Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hugo

PREZES
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hugo

  1. No nieźle Cię urządzili :shock: Ja bym im chyba powybijał szyby we wszystkich samochodach jakie tam stały Ja preferuje sprawdzonych speców.Bo w ASO też czasami są takie matoły , że szkoda gadać
  2. Jest też po angielskiemu więc spoko looz :mrgreen:
  3. Najwcześniej w środe Tydzień czekania bo takie kolejki.Fele czekają , oponki kupiłem Conti Sport Contact 2 225/40/18 :mrgreen: Jak tylko założe to na pewno wrzuce fotki
  4. Wcale nie są droższe.Wszystko zalezy od marki i modelu opony.Opony kierunkowe zazwyczaj są głośne.Możesz trafina na tanią i cichą , a może być , że ta najdroższa będzie głośna jak cholera.Trzeba czytać opinie innych o oponach
  5. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Multimedia, Nawigacja i Elektronika
    A zaznaczyłeś sobie tą opcje w swoim profilu ?? W Profilu , w dziale Preferencje , 5 linijka od góry
  6. Rożnica będzie 10mm.O 10mm się schowa w nadkole i o 10mm będzie bliżej od wewnątrz
  7. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Chyba przerdzewiałą
  8. Jak chcesz to mam za 2760zł komplet tych felg razem z nowymi oponami.Mówie oczywiście o 17"
  9. Nigdy nie słyszałem.Porównanie do Ronala to raczej nie trafione Ronal robi porządne felgi dla największych koncernów motoryzacyjnych i nie mógłby pozwoliić sobie na fuszerke. :mrgreen: Ja bym tą firme bardziej porównał do takich firma jak FMG , Hijon , albo cos podobnego
  10. Chodzi mi o to , czy nie będziesz musiał ich prostować co miesiąc.Niektóre firmy robią felgi z takich materiałów , że na naszych autostradach się gną jak cholera.
  11. Przecież to są 17" :mrgreen: Ładnie to by leżały 18"
  12. Zobaczymy jak się będą na autku prezentować.Mam nadzieje , że nie okażą się jakieś miękkie
  13. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://taxoweczka.stoi.d.patrz.pl
  14. Może trzeba po prostu podpiąć auto pod Vaga i pokasować błędy
  15. Chyba się źle wyraziłem.Chodzi mi o schowek ten na zdjeciu pod pokrętłem od regulacji światłem :arrow: http://img.otomoto.pl/photos/original/C9/C954/C95437/C954372_4.jpg Na zdjeciu jest model po faceliftingu. U mnie nie ma takiego schowka. No chyba, ze jestem malo spostrzegawczy :mrgreen: Jutro moze zapodam zdjecie mojego kokpitu (przede wszystkim mam stara kierownice..) Zdjęcie wziąłem pierwsze z brzegu.Ja w mojej B5 z 96 miałem półeczke.Teraz w B6 też mam , tylko jest ona centralnie pod kolumną kierownicy i jest dużo większa.Także u Ciebie jest na 100% , no chyba , że Ci ją ktoś zamurował
  16. Kolega Viking przysłał mi tabelke , która bardzo się przyda
  17. Chyba się źle wyraziłem.Chodzi mi o schowek ten na zdjeciu pod pokrętłem od regulacji światłem :arrow: http://img.otomoto.pl/photos/original/C9/C954/C95437/C954372_4.jpg
  18. Ja nigdy CB nie miałem , ale dobre miejsce na jego schowanie to chyba półeczka pod kierownicą
  19. Z Tobą wzystko OK.Zadziałała moc admina i Elf się znalazł w expresowym tempie na liście
  20. Znalazłem taką oto stronkę :arrow: http://igorweb.org/equidec/Default.aspx
  21. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Jak piszesz to wyłącz CAPS LOCK , bo pisanie dużymi literami oznacza krzyk !!!!! A co filtrów to polecam Knechta.Nie kupuj przpadkiem Filtrona , bo dużo negatywnych głosów słyszałem o tych filtrach , a teraz właśnie czytałem jak kolega wymienił przeciwpyłkowy na filtrona i musiał zmieniić na inny bo okazało się , że te filtry są do d...
  22. :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:
  23. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Widziałem takie chromy po zimie PORAŻKA :shock:
  24. W Golfie IV jest rozstaw 5x100 więc fele nie pasują

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.