Treść opublikowana przez wampir
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
jakie sa srednice ori orurowania w BEX? takie same jak w slabszych B6? Czy jest sens zwiekszania np w BEX srednicy tych rurek?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Faktycznie ramka jest konkretna, ale widać, że jest zasadnicza różnica pomiędzy zabudowanim IC Tak to wygląda w golfie a tak w B6, widać wyraznie, ze zbiornik na plyn do spryskiwaczy zasłania plecy intercoolera, dlatego autor moda wyciął otwory po bokach butli
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Przecież wstawiałem już ten mod. B6 Guard venting (SMIC airflow improvement) PS: Jak ktoś się zdecyduje żeby go robić to proszę o wstawienie logów sprzed i po modyfikacji
-
1.8T nie daje się zmodyfikować
A więc czekamy co będzie u kolegi Brainhazard. Bardzo proszę o opisanie rozwiązania bo jestem również zainteresowany tym problemem. Mam taki sam silnik.
-
1.8T nie daje się zmodyfikować
a wyskakuje CI engine check?
-
Sens robienia wydechu w takim setupie?
a nie można zrobić wydechu żeby był dobry i normalny jezeli chodzi o poziom decybeli? Przeciez jeżdzą fury, które mają w standardzie dużą moc i jakoś nie straszą..
-
Sens robienia wydechu w takim setupie?
A teraz napisz to po ludzku i przełóż dla czterosuwu uturbionego
-
Sens robienia wydechu w takim setupie?
Gdzieś czytałem, że sam odcinek gdzie jest kat powinien być grubszy niż reszta wydechu, prawda to?
-
Sens robienia wydechu w takim setupie?
Czy ktoś myślał aby zrobić DP o średnicy 2.75" a potem odcinek pomiędzy nim, a tlumikiem środkowych o średnicy 2.5". Przcież po tłumiku środkowym i tak spaliny rozdzielają się na dwa tłumiki końcowe więc na logike ograniczenie stanowi tylko odcinek do tłumika środkowego łącznie z samym tłumikiem
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Czy widział ktoś z Was coś takiego ? 3inch tip tests on dane's s3 from today PRICES/PICTURES-full 76mm/3" k04 LCR/S3/TT ESP cars only TIP- - SEAT Cupra.net - SEAT Forum NEW K04 80mm Highflow TIP for LCR/TT225/S3-1.8t - SEAT Cupra.net - SEAT Forum
-
Nowe turbo tylko jakie???
2 rozne odpowiedzi :/ To w koncu bedzie to normalnie działało z sona w DP w takim B6 czy nie ?
-
Drugi intercooler z S4 lub BEX do 1.8T
Nowa szukajka jest za przeproszeniem ch.ja warta. Co bym nie wpisał to dostaje 0 wyników albo milion postów.
-
Nowe turbo tylko jakie???
Dlaczego bedzie chu..jnia ?
-
Drugi intercooler z S4 lub BEX do 1.8T
A IC Z AUDI A5 wejdzie do B6?
-
Różnica między BEX a innymi
Co to jest pompa powietrza wtórnego?
-
Drugi intercooler z S4 lub BEX do 1.8T
Poczytaj sobie : B6 A4: Dual Intercooler Install
-
Sens robienia wydechu w takim setupie?
a jak bedzie z glosnoscia? Nie chce zeby kazdy sie ogladal jak za stjuningowanymi 20 letnimi beemwu 316 :/
-
Sens robienia wydechu w takim setupie?
800zł? Tzn co masz na mysli, jakie konkretnie graty ?
-
Sens robienia wydechu w takim setupie?
Zadzwoniłem do el-tec i powiedziałem, że chciałem kupić od nich DP, tłumik środkowy oraz 2 tłumiki końcowe mówiąc, że mam rury 2.5" i zamierzam odtworzyć wydech bazując na wymiarach wydechu orginalnego tzn chodził o odległość tłumików itp. Spawać ma mi to czlowiek, który zajmuje sie spawaniem cisnieniowym różnymi technikami. Pan pomarudził mi, że to nie jest takie proste i nie poleca mi takiego rozwiązania. Co wy na to ?
