Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wampir

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wampir

  1. 1.15bara @6000rpm i 270km na k04-23 seria BAM dmucha 1bar @6000rpm i jest 225km. Sprawny ten silnik nawet masz bo dmuchasz 0,15bar wiecej od serii bam i przyrost 45km
  2. Dzięki. Tył mógłby być wyżej aby były równe obie osie bo przodu nie będę obniżał z racji walorów użytkowych. To rodzinne auto do jazdy na co dzień aby nie było problemu z wjechaniem tam gdzie jest potrzeba. Dlaczego ten tył w 1BV siedzi przeważnie niżej? Tak wychodzi z fabryki czy po prostu siada z wiekiem i zużyciem niżej?
  3. Szaleństwo widzę Jak wygląda ten nowy kierunkowskaz? Jak on jest zamocowany?
  4. wampir odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ale urwał .... Szkoda auta
  5. Dzięki za dobre słowo Takie lekkie to one nie sa. Do ultraleggerow to im daleko. Ile ważą Twoje felgi, a ile całe koła? Nowe foty: Tak to wyglada z boku...
  6. Silnik diesla jest ciezszy ale znaczenie ma również wyposażenia auta plus w moim wypadku jakieś tam drobne Kg od dołożonego osprzetu typ TIP z nierdzewki, FMIC itp. Na zimowych 205/55/16 jest 66cm. Mam gdzies zdjęcie. Mam przeczucie, że jednak będzie niżej po zmianie. Czy znacie jakieś sposoby na podniesienie tyłu? Drugi pytanie, co wpływa na to, że z wiekiem/przebiegiem tył siada? Winne są spreżyny czy amory ? Przygotowanie do pakietu lato i pakietu look mimo, że niechętnie ale wypada coś z tym zacząć powoli robić... Felgi po lekkim oświeżeniu 7,5x17 ET35 Opony wiadomo jedyny nudny wymiar 235/45/17. Niestety brak naciągu Listwy reszta pozniej...
  7. bo ma ładniej wygladać niz hamowac? Czy jakis inny argument?
  8. jak tjuner robil auto, to mu je oddaj z powrotem niech naprawi swoja spartoline. jeśli jedna osoba składała silnik i stroiła to oddaj im spierdoline niech naprawiają albo na kolanach do Jasła Troche tak nieładnie pisać. Mimo, że tekst zabawny to jak żartować na czyimś pogrzebie... Współczuje właścicielowi auta, ale prawda jest smutna. Nikt Ci na odleglość nie podpowie bo nikt auta nie widzi. Masz 10000% pewność, że złożyłeś silnik prawidłowo i osiągnąłeś wymagane odprężenie zamiast wręcz przeciwnie doprężenia go? Stopień sprężania to nie ciśnienie sprężania. http://zssplus.pl/publikacje/publikacje37.htm Poczytak sobie. Słowo klucz to planowanie głowicy. Wszystko jest szczelne, a osprzęt jest sprawny? Jeśli tak to próbuj przekonać tunera do ponownego strojenia aby na spokojnie usiadł i przeanalizował temat bo każdy jest człowiekiem i popełnia błędy. (Patrz podejrzanie niski przepływ, ale dobry tuner i to obejdzie) Gorzej jednak jeśli takiej pewności nie masz, że wszystko zostało dobrze złożone albo ślepo ufasz mechanikowi, że zrobił to poprawnie. Świat widział nie takie błędy mechaników. Dopiero na inspekcji wychodziły usterki, a kasa płynęła szerokim strumieniem żeby je usunąć. Jeżeli nie masz pewności co do mechaniki to nie dość, że zrazisz (o ile już nie zraziłeś) do siebie swojego tunera założeniem tego tematu to jeszcze obawiam się, że inni również nie będą chcieli z Tobą rozmawiać bo niewiadomo jak to sie dla nich skończy. Szansa na utratę reputacji z pracy obecnie przy tym aucie z powodu ewentualnych insynuacji jest bardzo duża. Mimo wszystko trzymam kciuki.
