Treść opublikowana przez Ans
-
Wystrzał Vredestein Ultrac sensata
Ło ku**a. A ja teraz na nich śmigam Może jakiś mail do vredestein lub na ich FB?
-
B6 2.4 V6 BDV
Bardzo fajna sztuka dobry kolorek! i silnik taki jakbym chciał
-
htc m9 vs s6 vs xperia z3 vs ascend p8
U mnie z tej czwórki wygrała Z3 przez to że jest wodoodporna i ma świetną baterię
-
Spalanie 1.9 TDI PD
Ostanio jeżdżąc tylko popłudniami przez Wrocław czyli korki takie że lewa noga odpada od sprzęgła wyszło mi.... po 100km średnia 13,9
-
Audi RS4 B5 Limo 2.7 Bit
wow
-
Audi A4 B8, opona 235/45 R17
nie zakładaj tego rozmiaru do swojej B8 pozdrawiam
-
Polecane opony letnie
- Dawca AVF w avancie :) wielki powrot
Halo halo co tu taka cisza?- Polecane opony letnie
mam w drugim aucie (avensis2) k115 w tym rozmiarze i polecam- [ALL B7] Audi rs4 b7 Sprint Blue STAGE II
Ostatnio jechałem na rowerze i prawie z niego spadłem bo zapatrzylem sie na to RS4 jadące przez Kochanowskiego . MA SA KRA- Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
co tam było z folią ? bo chce walnąć bordowy mat na swoje i tak zbieram opinie- [B6 AVJ] Srebrny dupowóz Fr0sta :3
u mnie wyszło że to magiel po wymianie dosłownie całego zawieszenia- Polecane opony letnie
Jak ktoś chce !tańsze nowe opony jak kolega wyżej 225/40/18 to ja bym brał Barumy bez zastanowienia, a nie kombinował- springi Eibach + amortyzatory Koni STR.T
właśnie jak dla mnie idealnie to wygląda, w sumie nie wiem czy nie tak jak mam teraz- Dawca AVF w avancie :) wielki powrot
czo ta wycieraczka z tyłu ?- [B6 AWX] srebrny avancior
ładnie działasz zmieniałeś odboje ze springami eibacha?- [All B8] A4 AirRide by wojtsen
tylko kaczego kupra brakuje wiec na niego czekam dobra robota, miło popatrzeć- Audi A8 D3 4.2 MPI z fajnym wypasem
Tiptronica sie bać? w życiu! Pięęęękna- Opony 245/30/R20
a bridgestone potenza re050a ? - najlepsza oponka z jaką miałem do czynienia mialem eagle f1 as2 i mnie zawiodły- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
To tutaj nasuwa się moje pytanie jak opona na śmietnik, a reszta byłaby już widocznie zużyta, to jak to w quattro i torsenie, wszystkie trzeba wymienić ? czyli w takich 20" to maaatko Booooożoooo- 17" czy 18"? Oto jest pytanie..
to nie bierz jakichś firmy krzak, ani żadnych podyeb i jeździj i ciesz sie wygladem i prowadzeniem- 17" czy 18"? Oto jest pytanie..
żadne 45 mm żadne 40 mm , ten indeks to % szerokości opony 225/45/17 - wysokosc to 45% z 225mm Bierz 18- Dawca AVF w avancie :) wielki powrot
No a jak- Dawca AVF w avancie :) wielki powrot
Pablo dobrze Cie znów tutaj widzieć- A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
+1 - Dawca AVF w avancie :) wielki powrot