Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trepek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trepek

  1. Plecionka + spawanie > gruchot - sprzedaż katalizatora (jeśli chodzi o finanse).
  2. Total LHM + za 33zł w Intercarsie w Krakowie.
  3. I masz powody drgań. Albo dobre używki albo ori. Corteco to guma. w zyciu..... corteco jest wkladane w opakowania lemfordera i tak sprzedawane jako lemforder.... pozatym teraz przy gaszeniu i odpalaniu silnika byda nawet nie drgnie Przeca ori gumowo-olejowe poduszki do b5 produkuje Avon (i są wyprodukowane w Anglii). I takie w ASO są po 450 i 500zł.
  4. I masz powody drgań. Albo dobre używki albo ori. Corteco to guma.
  5. Uważasz, że przejście na 5w zrobi silnikowi krzywdę? U mnie poprzedni właściciel lał 10W-40 Castrola, zrobiłem zaraz po zakupie płukankę i 5w-40 wpadł. Zużycie oleju mam minimalne, generalnie co 10 tys schodzi z Max do Min. A dolot zawsze w oleju :/
  6. A muszę zajrzeć na forum audi 80 i zaktualizować swój temat :-) Chcę programator kupić do kostek i będę miał parę pytań do Ciebie. Trzeba nieco mojego parcha ogarnąć Ostatnio na alledrogo wypaczałem osłonę od VR5. Za całe 20zł... Teraz trzeba będzie znaleźć tą co jest od strony zbiorniczka wspomagania :-)
  7. Avira AntyWir.
  8. Krowie na rowie mówię, że w dziale "zrób to sam" jest obszerny temat odnośnie wymiany lamp i są rozpisane wszystkie kabelki, co do koloru i numerów we wtyczce.
  9. Kolor jak u mnie :-)
  10. Ale przynajmniej jest motywacja do działania i nauki :-)
  11. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/203439-b5-1z-zwawy-zecior-216tki-afn-16bit-14-bar-hamownia-133km-299nm-18str/ W moim temacie opisany swap wymiany skrzyni z 5g na 6g, coś ok 18 str.
  12. Muszę teraz glebę z tyłu założyć, 1BE na sprężynach H&R. Później uruchomienie BOSE i radia Symphony (bo do tej pory climatronik ogarniałem, uff... ale wkońcu się udało mieć poliftowy tunel, panel i wiązkę w przedlifcie) Wymiana oleju w skrzyni, komplet filtrów i takie tam rzeczy. No i kupuję sobie czujnik do mierzenia ciśnienia oleju i kompresji oraz szukam próbnika do wtryskiwaczy. Rozglądam się również za programatorem do kostek pamięci bo nie może tak być, że ja programista i mam mieć kurcze zrąbany soft.
  13. Dzięki za radę! Napewno się przyda :-)
  14. Dobrze jest dzielić jedną pasję wraz z drugą połówką swoją :-) A co do zderzaka to wiem, odstaje jak głupi... i nie wiem co z tym zrobić, czy to wina ślizgów na błotnikach czy mocowania zderzaka.
  15. Z kulturą to jednak u Ciebie na bakier jest ;-) Ale i tak - dzięki za opinię. Dzisiaj Trepkowa wzięła się za wymianę lamp na poliftowe Valeo :-) Oto fotorelacja: Niesamowita kobieta!
  16. vp-tdi wężyk do wysprzęglika z płynem hamulcowym masz przykręcany czy wciskany i na spinkę?
  17. trepek odpowiedział(a) na maicke82 temat w 1.9TDI
    Zobacz wydech i czy przypadkiem łączenie wydechu nie zachacza Ci o aluminiową osłonę przegubu wewnętrznego prawego. Później do sprawdzenia poduszki. A na samym końcu założenie dwumasu i wymiana skrzyni na tą od AFN'a albo z 2.5 TDI.
  18. H&R miał czarne sprężyny? U siebie mam sprężyny H&R i są czerwonego koloru. Jeśli kompletne zawieszenie wraz z czerwonymi amortyzatorami to ok 400-500zł.
  19. W zależności od skrzyni są różne wysprzęgliki. Plastikowy ma o 1mm mniejszą średnicę. Tomek, wkładaj 6 biegową skrzynię :-)
  20. trepek odpowiedział(a) na TOM3K temat w 1.9TDI
    Nowa pompa, jak kiedyś widziałem, pod 7 tyś. złotych.
  21. Sprężyny od 1BE będę miał do silnika R4, do ośki. Komplet :-)
  22. booster70 Wraz z stabilizatorem musisz zmienić gumy. Stare jakoś wciśniesz ale szybko się zniszczą. Wajsik86 Ano, jest ciepło, jest. danielom Wiesz co Danielom, śmieszą mnie Twoje gadki. Wyraźnie napisałem, że test na hamowni był zrobiony, bo dziewczyna mi załatwiła wejściówkę na targach w Kielcach. Wyraźnie pisałem, że samochód nie miał logów dynamicznych od roku, bo ciągle są inne rzeczy do roboty jak i osobisty rozwój, który pochłania mnóstwo czasu (a nie jestem pracownikiem fizycznym, który tylko ma 8-10h w pracy i czas wolny). Będę miał czas to ogarnę wszystko jak należy i sobie sam napiszę program pod silnik. Motorownia się zajedzie - to będzie swap na PD albo się kupi jakąś b6'tkę. Zamiast jakiś konkretnych rad to otrzymałem od Ciebie "ja to miałem tak i było tak", i ciagle jedno i to samo. Jak masz spamować to lepiej sobie wsadź skarpetkę w usta i zamilcz. Jak chcesz podzielić się radami - to proszę. W przeciwieństwie do Ciebie - jeśli kogoś krytykuję to również piszę, co ma poprawić i w jaki sposób.
  23. Pewnie :-) Już tak przód nie nurkuje w zakrętach.
  24. Z A4 B5 2.5 TDI z sportowym zawieszeniem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.