  9. Bardzo czesto spotykalem sie z opinia, ze nie jest szczelny. Opinie osób które go miały lub zawodowo stroją auta.
  10. Forge do wywalenia. Załóż seryjne i nowe DV ale to tylko drobny szczególik. Szczelność TIP TIP? Kompresja też nie jakaś rewelacyjna jak na silnik po takim super remoncie. Jakiej srednicy orurowanie do FMIC? Na odległość raczej Ci nikt nie pomoże. Tutaj są potrzebne oględziny na miejscu. Widze, ze zestaw czesci zapożyczony od znanego na forum tunera, ale jak widac poskładanie tego samego zestawu to nie daje gwarancji sukcesu. Nie załujesz, ze nie zrobiłes tego u zródła?
  11. Z tym 340KM to bym sie tak nie rozpedzał bo to nie jest 2.0tfsi. Nie bede zadawał tendencyjnych pytań bo tuner pewnie to sprawdzał, ale świece i cewki TIP TOP? Rozumiem, że kompresja tez wyszła idealnie? Próbowałes zalac Pb100 i zrobić pomiar ? Patrząc na ten wykres to K04-064 (TFSI) wstaje lepiej niż hybryda na k03. Smutne ale prawdziwe.. Gelus jak jechales to mozesz napisac jak wstaje w porownaniu do Twoje ?
  12. Jak bedziesz mial mozliwosc to nagraj jakies 100-200 Przy okazji nagraj tez od 100 na 4tym biegu. Tylko zrob to niemieckiej autostradzie Zapewne David posłużył się pewnym uproszeniem jezykowym, że jest to najmocniejszy wzdłużny 1.8T w Audi A4 z hybrydową spreżarką na bazie k03. Obawiam się, że 118 nie da Ci za wiele jak nie będziesz znał zapłonu i innych detali.
  13. Host wykresu beznadziejny Masz tutaj Gratulacje
  14. wampir odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ten silnik przejezdza na zawodach kilka razy odcinek 402,3m a potem pewnie zmiana oleju i stoi. Co jakis czas ma szczegółową inspekcję. Zaloże sie, ze ma lepiej niz u jednego Sebixa motoryzacji
  15. I jak założyć na to naciąg na 215 ? ale zrobiło nam audi świństwo ...
  16. wampir odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sprężyny do 1BE i BV są takie same. http://www.a4-klub.pl/SiA.pdf Im felga lzejsza tym wiecej zalet. Wiec dlatego niektorzy wybierają mniejsza ze wzgledu na masę. Chyba ze zaklada się OZ ultralaggera, która dzieki ażurowej konstrukcji zapewniają rewelacyjne chłodzenie tarcz hamulcowych i osiągi. Kiedyś zrobiłem taki test, pokazałem zdjecia mojego auta i Secia (obaj mamy ten sam kolor LY3C) 5 osobom z prosba o wskazanie roznic i pomimo tego, że nasze auta roznia sie calkowicie to te 5 osob powiedzialo, ze jedyne roznice to felga i obnizenie. Taka smutna prawda, nawet dla fana motoryzacji, który nie zna na pamiec B6 to jest to juz stare auto. Zaden pakiet sreslajn nie da efektu, który ma B8.5. Zeby jednak nie było tak smutno na dobranoc to zawsze mozna olac opinie innych
  17. wampir odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Olać komfort, ale mozna jeszcze dopisać trakcję i osiągi
  18. Co tam masz pomodzone w tej nagaro blue ? Zalozyles juz temat o niej ?
  19. Juz mialem pisac "witaj w moim swiecie pieluch i nieprzespanych nocy" a tu taka fota .... ech ZAZDRASZCZAM!!!
  20. To ukarane 3.0tdi to seria ? Gruby serwis, ale kto bogatemu zabroni Bedzie k04tfsi ? Az sie prosi teraz dmuchać tam z dołu 1.5 bara ;>
  21. Czy ultimate polish Megsa dziala tak jak cleaner? Moge po umuciu auta nalozyc go a potem wosk NXT 2.0 czy tez nie ma to sensu bo nie bedzie trwałe bez przygotowania powierzchni?
  22. Mowa o b7 i 230 to nie 300
  23. Miałeś AC?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.