Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLIVER

Pasjonat

Treść opublikowana przez OLIVER

  1. Kolego ...Logi robi się na rozgrzanym silniku min.80*C loguj po kolei a nie wszystko na raz Szukaj na forum jest ładnie opisane jak i co logować dla Twojego TDI ...A dobrze by było byś opisał co to masz za silnik ...
  2. Mi etka nie hula po vinie podałem Ci cztery pozycje wedłuf mnie to pod uwagę trzeba brać pozycję pierwszą i trzecią patrząc na numer vin
  3. Dobierz sobie po Vin i powinno pasować
  4. OLIVER odpowiedział(a) na sgn1808 temat w Audi A4 B6
    Myślę że chodzi o końcowy tłumik bo nie napisałeś konkretnie ...
  5. OLIVER odpowiedział(a) na giemar temat w Audi A4 B6
    To trzeba było zaraz pytać o wkręty ... Ja tu nie pomogę ...
  6. OLIVER odpowiedział(a) na giemar temat w Audi A4 B6
    sam wkręt nie występuje -tylko razem z lampka
  7. OLIVER odpowiedział(a) na Frezzuu temat w 1.9TDI
    Tu masz N75 Nowka ori to kosmos cena około 807 zł Nim kupisz nowy to podmień z N18 lub weź od kolegi na próbę by się przekonać ze ta wymiana Ci pomoże
  8. OLIVER odpowiedział(a) na Jacek31 temat w 1.9TDI
    czyli twoim zdaniem zimny silnik dostaje mniej paliwa niż ciepły tak ? Chłopie .... Dawkę paliwa odczytuje i ustawia się na rozgrzanym silniku !!! (minimum 80*C) Zapamiętaj sobie to Jeśli masz co do tego wątpliwości to ustaw sobie na rozgrzanym silniku dawkę np 5,7 i się przejedź zobaczysz jaką dynamikę będzie mieć Twoje . Wtedy moze zrozumiesz to....
  9. OLIVER odpowiedział(a) na mario.mario temat w Audi A4 B6
    Tu masz dwie pierwsze pozycje ,patrz na vwin i dobierz sobie BFB to to samo
  10. Hmmmmmm Przeciągaj go tak dalej a załatwisz silnik .... Chyba ci zawory podwiesza i dlatego sie tak dzieje....
  11. To rozwiązanie nie jest złe jak wszystko jest w porządku. Wcale mocno nie trzeba dokręcać by nie było wycieku...U ciebie jest coś nie tak albo rurka pękła albo pierścień gwintowany pod nakrętką uszkodzony Silikon czy inne uszczelniacze ..Nie polecam bo możesz przypchać tym smarowanie i pozamiatane Popytaj na forum moze ktoś ma taką kompletną rurkę byś podmienił ..A nypel masz ok nie ma wewnątrz wżerów ?
  12. OLIVER odpowiedział(a) na s3b temat w 1.9TDI
    Dzień Dobry Nie będę zakładał nowego tematu, ale potrzebuję rurkę od odmy do Audi A4 silnik AFN , z oznaczeniem 028103509 na rysunku jako 1B, nigdzie nie idzie dostać. Czekam na wiadomość tel. 698903008. A tu pytałeś? http://czesci-sumerc.pl/przewod-odmy-oryginal-vw-golf-passat-b5-audi-a4.html Tel nie odpowiada, wysłałem zapytanie, a w serwisie VW nie można zamówić, bo nie produkują od połowy tego roku /jeszcze 2016/ Można kupić na czeskich stronach, cena ok. 23 Euro, ale przesyłka DHL to już 31 Euro ?. To zaryzykuj i kup za pobraniem ..jest tam taka opcja sprawdzałem ...Będą mieć to ci wyślą ...
  13. OLIVER odpowiedział(a) na s3b temat w 1.9TDI
    Dzień Dobry Nie będę zakładał nowego tematu, ale potrzebuję rurkę od odmy do Audi A4 silnik AFN , z oznaczeniem 028103509 na rysunku jako 1B, nigdzie nie idzie dostać. Czekam na wiadomość tel. 698903008. A tu pytałeś? http://czesci-sumerc.pl/przewod-odmy-oryginal-vw-golf-passat-b5-audi-a4.html
  14. OLIVER odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w Audi A4 B6
    Hm nie wiem sam czy to może to? albo może jest to tutaj na foto?
  15. OLIVER odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w Audi A4 B6
    Tu masz spojler o to Ci chodzi? A o tą dokładkę to nie bardzo kumam o co Ci chodzi ...To część zderzaka jest ?
  16. OLIVER odpowiedział(a) na dacre temat w Audi A4 B5
    Według mnie to padł przerywacz...
  17. Ja nie mam ciężkiej nogi ...Czasem tylko przyłożę dobrze do pieca ,nie mam za bardzo warunków do takiej jazdy ..Natomiast u mnie spalanie jest na poziomie poniżej 6 l /100 km Widzę to przy tankowaniu ....
  18. Jak masz Vag to sobie poszukaj ..Teraz nie pamiętam gdzieś to widziałem spalanie L/godz Nie patrzyłem w temperaturze -2 ale w + (mam garaż ) mnie pokazywało coś około 0,4l / godz. Może ktoś dokładnie Ci podpowie gdzie szukać tego ...ale tak mniej wiecej tak to wyglada u mnie ..
  19. To jest przełącznik termiczny. pod niego przychodzi pierścień uszczelniajacy N 043 808 3 (22 x 29)
  20. No to przecież masz na jednym masz dolną z tempomatem -ręczna skrzynia na drugim masz górną popatrz sobie dobrze i poszukaj ...Nie sugeruj się zaznaczonym ...
  21. Czy jest to tu czego szukasz? http://imgup.pl/di/VNQS/bez-tytu-u.png No chyba ze oto .... http://imgup.pl/di/X6PI/1.png http://imgup.pl/di/4ECD/2.png
  22. A czy sprawdzałeś czy nie jest zapowietrzona nagrzewnica?jakie węże są idące do nagrzewnicy gorące obydwa?Obawiam się że może być niedrożna nagrzewnica ale to dopiero trzeba sprawdzić
  23. Hm Wał powinien być ustawiony w pozycji 0 jak spojrzysz do oczka koła zamachowego Jeśli porobiłeś przed rozpięciem rozrządu znaki na kołach i osłonach i po załozeniu nowego rozrządu wszystko ładnie się zgrywa wał jest na 0 to rozrząd masz ustawiony ok z vagiem Ci nie pomogę bo się na tym nie znam dlaczego się nie możesz po łączyć według mnie kąt wtrysku jest nieprawidłowy skoro ustawiliście pompę na maksa do silnika ale to gdybanie ...to trzeba sprawdzić vagiem Zakładam że pompa jest ok i dobrze wszystko jest odpowietrzone http://imgup.pl/di/T5M7/bez-tytu-u.png
  24. OLIVER odpowiedział(a) na tkamicki5 temat w 1.9TDI
    Tak to jest to Ale!!!!! Cena śmiesznie niska jak na ori i nówkę Sprawdź sobie komentarze zwłaszcza negatywy to bedziesz wszystko wiedział...
  25. OLIVER odpowiedział(a) na zwalowy temat w Audi A4 B5
    Miałem na myśli ze takie dłubanie i bawienie się z ciekawości jest nikomu nie potrzebne ... Natomiast bezpiecznik jeśli jest to na pewno jest potrzebny i zabezpiecza Ci furę lub instalację przed spaleniem w razie poważnego zwarcia Widzę że wszystko byś chciał mieć podane na tacy....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.