Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wampir

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wampir

  1. jakie sa srednice ori orurowania w BEX? takie same jak w slabszych B6? Czy jest sens zwiekszania np w BEX srednicy tych rurek?
  2. Faktycznie ramka jest konkretna, ale widać, że jest zasadnicza różnica pomiędzy zabudowanim IC Tak to wygląda w golfie a tak w B6, widać wyraznie, ze zbiornik na plyn do spryskiwaczy zasłania plecy intercoolera, dlatego autor moda wyciął otwory po bokach butli
  3. Przecież wstawiałem już ten mod. B6 Guard venting (SMIC airflow improvement) PS: Jak ktoś się zdecyduje żeby go robić to proszę o wstawienie logów sprzed i po modyfikacji
  4. A więc czekamy co będzie u kolegi Brainhazard. Bardzo proszę o opisanie rozwiązania bo jestem również zainteresowany tym problemem. Mam taki sam silnik.
  5. a wyskakuje CI engine check?
  6. a nie można zrobić wydechu żeby był dobry i normalny jezeli chodzi o poziom decybeli? Przeciez jeżdzą fury, które mają w standardzie dużą moc i jakoś nie straszą..
  7. A teraz napisz to po ludzku i przełóż dla czterosuwu uturbionego
  8. Gdzieś czytałem, że sam odcinek gdzie jest kat powinien być grubszy niż reszta wydechu, prawda to?
  9. Czy ktoś myślał aby zrobić DP o średnicy 2.75" a potem odcinek pomiędzy nim, a tlumikiem środkowych o średnicy 2.5". Przcież po tłumiku środkowym i tak spaliny rozdzielają się na dwa tłumiki końcowe więc na logike ograniczenie stanowi tylko odcinek do tłumika środkowego łącznie z samym tłumikiem
  10. Czy widział ktoś z Was coś takiego ? 3inch tip tests on dane's s3 from today PRICES/PICTURES-full 76mm/3" k04 LCR/S3/TT ESP cars only TIP- - SEAT Cupra.net - SEAT Forum NEW K04 80mm Highflow TIP for LCR/TT225/S3-1.8t - SEAT Cupra.net - SEAT Forum
  11. 2 rozne odpowiedzi :/ To w koncu bedzie to normalnie działało z sona w DP w takim B6 czy nie ?
  12. Nowa szukajka jest za przeproszeniem ch.ja warta. Co bym nie wpisał to dostaje 0 wyników albo milion postów.
  13. Dlaczego bedzie chu..jnia ?
  14. A IC Z AUDI A5 wejdzie do B6?
  15. Co to jest pompa powietrza wtórnego?
  16. Poczytaj sobie : B6 A4: Dual Intercooler Install
  17. a jak bedzie z glosnoscia? Nie chce zeby kazdy sie ogladal jak za stjuningowanymi 20 letnimi beemwu 316 :/
  18. 800zł? Tzn co masz na mysli, jakie konkretnie graty ?
  19. Zadzwoniłem do el-tec i powiedziałem, że chciałem kupić od nich DP, tłumik środkowy oraz 2 tłumiki końcowe mówiąc, że mam rury 2.5" i zamierzam odtworzyć wydech bazując na wymiarach wydechu orginalnego tzn chodził o odległość tłumików itp. Spawać ma mi to czlowiek, który zajmuje sie spawaniem cisnieniowym różnymi technikami. Pan pomarudził mi, że to nie jest takie proste i nie poleca mi takiego rozwiązania. Co wy na to ?
  20. czy bex ma taki sam wydech jak slabsze wersje tzn 163KM/170KM?
  21. masz możliwość podmienic climatronic?
  22. To była ori instalacja? Co mi radzicie? Co mam zrobić z tym fantem?
  23. Tzn, że wtyczki do reflektorow sa takie same? Drugie pytanie to dlaczego nie mam ręcznej regulacji wysokości obok wlacznika świateł? ---------- Post dopisany at 19:38 ---------- Poprzedni post napisany at 18:37 ---------- Nie mam ręcznej regulacji. Może auto miało dzwon i potem nie założyli tego?
  24. Mam spryski i widze weze biegnace w zderzaku Schylilem sie pod auto i nie mam u siebei tego czujnika, z przodu po lewej stronie: ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting Nie moge sie polaczyc z xenon range innymi wesjami vag. Czy to mozliwe, ze auto mialo z fabryki spryskiwacze i zwykle swiatla, a ktos w europie wstawil reflektory bixenon valeo? Dzialalby tak konfiguracja?
  25. 1. Jeżeli chodzi o MCE to Control Module Part Number: 8E0 907 279 E E – HIGH (spryskiwacze reflektorów, kontrola żarówek) Wersja „HIGH” Gniazdo A (10-pin): Pin 1 – x Pin 2 – zasilanie pompki spryskiwaczy reflektorów (WY) Pin 3 – sterowanie prędkością wycieraczek szyby czołowej (2-gi bieg) Pin 4 – sterowanie prędkością wycieraczek szyby czołowej (1-szy bieg) Pin 5 – Zasilanie silników wycieraczek (WE) Pin 6 – x Pin 7 – Masa (brązowy) Pin 8 – Zasilanie pompki spryskiwaczy reflektorów (WE) Pin 9 – Reflektor prawy (WE) Pin 10 – Reflektor lewy (WE) Rozumiem, ze mam odpiąć od MCE kostkę A i przyłożyć miernik do pinu nr 1 i 7. Jeżeli zmieni się napięcie tzn. że idzie sygnał. Czy też mam pomierzyć to w kostce w dopowiadających pinom otworach? Czy też może jakaś inna kombinacja pomiaru ? Piszesz, że ktoś mógł rozpiąć okrągłą kostkę z biała-czerwonym przewodem. Gdzie znajduje się ta kostka? W jaki sposób mam sprawdzić pompkę od spryskiwaczy? Czy ta pompka jest w zbiorniku czy w samym sprysku? Jeżeli w zbiorniku to jak sie do niego dostać? Ściągnąć nadkole? od wewnątrz? 2. Spróbuje nowszym vagiem, ale czytalem też, że może trzeba przekonfigurować vaga i zmienić mu jakieś "letancy". Co to jest za opcja, gdzie ją znajdę? Może uda mi się dzisiaj wyciągnąć schowek pasażera i porobić fotki to wstawię. Mogę prosić o weryfikację czy wszystkie elementy są na swoim miejscu? 3. Byłem u diagnosty i obniżył mi "linię światła" bo po wyciągnięciu reflektorów musiałem je widocznie zamontować pod innym kątem. Gorzej, że gdy zapalę silnik i włączę światła to nie widać aby "linię światła" się zmieniała. Czy automatyczne poziomowanie nie powinno sie aktywować? W Renault Espace mojego kumpla ewidentnie widać, że po włączeniu świateł auto samo ustawia ich poziom. Podczas wizyt w stacji kontroli pojazdów specjalnie poprosiłem aby serwisant zwrócił uwagę co będzie działo się z "linię światła" jak otworzy bagażnik i usiądę na krawędzi aby obciążyć tył samochodu. Pan stwierdził, że linia się podniosła, ale auto nie dokonało żadnej korekty w dół. WTF???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.