Treść opublikowana przez Pelex
-
dziwny sterownik klimatyzacji
Faktycznie dziwny ten panel, szukałem takiego w wczęściach zamiennych ale nic podobnego nie znalazłem może ICEMAN ci coś powie na ten temat spróbuj do niego napisać
-
[A4 B5 1.8 125KM] Moja maszynka.
Ładniutka ale faktycznie chlapacze nie pasują no i lekka gleba bysię przydała bo wysoko stoi ta
-
[B5 1,6] witam po raz drugi:)
Ładna ta kolorek super ale foty chyba robiłeś aparatem 1mega pikseli co?
-
No to bratpit się chwali A4
Ładniutka seria i zadbana
-
Serwis klimatyzacji Gliwice i okolice
Witam Cię kolego słyszałem że dobry servis klimy jest w Sośnicowicach. Zakład nazywa się "Sadło" z tym że tam są dwa takie zakłady o tej samej nazwie dwuch jak mi sie dobrze zdaje braci ale podobno ten bliżej Tworogu Małego lepszy. Znasz te okolice?
-
Jak usunąć z szyby hologram z numerem rejestracj????
Zeby paluchów sobie nie pociąć można zastosować nożyk do tapet oraz dodatkowo lekko podgrzać szybke suszarką od zewnątrz to co zostanie delikatnie zmywaczem do paznokci tak żeby nigdzie on nie kapnął bo plamy na tapicerce murowane
-
[A4 B6 2.5TDI] AYM KOMBI ("prawie" S-line, nowe zdjęcia 31,05,2007)
miodzio nic dodać nic ująć no może lekka gleba
-
[B5 2.8 Q] 18" a la RS
Super statek bardzo mi się podoba napęd Q coś pięknego kolorek i fela,piękna ta
-
[B5 AFN] My A4 - Czas Tuningu
Wygląda cacy czekam na zmiany wtedy zobaczymy
-
[B6 S4 4.2 Q Avant] Moja S4
Coś pięknego kiedy ja będe mógggggggł mieć coś takiego gratulacje jest piękna ta
-
[A4 B5 1.8 ] z 1997
Ładniutka lampy no i szybki, jakś ładna fela wieksza i bedzie cacy
-
[A8 D2 4.2] Moja nowa A8-ka Quattro Tiptronik
bardzo fajny statek kiedyś o takim też myślałem a i tak kupiłem
-
[B5 ADP] Wakacyjny lifting mojej A4
Bardzo ładna ta twoja zmiany bradzo pozytywnie wpłyneły na jej wygłąd pogratulować
-
[A6 C5 2.8 30V Avant] Moja Asiunia+zdjecie wnętrza
Ładna ale to nie i do tego skrzynia mu się sypie
-
moje pierwsze audi
Czekamy na foty, a w roczniku 2006 są jeszcze takie silniki 75 PS?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Cię kolego
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć powitać
-
A4 2.8 V6 rok 1995
Pewnie że tak te lampki są o wiele ładniejsze ładuj do
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć witaj
-
Moje kochane B5 1.9 AFN [po drugim lifcie]
Bardzo ładniutka ta twoja kolorek miodzio może pomyśl w przyszłości o jakiś fajnych większych felach, po za tym to jest taka moja sugestia te pokrowce na siedzeniach co to jest? no i może dywaniki jakies welurowe do środeczka ogólnie bardzo ładnie się prezentuje pozdro
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć kolego powitać
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam nowego użytkownika
-
[B5 AFN] ZDERZACZEK OD S4 ,110PS,Fele 17'' ost foty z niemiec
nie będe krytykował bo kolega audi s4 tdi luk który zresztą mógłby sobie profil uzupełnić, mnie objedzie z góry na dól. Ogólnie twoja jest super zderzaczek fele kolorek, pewnie lampy z przodu dużo by zmieniły ale to juz chyba niema znaczenia skoro myślisz o sprzedaży
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy nowego użytkownika