arahill 15.lukas23 - lukaszl23 16.piter - piutrf 17.szpak - Iverson7766 18.bolek - Bolcio24 19.piurko - piurko2 20.adadur - adadurPL 21.marecki_78 - Marecki_78 22.Nasti - Nasti 23.Elektron9 - elektorowicz 24.bulinek - nusiabuli 25.Adadur - adadurPL 26.Piurko - piurko2 27.Talib1990 - tomciososnowiec 28.Andrzej710127 - andrzej710127 29.Wustyle - seba_wu 30.Poziek - POZIEK01 31.Szymek 23 - mszymecki 32.Slawek66 - travolta2 33.Iverson - tommyiverson1 34.Seta - seta896 35.Zdeniu - zdeniu77 36.Gelo - gelo_lsw 37.Myta1 - myta1 38.Krzyn!ek - krzyniek25 39.Szczet - szczet83 40.Malinova - malinova89 41.A4-V6 - grabsatel 42.Nudel - Nudel1 43.Gamling - Gamling1981 44.Elkrecik - Elkrecik
  4. Hugo odpowiedział(a) na adasn temat w Układ Jezdny
    I jak dzwoniłeś?? Kumpel dzownił i pytał o wymiane zawiasu na nowy , to pierwszy termin na 10 czerwca :mrgreen:
  5. Ty lepiej zobacz którędy biegnie trasa , a gdzie jest Łódź
  6. :arrow: http://www.viamichelin.com/viamichelin/gbr/dyn/controller/ItiWGPerformPage?E_wg=210506146lS19J406145143149461665ITIWG4v11133gbr004j112u101510110z100s110417430008S3Jha293000011000121g10111a101311041743000aR2l6eWNrbw000010091143a1510013010010072006145039.004-1.00110001001001001001001003gbr011011&stat=ambiguous_iti&pim=true&dtmDeparture=null&strStartChoice=0&x=37&y=9
  7. Hugo odpowiedział(a) na Dexter temat w Nadwozie i Wnętrze
    Szczerze to nie wierze w tą odporność tej folii.A jak ona cenowo stoi??Moim zdaniem warto zainwestować te 300zł w lusterka i będzie miodzio
  8. Hugo odpowiedział(a) na Dexter temat w Nadwozie i Wnętrze
    Jak kupisz całe lusterka to bedzie miodzio.Nie kupuj przypadkiem nakładek bo to porażka
  9. Obawiam się , że do Alpine nie ma mapy Polski.Wolałbym chyba wstawić oryginalną navi :mrgreen:
  10. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Wróbelek na gałązce siedzi czy kuca ?? Kuca , bo jakby siedział to by mu nóżki zwisały
  11. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    1.8 T z przerobkami nigdy nie bedzie ekonomiczne... Ja mam srednie spalanie na poziomie 15.6 (miasto)..... 15l to ja wykręcałem na mieście , na seryjnym silniku
  12. Chłopaki na razie nie chce obiecywać.Zobacaczymy jak będzie z czasem.Oczywiście chętnie bym przyjechał.Urlop co prawda mam w sierpniu , ale jak będe miał czas to na bank przybęde
  13. Nie ten wątek.Pisz w odpowienim miejscu !!
  14. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Dokładnie.Jak podniesiesz maske i spojrzysz w dół , to powinieneś go zobaczyć :smile:
  15. No skoro chcesz przepłacać , to pierwszy z brzegu to www.sklep.tuning.pl
  16. My tu rozmawiamy o Torsenie , a to całkiem inna bajka W Volvo podczas jazdy na szosie niemal cały moment obrotowy jest przekazywany na oś przednią. W terenie (a także na śliskiej nawierzchni) moment jest przekazywany także na tylną oś. Wszystko odbywa się automatycznie za pośrednictwem czujników i sprzęgła lepkościowego.Także zapiszczenie Volvo , to żaden problem
  17. Te ślady to chyba na żwirku albo na śniegu.Próbowałem zapiszczeć kołami w 1.8TQ i nie udało się.Opony 195/65/15.Także nie wierze w te ślady na jezdni.Za mała moc , żeby zerwać przyczepność W RS4 przy mocy 400KM jak się ostro staruje to koła na chwilke stracą przyczpność :mrgreen:
  18. Z oka by mu wyleciało.Ja bym mu wcisnął w d*** A swoją drogą , to widze , ze nie brakuje pojebów u nas w kraju :shock:
  19. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Przychodzi ksiądz do burdelu i mówi: - niech będzie pochwalony Na to burdelmama: - ale Lona dziś nie pracuje...
  20. Hugo odpowiedział(a) na lnn temat w Nadwozie i Wnętrze
    Nie zgodze się.Jeżdze z włączona klimą codziennie i zaczęło mi własnie śmierdzieć.Odkażanie pomaga :mrgreen:
  21. Chłopaki do jakiej miejscowosci się wybieracie w lipcu jak to nie tajemnica oczywiście ??
  22. Hugo odpowiedział(a) na adasn temat w Układ Jezdny
    Na pewno pracują Teraz rozbudowali się o kolejne 3 albo 4 stanowiska więc powinno być szybciej.Najlepiej zadzwoń i zapytaj jak z terminami
  23. Hugo odpowiedział(a) na adasn temat w Układ Jezdny
    Miałem to samo i jak koleie już nie wiedzieli co robić to mi kazali maglownice wymienić Wujaszek jest taksiarzem a oni maja zawsze dobrych fachowców i dostałem od nich namiary.Pojechałem , krótka jazda testowa , szybka diagnoza , wjazd na podnośnik , potwierdzenie diagnozy , regeneracja wachacza i błoga cisza "Ato-Auto" Andrzej Siwiec 21-008 Plouszowice Kol. 66b gm. Jastków, woj. lubelskie, pow. Lublin tel. (081) 502-15-06 Trasa na Naleczów , zaraz za Lublinem , jak wjedziesz do Plouszowic i miniesz autogaz to po prawej stronie bedzie duzy szyld Lider Service przy samej ulicy Tylko do nich to najlepiej wczesniej zadzwonic i sie umówic , bo maja spore kolejki Pozdrawiam
  24. Tak ma być.Nie martw się , wszytko jest OK
  25. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Sedan :mrgreen:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.