-
1.8t BEX w serii- wykres
czy bex ma taki sam wydech jak slabsze wersje tzn 163KM/170KM?
-
Klima z jednej strony grzeje, z drugiej chłodzi - Adaptacja Siłowników Klap
masz możliwość podmienic climatronic?
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
To była ori instalacja? Co mi radzicie? Co mam zrobić z tym fantem?
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
Tzn, że wtyczki do reflektorow sa takie same? Drugie pytanie to dlaczego nie mam ręcznej regulacji wysokości obok wlacznika świateł? ---------- Post dopisany at 19:38 ---------- Poprzedni post napisany at 18:37 ---------- Nie mam ręcznej regulacji. Może auto miało dzwon i potem nie założyli tego?
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
Mam spryski i widze weze biegnace w zderzaku Schylilem sie pod auto i nie mam u siebei tego czujnika, z przodu po lewej stronie: ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting Nie moge sie polaczyc z xenon range innymi wesjami vag. Czy to mozliwe, ze auto mialo z fabryki spryskiwacze i zwykle swiatla, a ktos w europie wstawil reflektory bixenon valeo? Dzialalby tak konfiguracja?
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
1. Jeżeli chodzi o MCE to Control Module Part Number: 8E0 907 279 E E – HIGH (spryskiwacze reflektorów, kontrola żarówek) Wersja „HIGH” Gniazdo A (10-pin): Pin 1 – x Pin 2 – zasilanie pompki spryskiwaczy reflektorów (WY) Pin 3 – sterowanie prędkością wycieraczek szyby czołowej (2-gi bieg) Pin 4 – sterowanie prędkością wycieraczek szyby czołowej (1-szy bieg) Pin 5 – Zasilanie silników wycieraczek (WE) Pin 6 – x Pin 7 – Masa (brązowy) Pin 8 – Zasilanie pompki spryskiwaczy reflektorów (WE) Pin 9 – Reflektor prawy (WE) Pin 10 – Reflektor lewy (WE) Rozumiem, ze mam odpiąć od MCE kostkę A i przyłożyć miernik do pinu nr 1 i 7. Jeżeli zmieni się napięcie tzn. że idzie sygnał. Czy też mam pomierzyć to w kostce w dopowiadających pinom otworach? Czy też może jakaś inna kombinacja pomiaru ? Piszesz, że ktoś mógł rozpiąć okrągłą kostkę z biała-czerwonym przewodem. Gdzie znajduje się ta kostka? W jaki sposób mam sprawdzić pompkę od spryskiwaczy? Czy ta pompka jest w zbiorniku czy w samym sprysku? Jeżeli w zbiorniku to jak sie do niego dostać? Ściągnąć nadkole? od wewnątrz? 2. Spróbuje nowszym vagiem, ale czytalem też, że może trzeba przekonfigurować vaga i zmienić mu jakieś "letancy". Co to jest za opcja, gdzie ją znajdę? Może uda mi się dzisiaj wyciągnąć schowek pasażera i porobić fotki to wstawię. Mogę prosić o weryfikację czy wszystkie elementy są na swoim miejscu? 3. Byłem u diagnosty i obniżył mi "linię światła" bo po wyciągnięciu reflektorów musiałem je widocznie zamontować pod innym kątem. Gorzej, że gdy zapalę silnik i włączę światła to nie widać aby "linię światła" się zmieniała. Czy automatyczne poziomowanie nie powinno sie aktywować? W Renault Espace mojego kumpla ewidentnie widać, że po włączeniu świateł auto samo ustawia ich poziom. Podczas wizyt w stacji kontroli pojazdów specjalnie poprosiłem aby serwisant zwrócił uwagę co będzie działo się z "linię światła" jak otworzy bagażnik i usiądę na krawędzi aby obciążyć tył samochodu. Pan stwierdził, że linia się podniosła, ale auto nie dokonało żadnej korekty w dół. WTF???