Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

elmo814

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elmo814

  1. mysle ze da sie dokrecic, jak nie to zdejmuszesz tapicerke i jak nie ma otworu t trzeba dorobic wiertarka otow , sle skoro gwint jest musieli to jakos skrecic
  2. pytanie jak mocno uwalona ta b7 i cze nie odkształciły sie wahacze , chyba ze strzał był w zadek
  3. jak auto z belgii to tył nie gra bo nie m instalacji
  4. tak podejdzie
  5. belka b7 i b6 delikatnie sie rozni ale da sie zamontowac i poduszka pasazera jest inna 6 tys to kosmiczne ceny , max 5 z klima i przgladem cena czesci i roboty oczywiscie wliczona moge ci podesłac liste czesci potrzebna do przekładki
  6. elmo814 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    tylko w jakim celu sprzeglo z awx wsadzasz do ADR ? mija sie to z celem i szkoda kasy z adera mocy wiecej nie uzyskasz, wsadz jakies budzetowe z 80 i tyle
  7. zakładaj do spezyn 1be amoek bilstein b4
  8. vaga podepnij
  9. dwumas jest taki sam pytanie w jakim stanie jak ok to zakładaj awx
  10. sprawdz pin 2 i 3 kabel czerowny i czerowno czarny jak nie hula zapozyczyc mozna prac z innego zrodła
  11. albo dwumas z AWX, albo http://a4-klub.pl/index.php?/topic/266380-jednomas-z-tarcza-240mm-do-18t/
  12. elmo814 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6
    jak masz zwykłe lampy h7+h7 to włacznik bez auto i bez literki A na koncu, jak masz xenon to z literka A na koncu , oba kupowałem włanie na tej aukcji ładnie swieci, dioda świateł mijania jest zielona
  13. powinno dzialac bez kombinacji , ewentualna zmiana to k-line i pewnie zajrzec trzeba bedZie pin 15 i 16 bo w concert 3 jest on mostkowany
  14. elmo814 odpowiedział(a) na trekpio88 temat w Audi A4 B6/B7
    bke nie ma dpf
  15. jaki akumulator w miejsce seryjnego J0L
  16. zeby działał z multi musi byc z b7
  17. Łukasz13, i gregor10 do nich napisz
  18. sprawdz trojnik wody w okolicy sciany grodziowej najczesciej tamtedy ucieka woda
  19. i nie do kazdego b6 2002 r

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.