Treść opublikowana przez augustA4
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Tak patrze na to wszystko i w sumie dziwię sie grupie VAG a szczególności Audi że do tej pory nie wypuścili na rynek ori lam do A4 B7 LED. Moim zdaniem mogli by naprawdę na tym zarobić , bo ludzi takich jak my jest na pewno na świecie więcej :> Wprowadzenie lamp LED do A6 spowodowało że klienci masowo zakładali do starszych modeli lampy LED
-
[B7 BPW] Wytarty wałek rozrządu "FOTKI"
Mowa tu o 2.0TDI. Ale to nie zmienia faktu ze zawsze i wszedzie 1,9TDI. W B7 tez występują. Ja tez sie załamałem jak tak sobie mysle ze co ja zapodam w niedalekiej przyszłości. Wszstko złom. A tu przeglądam sobie neta i zdziwiłem sie ze w B7 są tez 1,9. I to była wspaniała wieść. Moze mają mało bo 115 km ale mysle ze jakiś programik podciągnie na troszke więcej i wtedy te 2,0 TDi mogą sobie tylko popatrzeć. Heheeehe. Pozdro ZC wałek,szklanki w 1.9 na PD są takie same jak 2.0 8 zaworów głowica też zdaje się No i co z tego Ale 1,9 TDI PD latają a 2.0 nie. Zresztą w 2.0 wszystko pada. No i ile naklepali 1,9 a ile jak narazie 2.0. Zresztą sami wiecie jaka jest prawda. Dlaczego zaczeli wkładać spowrotem 1.9 do B7. Bo nikt nie chiał 2.0 ze względu na ich ogromne wady. Pozdro ZC [/quot nie zgodze się z tobą. z tego co mi wiadomo 1.9 i 2.0 były od początku do wyboru w B7. Osobiscie od 1,5 roku posiadam B7 z 2.0 TDI BLB i śmiga aż miło. nie jest tak jak piszesz że nikt nie chce 2,0 ( no moze ludzie z forum) lecz na zachodzie jak najbardziej klieci wybierają 2.0
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Panowie to co przedstawił Patrox to najlepsza propozycja lamp LED do A4. (oprucz tego co mam Miron tyle że kosztuja bardzo dużo rezania!) Moim zdaniem warto poczekać na oficjalną sprzedaż .
-
[ALL B7] Service - nie odlicza czasu i kilometrów
Spokojnie tez tak miałem. Po przebiegu ok 1000 km pokaże ci wskazania.
-
[B7 BPW] Wytarty wałek rozrządu "FOTKI"
widocznie utrata oleju i ciśnienia na szklankach nie była tak duza żeby spowodować komunikat o niskim cisnieniu oleju. Mniejsze ciśnienie oleju mozna było wykryć tylko poprzez pomiar w odpowiednich przedziałach.
-
[B7 BPW] Wytarty wałek rozrządu "FOTKI"
Tez mi sie tak wydaje. Po zdjęciach widać jak dwie szklanki na 2 cylindrach totalnie wywalone. można zobaczyć jak wygląda zawór i tłok na górze
-
[ALL B7] Problem z tylnymi światłami (brems licht)
sprawdz mocowanie żarowki czy nie jest zaśniedziałe. tak jak kolega pisze sprawdź na nowych żarówkach a nie tylko oględziny
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
No to w sumie nie drogo. nowy komplet to ok. 4500 PLN plus robocizna
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
kolego ile zapłaciłeś za ten zestaw?
-
[B7 BLB] Uszkodzona świeca żarowa
Też miałem walnięta świece i wyskoczył błąd świecy 4 cylindra na VAG-u. Więc chyba da sie zdiagnozować świece czy nie są przepalone. Sprawdzenie miałem chyba na wyłączonym silniku ale reki nie dam uciąć
-
[INNE] Z oleju zrobił się żel - mazut
taki efekt powstaje po wymieszaniu dwuch olejów. Tak jak kolega wczesnij pisal może to być olej do silników z olejem np. przekładniowym
-
[B6 AWX] Zpaliła się kontrolka Airbag
dokladnie ! Bez podpięcia VAG nie wykasujesz błędu.
