Treść opublikowana przez OLIVER
-
rozbieganie sie silnika pomocy
Kolego !!!! 1 Uzupełnij profil 2 Chyba piszesz w złym dziale bo to dział dsla a disla nie wkręcisz raczej do 5500 3 Jak chcesz uzyskać pomoc jak nie wiadomo o jaki silnik chodzi
-
[B5] Pływak paliwa - złamany króciec powrotu
Tak ten pływak tak jak masz na foto to jest całość nie spotkałem się z samym denkiem tak jak to ty nazwałeś ale kup Obojętnie czy sprawnym pływakiem czy nie przełożysz sobie ze swojego bez problemu
-
[B5] Pływak paliwa - złamany króciec powrotu
Tak cały pływak to jest całość kupuj używkę i możesz przełożyć ze swojego opornice gdyby okazało sie ze jest uszkodzona Popytaj na forum .może ktoś ma ...
-
[B5 AFF] Dziwny, niepokojący dźwięk z okolic trubiny.
Czyżby turbo padło i wirnik obcierał?? Moze ktoś to potwierdzi ...? No chyba ze nieszczelny dolot i taki dzięk wydobywa ale raczej to pierwsze ....
-
Uszkodzony wężyk sterowania turbiny
Oczywiście tu ,masz racje ...Ale ja miałem na mysli takie ...Ja na takich śmigam i sobie chwale ...Ale decyzja oczywiście należy do każdego.... http://www.re5pect.pl/przewod-podcisnienia-3-mm-1-m-samco.html
-
Uszkodzony wężyk sterowania turbiny
Grzegorz ..A dlaczego nie??? Przecież silikonowe bardzo dobrze się sprawują jesli chodzi o układy sterowania podciśnienia ....Sam smigam już pare lat na takich i złego słowa nie powiem .... Natomiast na przelewy sie NIE NADAJĄ!! kontakt z ON po czasie puchną ....
-
Wężyki spryskiwaczy
Taki zabieg dobrze jest robić w pomieszczeniu o temperaturze + a izolacja również dobrze by była w tem. +wtedy ta izolacja ładnie się wulkanizuje i trzyma fajnie .Piszę to bo obecnie mamy - temperatury
-
Półoś z przegubami lewa AVG avant 99 rok
Ja taki numer uzyskałem z etki jak z resztą widzisz na foto inne nie występują.A decyzja należy do ciebie
-
Półoś z przegubami lewa AVG avant 99 rok
-
Śrubki zaworka zwrotnego w AFN
Hmmm Trudno powiedzieć ... Ja raczej obstawiał bym zerwanie gwintu bo to przecież stop alu . a srubka metalowa ..Chociaż jak złapie -zapiecze alu to poradzi urwać śrubę tak trzyma ..To takie gdybanie ...Zobaczysz jak bedziesz miał dostęp do auta co sie na prawdę stało ...
-
Śrubki zaworka zwrotnego w AFN
-
1.9 TDI AJM - prośba o analize logów dynamicznych 011
Dobrze kumasz ...Turbina nic nie dmucha zdejmij wężyk z gruszki i sprawdź czy w nim jest podciśnienie ( na zapalonym silniku ) jeśli nie ma to trzeba szukać w układzie sterowania turbiną ...pompa wekum-wężyki zawór N75 .A jeśli w tym wężyku podciśnienia jest to po nałożeniu na gruszkę sztanga musi iść na maksa do góry Jeśli nie idzie to do sprawdzenia grucha czy nie poszła w niej membrana ..A jeśli okaże się że grucha jest ok to turbina zawalona i stoi geometria ..(na stół i czyszczenia ) to tyle ode mnie
-
czujniki parkowania PDC audi b7
- Łożyska kół
-
Łożyska kół
- Gruszka turbiny - pytanie
Ciężko chodzi nie zassiesz ustami przez wężyk ,,Dobra duza strzykawka da rade- Numer misy miski olejowej BRD 2.0
Nie wiem co się dzieje z fotami ...Wstawiłem Ci z etki foto i go nie ma ... Wstawiłem ponownie ...zobaczymy jak długo będzie ...- Zaciski
Najlepiej popatrz sobie jakie masz zaciski alu czy żeliwo i takich sobie szukaj ...- AFN -Po korekcie kąta wtrysku ciężko odpala
Marcin Ale chyba po korekcie bo jak się robi korektę na odpalonym silniku to nie można mieć popuszczonych rurek ...prawda?- Prośba o analize logów 1.9Tdi AVG
A ja Ci powiem ze benzyną ekstrakcyjną można przepłukać przepływomierz gdy nie dysponujemy typowym środkiem do czyszczenia przepływomierzy Oczywiście PŁUKAĆ nie myć pędzlem !!! ...Było to nawet pokazane w dosyć popularnym programie motoryzacyjnym- 1.9 TDI - 4 błędy silnika
W tym silniku nie ma sondy lambda- Numer misy miski olejowej BRD 2.0
Nooo..spokojnie Kolego ....- Odsysanie oleju - mało wyszło
Odsysarka oleju fajna rzecz ,mniej roboty ale nigdy tak dokładnie nie z ciągnie oleju jak przez śrubę spustową Też podejrzewam że nie do końca dostałeś się ssakiem do dna miski i dlatego tyle oleju odzyskałeś Osobiscie wolę spusty tradycyjne przez korek- 1.9 TDI AFF - Kręci ale nie odpala, co zrobić ???
Nie znam takiego kodu silnika ...Jaki masz podany w profilu ..Więc nie pomogę Ci- 1.9 TDI AFF - Kręci ale nie odpala, co zrobić ???
Kolego !!! Jeśli prosisz o pomoc to uzupełnij profil by było wiadomo o jaki silnik chodzi lub opisz go w poście bo wróżki tutaj raczej nie znajdziesz j - Gruszka turbiny - pytanie