Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLIVER

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLIVER

  1. Kolego !!!! 1 Uzupełnij profil 2 Chyba piszesz w złym dziale bo to dział dsla a disla nie wkręcisz raczej do 5500 3 Jak chcesz uzyskać pomoc jak nie wiadomo o jaki silnik chodzi
  2. Tak ten pływak tak jak masz na foto to jest całość nie spotkałem się z samym denkiem tak jak to ty nazwałeś ale kup Obojętnie czy sprawnym pływakiem czy nie przełożysz sobie ze swojego bez problemu
  3. Tak cały pływak to jest całość kupuj używkę i możesz przełożyć ze swojego opornice gdyby okazało sie ze jest uszkodzona Popytaj na forum .może ktoś ma ...
  4. Czyżby turbo padło i wirnik obcierał?? Moze ktoś to potwierdzi ...? No chyba ze nieszczelny dolot i taki dzięk wydobywa ale raczej to pierwsze ....
  5. Oczywiście tu ,masz racje ...Ale ja miałem na mysli takie ...Ja na takich śmigam i sobie chwale ...Ale decyzja oczywiście należy do każdego.... http://www.re5pect.pl/przewod-podcisnienia-3-mm-1-m-samco.html
  6. Grzegorz ..A dlaczego nie??? Przecież silikonowe bardzo dobrze się sprawują jesli chodzi o układy sterowania podciśnienia ....Sam smigam już pare lat na takich i złego słowa nie powiem .... Natomiast na przelewy sie NIE NADAJĄ!! kontakt z ON po czasie puchną ....
  7. OLIVER odpowiedział(a) na gigss temat w Audi A4 B5
    Taki zabieg dobrze jest robić w pomieszczeniu o temperaturze + a izolacja również dobrze by była w tem. +wtedy ta izolacja ładnie się wulkanizuje i trzyma fajnie .Piszę to bo obecnie mamy - temperatury
  8. Ja taki numer uzyskałem z etki jak z resztą widzisz na foto inne nie występują.A decyzja należy do ciebie
  9. Numeru samej półosi nie ma jest cały zestaw ...
  10. Hmmm Trudno powiedzieć ... Ja raczej obstawiał bym zerwanie gwintu bo to przecież stop alu . a srubka metalowa ..Chociaż jak złapie -zapiecze alu to poradzi urwać śrubę tak trzyma ..To takie gdybanie ...Zobaczysz jak bedziesz miał dostęp do auta co sie na prawdę stało ...
  11. Noo to odkręć drugą i zobaczysz co to za śrubka jest ....:-))))) Tu masz
  12. Dobrze kumasz ...Turbina nic nie dmucha zdejmij wężyk z gruszki i sprawdź czy w nim jest podciśnienie ( na zapalonym silniku ) jeśli nie ma to trzeba szukać w układzie sterowania turbiną ...pompa wekum-wężyki zawór N75 .A jeśli w tym wężyku podciśnienia jest to po nałożeniu na gruszkę sztanga musi iść na maksa do góry Jeśli nie idzie to do sprawdzenia grucha czy nie poszła w niej membrana ..A jeśli okaże się że grucha jest ok to turbina zawalona i stoi geometria ..(na stół i czyszczenia ) to tyle ode mnie
  13. Nie ma różnicy w numerach skrajne czy środkowe to samo
  14. OLIVER odpowiedział(a) na pafcio87 temat w Audi A4 B8
    4H0
  15. OLIVER odpowiedział(a) na pafcio87 temat w Audi A4 B8
  16. OLIVER odpowiedział(a) na tkamicki5 temat w 1.9TDI
    Ciężko chodzi nie zassiesz ustami przez wężyk ,,Dobra duza strzykawka da rade
  17. Nie wiem co się dzieje z fotami ...Wstawiłem Ci z etki foto i go nie ma ... Wstawiłem ponownie ...zobaczymy jak długo będzie ...
  18. OLIVER odpowiedział(a) na arnold27 temat w Audi A4 B5
    Najlepiej popatrz sobie jakie masz zaciski alu czy żeliwo i takich sobie szukaj ...
  19. Marcin Ale chyba po korekcie bo jak się robi korektę na odpalonym silniku to nie można mieć popuszczonych rurek ...prawda?
  20. A ja Ci powiem ze benzyną ekstrakcyjną można przepłukać przepływomierz gdy nie dysponujemy typowym środkiem do czyszczenia przepływomierzy Oczywiście PŁUKAĆ nie myć pędzlem !!! ...Było to nawet pokazane w dosyć popularnym programie motoryzacyjnym
  21. W tym silniku nie ma sondy lambda
  22. Nooo..spokojnie Kolego ....
  23. Odsysarka oleju fajna rzecz ,mniej roboty ale nigdy tak dokładnie nie z ciągnie oleju jak przez śrubę spustową Też podejrzewam że nie do końca dostałeś się ssakiem do dna miski i dlatego tyle oleju odzyskałeś Osobiscie wolę spusty tradycyjne przez korek
  24. Nie znam takiego kodu silnika ...Jaki masz podany w profilu ..Więc nie pomogę Ci
  25. Kolego !!! Jeśli prosisz o pomoc to uzupełnij profil by było wiadomo o jaki silnik chodzi lub opisz go w poście bo wróżki tutaj raczej nie znajdziesz j

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.