-
Nowe lampy LED [Przód i tył] A4 B7 kilka pytań
Efekt jak dla mnie super!!! :good:
-
[ALL] Pokrowce szyte na miarę co o tym sądzicie
jak dla mnie kompletny syf
-
[B6 AWX] Zpaliła się kontrolka Airbag
zapnij VAG i będzie jasne! Miałem problem z wtyczkami pod siedzeniem. wypiłem przełożyłem wtyczkę tak aby o nic nie haczyła, psiknąłem kontakt-sprey i jak narazie przez pól roku jest ok!! wcześniej co chwile wywalało mi błąd pouszki
-
Nowe lampy LED [Przód i tył] A4 B7 kilka pytań
Cały czas czekam na pojawienie sie na rynku lamp tylnych led takich jak w A6. to co widać fajnie wygląda tylko rezanie tego to juz mala zabawa.
-
Muzyka w naszych autkach
a u mnie zawsze leci Program III
-
[B7 BLB] Po wizycie w Dynosoft Wrocław
Delikatnie lecz bardzo zdrowo wyglada ten wykres. Szczególnie powinna cieszyć krzywa Nm. Bardzo ładnie układa sie w "rzeczywistym" przedziale obrotów :good:
-
[B7 BPW] Czy w B7 są czujniki zużycia klocków z tyłu ?
Wymieniając jakiś czas temu opony na zimowe nie za uwarzyłem czujników z tyłu
-
[B7 BLB] Zablokowane połączenie BT RNS
Wszystko ok. rozłączyłem aku na moment tj. 5 sekund i wszystko wróciło do normy
-
[B5 AHU] Zapieczona kierownica w turbinie + poranne dymienie
sprawdzałeś może końcówki wtryskiwacza? Może tak być że końcówki wtryskiwaczy są juz nie pierwszej młodości i nie rozpylają dobrze paliwa. Jeżeli silnik osiągnie odpowiednią temperaturę pracy to dymienie przestanie bo w komorze spalania jest taka temperatura że bez względu na to że wtryskiwacz nie rozpyla poprawnie dawka zostaje spalona całkowicie.
-
[B7 BLB] Zablokowane połączenie BT RNS
ok. zobacze z tym bezpiecznikiem. jaby cos to klucze do wypięcia aku i radia już mam
-
[B7 BLB] Zablokowane połączenie BT RNS
trzymam przycisk Radio i Setup dość długi i słyszę że się resetuje. jak wyłączę silnik i zamknę samochód to nadal jest taka sama sytuacja. co więcej słychać że głośniki "grają". może odłączenie aku coś da??
-
[B7 BLB] Zablokowane połączenie BT RNS
Witam! Mam problem z zablokowanym BT w RNS. sytułacja polega na tym że w trakcie rozmowy przez telefon w włączonym BT padła mi bateria w telefonie. po włączeniu telefonu nie można połączyć sie ponownie z RNS a na wyświetlaczu ciągle widnieje połączenie z rozmówcą. Nie mogę w żaden sposób zakończyć rozmowy. Próbowałem zresetować RNS przyciskając Radio i Steup. Niestety nic to nie dało. Próbując odszukać BT innym telefonem też nie daje rady koledzy pomocy bo nie mam juz pomysłu co może być i jak to usunąć. Myślałem nad rozłączeniem aku ale nie wiem czy to dobry pomysł.
-
[B7 BLB] Trudności z uruchomieniem silnika zimnego jak i ciepłego silnika.
Stawiam na PD. zrobić logi i zobaczyć co wyjdzie. Uszkodzenie PD ma wpływ na rozruch oraz szarpanie w pewnych zakresach obrotów silnika zwłaszcza że piszesz że objawy są takie jakby silnik nie dostawał paliwa na wszystkie gary.