Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zgredek27

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zgredek27

  1. Przeciez to jest dodatkowe obciązenie dla silnika...nie jeździłem jeszcze samochodem w którym ten spadek mocy mniej czy bardziej nie byłby odczuwalny...
  2. Najczęściej jak pas zwija się tylko powoli to od brudu który sie na nim gromadzi, stary sprawdzony sposób to... bierzemy jakąś najlepiej mikrofibre, moczymy ją tak aby była wilgna i cały pas przecieramy....działa.
  3. zgredek27 odpowiedział(a) na Orcio1 temat w 1.9TDI
    Kazde turbo bedzie bardziej zmulone w upał (suche powietrze) niz w wilgotne dni, po prostu stosunek ilość powietrza do objętość jest dużo mniejszy przez co turbo podaje mniej powietrza (bardziej rzadkie)
  4. A stojac na postoju odczuwasz smród spalin w środku? Do tego samochód głośniej "chodzi"? Wtedy stawiałbym na plecionke, wystarczy poruszac na zapalonym za ostatni wydech, u mnie już się dźwięk zmienia przy uwalonej plecionce.
  5. A w tym rzecz, to wybaczcie moją czepliwość. Mój post dotyczył z zamysłu całego klocka startego w taki sposób :gwizdanie:
  6. zgredek27 odpowiedział(a) na Orcio1 temat w 1.9TDI
    Lejesz do pelna, wyjezdzasz bak, lejesz do pelna (tym samym sprawdzasz ile przejechales na liczniku) i dzielisz, liczenie po 100km to smiesznosc :gwizdanie: nawet kilka razy. Takim sprawdzaniem moj paliłby 7-8l bo co szybciej wejde w zakret to wskazówka lekko opadnie a po teście na całym zbiorniku spalanie wychodzi zupełnie inne.
  7. zgredek27 odpowiedział(a) na Lok temat w Audi A4 B5
    zdaj relacje, mam jedno AHU ktore buczy ale nigdzie nie cieknie
  8. a niby czemu ok? Nigdy nie spotkałem się z takim ścinaniem które byłoby "zdrowe". A nie wina prowadnic?
  9. nie rozumiem pytania mozesz gobie go w kazdej chwili wywalic niezaleznie od przebiegu raczej chodzilo o to kiedy kat jest juz zapchany, wydaje mi sie ze 200-300 tys w dieslu to max na kacie
  10. Statoil Kraków (Siewna-mała stacja Statoila z duzo tanszym paliwem), z dnia na dzień skoczyło z 4,18zl na 4,37...ale i tak taniej niż na innych.
  11. Rozcinaliscie puszki czy jakiś magiczny sposob na wybicie ktos zna
  12. Fiat ma coś takiego że przy parkowaniu wciskasz przycisk (chyba City to się nazywa) i kiera kręci się dużo lżej. Służy to właśnie do parkowania, ale tam jest chyba elektryczne wspomaganie nie hydrauliczne. Dokladnie tak, z tym ze dla mnie zwykle wspomaganie w Fiacie juz chodzi za lekko, opcji CITY uzylem moze 2x dla zabawy przez rok czasu
  13. Wahacze ma drugiej aukcji tez sa do B5 (przynajmniej wg zdjecia) opisowka faktycznie do B6, Master sporty podejda bez problemu, mają być wahacze do a4 b5 innych różnic już nie ma.
  14. I chcesz przod zostawic na 1ba a tyl 1be? Powodzenia przy szybszym zakręcie-albo calosc albo nic, logika sie kłania, sprezyny podejda, trzeba szukac pod konkretna wersje silikową. Oznaczenie w zależności od silnika, szukaj to nie boli, wszystko już było opisane włącznie z kolorami.
  15. TO jest aluminium lub jakiś inny stop który nie rdzewieje tylko sie utlenia, z tego też po II lifcie sa klamki (dekory klamek) i listwa z zamkiem na klapie tył. Wystarczy wyczyścić i psiknąć sprayem, robiłem tak na jedej B5 jakieś 3 lata temu i do dzisiaj OK.
  16. Napisz do wlasciciela na forum, wystawia swoje auto w Dziale Nasze Auta
  17. Jesli taki sam silnik to beda pasowac, jesli oczywiscie obydwa to oska lub quattro, tył siadzie mniej, poniewaz avant ma cieższy tyłek więc i sprężyna sztywniejsza jest
  18. Lewarek, podnosisz dziada, krecisz kolem, najprawdopodobniej uslyszysz szumienie, do tego luz przy ruszaniu kolem w plaszczyznie pionowej moze wystapic.
  19. Bylo juz pelno postowo o tym, masz dokrecic tak zeby nakretke dalo sie ruszyc, w sam naprawiam tez jest opisane.
  20. jesli masz taki rysunek do afna i ahu poprosze na pw jakis link
  21. Tez mam stalówke (niby z czego jeszcze robią ori?), bo jak zrobiłem cienkiego sznita to przyrdzewiało, wypolerowana jest od kilku miesięcy na lustro, papier gruby do zrownania lekkiego, 2000 na sucho, koncowka na wiertarke i pasta do polerowania, zostały wżery, tarcza z papierem sciernym na kątówke i jest równiutko i zupełne lustro
  22. Jeszcze teraz zadzwonilem z ciekawosci do IC w Krakowie 15zl.
  23. ile za to z przesylka chcesz? Do afna potrzebuje. PW
  24. No to dajcie namiar gdzie to kupic? Bo w Krakowie nikt tego nie ma IC odklada sluchawke, "klimatyzatorzy" robią oczy...masakra...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.