Treść opublikowana przez elmo814
-
[B5 AFN] Turbo zdechło i co dalej?? Help
, masa informacji jest na forum , sprawdz gumowe węże
-
[B6 AWX] Przełącza się w tryb awaryjny
kolego mysle zebys udal sie w chełmie do kolegi marawel z tego forum i on ci bedzie w stanie pomoc , bo sam cos uskutecznisz ze jak bedzie upal na to auto bedzie stalo w garazu, tak pozatym to jakies farmazony piszesz bo nie ejstes w stanie zdiagnozowac konkretnie auta tylko na siłe nawiazujesz do uprzedniej usterki, to twoja usterka temp do trybu awaryjnego ma sie jak skarpety i sandały
-
[ALL] Jaki kolor samochodu_ Propozycje
czarny dach, czarne lusterka i gril a reszta ----->> ewentualnie taki kolorek ale elementy jak wyzej na czarno
-
[B6 AVF] Przegląd 180.000 w ASO
jedz do aso ale zrob diagonostyke koszt niewielki i niech mechanik sprawdzi (200-moze 300zł)auto a wpis i tak bedzie a zaoszczedzisz spora kase, ludzie i tak szukaja okazji i coraz trudniej sprzedac uczciwe auto
-
[B7 BKE] Wymiana napinacza i paska wielorowkowego w A4 B7 1,9tdi BKE
kolega mlody_drog opisał co i jak, wystarczy uzyc :szukaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=119880.0
-
[B5 1Z] Czerwony tdik Tczew
kolego mysle ze te lampki na tył pasowałby najlepiej lecz to kewsitia gustu , powodzenia w modach http://moto.allegro.pl/lampy-led-audi-a4-95-01-sedan-red-smoke-depo-i1459475627.html
-
Wezwanie do Straży Miejskiej
idz pogadaj , nasciemniaj cos z inna interpretacja przepisu i niech cie usiwadomi i skonczy na upomnieniu , badz miły
-
Audi A4 B7 - oznaczenia na silniku
takie informacjie juz sa na forum, wystarczy uzyc
-
[ALL B7] A4 B7 :)
bezawaryjnosci, jak grill bedzie cały czarny to relingi tez moga byc czarne jesli chrom to relingi zostaw tak jak jest , takie moje zdanie
-
[ALL B7] Do czego może być ta śruba?
oj chyba nie http://moto.allegro.pl/sruba-sruby-glowicy-szpilka-vw-audi-nr-049103385-i1460656794.html#gallery chociaz z drugiej strony bardzo podobna
-
[B5 AJM] Problem z temperaturą
sprawdz korek zbiorniczka, a uklad sie odpowietrzył, polacza vaga i sprawdz temperature na klimatroniku i na zegarach, sprawdz tez czy niemasz co2 w zbiorniku wyrownawczym
-
[INNE] Ford S-MAX AD 2011
bezawaryjnosci i szerokosci tą nysą czy Twoje zamowienie duzo odbiega od obecnego
-
[ALL B5] Wyskoczył taki błąd 575
tematow tego typu jest masa na forum, wystarczy uzyc szukajki a nie powielac watek ktory jest znany na wylot ,, watek wyladuje w koszu wyczysc turbo , sprawdz weze podcisnienie i n75 tyle !!
-
[ALL B7] radio 2din zamiast concert 1din
jest wiele info na ten temat wystarczy uzyc
-
[B5 AHU] Pompa paliwowa z AFN do AHU warto???
Szukaj jakiejś 11mm z silnika AHH albo ALH z golfa, ewentualnie 10mm od ASV albo świeżej z AFN
-
Strefa Śmiechu
Co zrobić gdy jakiś [beeep]ek siedzi koło Ciebie w samolocie... 1 Wyciągnij swojego laptopa. 2 Powoli otworz swojego laptopa i włącz. 3 Upewnij się, że twój sąsiad patrzy. 4 Otwórz przeglądarkę internetową. 5 Na chwilę zamknij oczy, otwórz je a potem spójrz w góre na niebo albo raj jeśli wolisz. 6 Oddychaj głęboko i otwórz stronę: http://www.myit-media.de/the_end.html 7 spójrz na wyraz twarzy swojego sąsiada
-
[ALL B7] Listwy S-Line & S4
8e0 853 969D - LT 970D - PT 960C - PP 959C - PT
-
[ALL B7] BPW Czarny S-Line Quattro
piekna bezawaryjnosci i szerokosci
-
[B6 AWX] co sądzicie o sprężynach H&R -35 mm?
jest masa info na ten temat na forum
-
[B5 AFN] Turbina - ponowne przeładowanie
engine computer unit
-
[ALL] Czyszczenie turbo - Ile ?
demontaż- czyszczenie- montaż 250 pln
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
moja wife przed ciażą
-
Będę tatą :-))
gratulcaje , szczesliwego rozwiazania
-
Będę tatą :-))
córka by elmo814, 31.01.2011 godzina 00:15
-
[ALL B7] 19-stki do mojej B7 ??? hmmm
, beda pasowały bo stylistyka nawiazuje do nowego modelu rs6 http://img201.imageshack.us/i/rs6e.jpg/