Hugo
PREZES
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda Moto News – wiadomości motoryzacyjne
Treść opublikowana przez Hugo
-
Gdzie znajduje się antena?
to one nie grzeja?? mi wlasnie 2,albo 3 gorne nie grzeja Dokładnie.U mnie też chyba 3 nie grzeją
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
Ja miałem '96 i miałem Valeo
-
Skype
Bardzo proszę o wpisywanie się tutaj ludzi , którzy używają Skype.Ja w tym poście zrobie liste.Czasami można z kimś pogadać jak się nudzi.Jak koś nie ma Skype to można go pściągnąć tutaj :arrow: http://skype.com/download/ . Ok to zaczynam :mrgreen: 1.Hugo - hugoquattro 2.Bratpit - bratpit1977 3.dark79 - darekgulijski 4.T-żółw - audi-kh 5.piotr1602 - piotrkamila 6.BladyRS - bladycs 7.Ono - jestem_ono 8.jChyra - fotoMI 9.Murzyn - Murzyn81 10.Janek - Ryszard.Ochucki 11.Baskecior - baskecior 12.adamooo - adamooo_1 13.bulinek - nusiabuli 14.arahil - arahill 15.lukas23 - lukaszl23 16.piter - piutrf 17.szpak - Iverson7766 18.bolek - Bolcio24 19.piurko - piurko2 20.adadur - adadurPL 21.marecki_78 - Marecki_78 22.Nasti - Nasti 23.Elektron9 - elektorowicz 24.bulinek - nusiabuli 25.Adadur - adadurPL 26.Piurko - piurko2 27.Talib1990 - tomciososnowiec 28.Andrzej710127 - andrzej710127 29.Wustyle - seba_wu 30.Poziek - POZIEK01 31.Szymek 23 - mszymecki 32.Slawek66 - travolta2 33.Iverson - tommyiverson1 34.Seta - seta896 35.Zdeniu - zdeniu77 36.Gelo - gelo_lsw 37.Myta1 - myta1 38.Krzyn!ek - krzyniek25 39.Szczet - szczet83 40.Malinova - malinova89 41.A4-V6 - grabsatel 42.Nudel - Nudel1 43.Gamling - Gamling1981 44.Elkrecik - Elkrecik
-
Czyzby maglownica>
I jak dzwoniłeś?? Kumpel dzownił i pytał o wymiane zawiasu na nowy , to pierwszy termin na 10 czerwca :mrgreen:
-
Zlot Mazury Lipiec
Ty lepiej zobacz którędy biegnie trasa , a gdzie jest Łódź
-
Zlot Mazury Lipiec
:arrow: http://www.viamichelin.com/viamichelin/gbr/dyn/controller/ItiWGPerformPage?E_wg=210506146lS19J406145143149461665ITIWG4v11133gbr004j112u101510110z100s110417430008S3Jha293000011000121g10111a101311041743000aR2l6eWNrbw000010091143a1510013010010072006145039.004-1.00110001001001001001001003gbr011011&stat=ambiguous_iti&pim=true&dtmDeparture=null&strStartChoice=0&x=37&y=9
-
inpro
Szczerze to nie wierze w tą odporność tej folii.A jak ona cenowo stoi??Moim zdaniem warto zainwestować te 300zł w lusterka i będzie miodzio
-
inpro
Jak kupisz całe lusterka to bedzie miodzio.Nie kupuj przypadkiem nakładek bo to porażka
-
Navi ALPINE
Obawiam się , że do Alpine nie ma mapy Polski.Wolałbym chyba wstawić oryginalną navi :mrgreen:
-
Strefa Śmiechu
Wróbelek na gałązce siedzi czy kuca ?? Kuca , bo jakby siedział to by mu nóżki zwisały
-
A3 1.8T ---> Tuning
1.8 T z przerobkami nigdy nie bedzie ekonomiczne... Ja mam srednie spalanie na poziomie 15.6 (miasto)..... 15l to ja wykręcałem na mieście , na seryjnym silniku
-
Zlot Mazury Lipiec
Chłopaki na razie nie chce obiecywać.Zobacaczymy jak będzie z czasem.Oczywiście chętnie bym przyjechał.Urlop co prawda mam w sierpniu , ale jak będe miał czas to na bank przybęde
-
Zlot Mazury Lipiec
Nie ten wątek.Pisz w odpowienim miejscu !!
-
GDZIE CZUJNIK TEMP. ZEWNETRZNEJ?
Dokładnie.Jak podniesiesz maske i spojrzysz w dół , to powinieneś go zobaczyć :smile:
-
Jakie lampy przód i tył do Avnta 97?
No skoro chcesz przepłacać , to pierwszy z brzegu to www.sklep.tuning.pl
-
Palenie gumy w quattro
My tu rozmawiamy o Torsenie , a to całkiem inna bajka W Volvo podczas jazdy na szosie niemal cały moment obrotowy jest przekazywany na oś przednią. W terenie (a także na śliskiej nawierzchni) moment jest przekazywany także na tylną oś. Wszystko odbywa się automatycznie za pośrednictwem czujników i sprzęgła lepkościowego.Także zapiszczenie Volvo , to żaden problem
-
Palenie gumy w quattro
Te ślady to chyba na żwirku albo na śniegu.Próbowałem zapiszczeć kołami w 1.8TQ i nie udało się.Opony 195/65/15.Także nie wierze w te ślady na jezdni.Za mała moc , żeby zerwać przyczepność W RS4 przy mocy 400KM jak się ostro staruje to koła na chwilke stracą przyczpność :mrgreen:
-
Super Glue w zamku i na karoserii..:-(
Z oka by mu wyleciało.Ja bym mu wcisnął w d*** A swoją drogą , to widze , ze nie brakuje pojebów u nas w kraju :shock:
-
Strefa Śmiechu
Przychodzi ksiądz do burdelu i mówi: - niech będzie pochwalony Na to burdelmama: - ale Lona dziś nie pracuje...
-
zimny nawiew
Nie zgodze się.Jeżdze z włączona klimą codziennie i zaczęło mi własnie śmierdzieć.Odkażanie pomaga :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chłopaki do jakiej miejscowosci się wybieracie w lipcu jak to nie tajemnica oczywiście ??
-
Czyzby maglownica>
Na pewno pracują Teraz rozbudowali się o kolejne 3 albo 4 stanowiska więc powinno być szybciej.Najlepiej zadzwoń i zapytaj jak z terminami
-
Czyzby maglownica>
Miałem to samo i jak koleie już nie wiedzieli co robić to mi kazali maglownice wymienić Wujaszek jest taksiarzem a oni maja zawsze dobrych fachowców i dostałem od nich namiary.Pojechałem , krótka jazda testowa , szybka diagnoza , wjazd na podnośnik , potwierdzenie diagnozy , regeneracja wachacza i błoga cisza "Ato-Auto" Andrzej Siwiec 21-008 Plouszowice Kol. 66b gm. Jastków, woj. lubelskie, pow. Lublin tel. (081) 502-15-06 Trasa na Naleczów , zaraz za Lublinem , jak wjedziesz do Plouszowic i miniesz autogaz to po prawej stronie bedzie duzy szyld Lider Service przy samej ulicy Tylko do nich to najlepiej wczesniej zadzwonic i sie umówic , bo maja spore kolejki Pozdrawiam
-
Przy włączeniu nawiewu coś (słychać) jakgdyby się odklejało?
Tak ma być.Nie martw się , wszytko jest OK
-
Tuleje do przednich wahaczy
Sedan :mrgreen: