Treść opublikowana przez wampir
-
Dobry i tani mod wydechu w Audi A4 B6 1.8T quattro
a jakies efekt sa po wymianie?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ja bede sprzedawal swoje 280cc z AMB za miesiac jakby co
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Tak, ja mam od niego FMIC i TIP w mojej B6
-
Silnik AMB.. Jaka turbosprężarka?
Czy ta pierwsza to jest na bank k03s ?
-
Silnik AMB.. Jaka turbosprężarka?
Kupiłeś już nowe turbo? Pytam bo sam szukam. Może razem gdzies zamowimy to bedzie taniej?
-
Spalanie po zawirusowaniu autka
Na bank CI pali 5.5 bo to magiczna liczba. Moim znajomym zaden dizelek wiecej nie wezmie, a jak wezmie to na bank zepsuty :D
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Czy ten dźwięk który mam wynika z padającego turbo, zepsutego dv, czy też źle wlozylem dv?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
To nie bedzie na k03 Moze na jakies dobrej k03s albo czyms wiekszym ---------- Post dopisany 19-08-2012 at 14:22 ---------- Poprzedni post napisany 15-08-2012 at 13:25 ---------- Panowie, założyłem DV Properfekta i N75 z ASO. Podczas zmiany biegów gdy przyśpieszam to nie słyszę już delikatnego psssss jaki był przy ori DV, tylko taki jakbym metaliczny pisk czy chrobot trwający też sekunde. Jak zmieniam biegu przy delikatnym przyśpieszaniu to nic nie słychać. Gdy przyspieszam do odcinki i nacisnę sprzegło oraz puszce gaz to też nic nie słyszę. Czy wszystko jest OK?
-
1.8T STAGE 1 K04 hybryda, TIP, DP, soft
Powiedz coś więcej o tej k04...
-
Grupowy tuning
Ja tez bylbym chetny...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
1. Ma być minimum 220KM 2. Jaki jest zysk mocy z przejscia z 95 na 98 podczas strojenia? Jak 3KM to gra nie warta swieczki moim zdaniem
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie dwa pytanka w ten piekny poranek: 1. Jakie brać swiece do AMB (170KM) ? 2. Czy warto tankować PB98? Ewentualnie stroić auto na PB98?
-
Dobry i tani mod wydechu w Audi A4 B6 1.8T quattro
Hmmm, a mozna cos z tym zrobic? Usunac, zniwelowac efekt rezonansu?
-
Nasze Wyniki z przyspieszenia / Tempes GTX - symbian
a nie lepiej RaceDroid Lite - Android app from racedroid developers | Appolicious Android App Directory korzysta z akcelerometru
-
Jakie spalanie?
Ja mam 1.8TQ 5 biegow i jakies 18XKM 17" opony 215tki i na autostradzie przy 140-150km mam ok 10l
-
Dobry i tani mod wydechu w Audi A4 B6 1.8T quattro
Jak dla mnie rewelacja
-
Dobry i tani mod wydechu w Audi A4 B6 1.8T quattro
Moglbyś wtawić więcej fotek z zamontowanym wydechem? aby mozna bylo dojsc jak to wygląda. Dzięki.
-
1.8T nie daje się zmodyfikować
w B6 to jest? to jest czujnik, ktory jest w IC? Map sensor?
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
Spaliło mi bezpiecznik 10A, czy u Was też jest 10A na sterowaniu elektrycznym foteli?
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
Za pozno... rozebrałem panel przy zapalniczce i tam sie wpiąłem we wtyczkę. Wypuściłem kabel pod wykładziną do miejsca gdzie jest wtyk czerwonej kostki i przy pomoz pina z ASO włożonego w gniazdno nr 4 zasiłem fotele. Zmieniłem też bezpiecznik dla zapalniczki z 15A na 10A. Nie używam i nie planuje nigdy używać zapalniczki, nawet wyrzucę z niej środek aby nikogo nie kusiło. Walka trwała kilka godzin, ale udało się zamontować fotel kierowcy. Oto efekt
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
Którego grubego kabelka? Błagam Cię, opisz mi to lopatologicznie...
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
Już rozkminiam tą czerwono wtyczke w podłodze. Brakuje mi tylko zasilania foteli, skad je podciągnąć najszybciej i naprościej? Poradzcie Panowie bo dzisiaj chce to montować. Zaraz jade do ASO po piny, Kupie tez bezpieczniek 30A w obudowie zeby wpiąć w układ, ale nie wiem do czego podłączyć
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
Panowie, mam u siebie fotele z grzeniem tylka, ale bez elektrycznej regulacji a teraz zakupiłem takie z grzaniem i elektrycznie regulowane. Mam takie wtyczki w fotelu: Nie wiem niestety jakie mam kable pod fotelem bo już nie zdążyłem zrobić fotek. Od czego są te wtyczki? Znalazłm taki opis na 1 stronie: "zielona wtyczka to zasilanie mat, czerwona elektryka lędźwi i sterowanie, fotele zółta poduszka, czarna czujnik siedziska b7". Czy to jest prawidłowy opis? Jeżeli nie będę miał u siebie w aucie instalacji z wtyczką koloru czerwonego elektryka lędźwi i sterowanie to co mam tam podpiąć? Mogę wziąć z innej wtyczki zasilanie?
-
1.8t
hahhahaahah, uwielbiam merytoryczne dyskuje ... Ja ze swojej strony dodam tylko to: 1.9TDI vs. 1.8T - test - benzyna kontra diesel | Volkswagen Golf [Luźna dyskusja wydzielona] 1.8T czy 1.9TDI? który szybszy? oraz to: http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/all-moc-vs-moment-87117/ Niech każdy sobie na spokojnie przeczyta i jezdzi czym mu bardziej pasuje:) Temat do zamknięcia Prosze tez nie myslec, ze jestem jakims fanem aut VW z silnikami wyskopreznymi... szczerze nimi gardze Juz bardziej wolalbym wrocic do mojego poprzedniego ADRa
-
1.8T nie daje się zmodyfikować
Dlatego ja profilaktycznie kupilem juz DV i N75 i zanim zrobie korekte programu powymieniam to. Martwi mnie tyko, ze przyczyną może byc gruszka od turbo. Mozna ją w razie czego jakoś zregenerować ?