Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wampir

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wampir

  1. a co to za tajemnice? Tutaj prosze pisac i dawac zdjecia. Sam mam plan zabrac sie za swoje auto i wyciszyc je odpowiednimy matami..
  2. Orginalny rozmiar to 235/45/17 A mniejszy to drut i tyle. Przy 200+ i fwd to już w ogóle nie ma gadania.
  3. Jezeli masz plany na 270KM to postawiles sobie za cel ogarniecie tematu na poziomie, ktory nie ogarnia wiekszość firm w Polsce Zeby auto pojedzilo bezawaryjnie potrzebne bedzie wieksze turbo niz hybryda a to juz nie taka prosta sprawa jak zrobienie "c*paa na ka zero czy".
  4. Mateusz, spotkales sie z peknieciami tego kolektora gdzies u kogos albo czytales gdzies?
  5. wampir odpowiedział(a) na Buchcio080 temat w 1.8T
    Jak można być takim leniem i nie uzyć funkcji szukaj... W ilu tematach jeszcze zadasz to pytanie? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/266380-jednomas-z-tarcza-240mm-do-18t/ A teraz skasuj pozostale powielone posty tam gdzie je napisales i nie smiec.
  6. Arek, nie mow ze sie przejmujesz trolami co nie widzieli Twojego auta nawet na oczy. Z takimi ludzmi sie nie dyskutuje, pamiętaj "Don't feed the troll".
  7. Jak policzyles te 9,5s do 190km/h w skoro filmik ma 9s ? Ja tam widze do 193km/h jest 9s ... ale moze mam stare oczy juz ..
  8. Arek zaloz sobie konto na photobucket.com bo G widac i zrob kilka fotek Dawaj wiecej fot no i 100-200
  9. Wtryski BAM albo z volvo o koncowce 830, FMIC 180tka, DP obowiązkowo, TIP o średnicy pod turbo najlepiej u tunera na aucie bo wysyłkowo ciężko. Seryjny wydech i kolektor wydechowy pewnie nie puszcza powyżej realnych 250KM jeżeli turbo ma pochodzić dluzej niż sezon i nie było płakania ze gruszka oslabla albo luz na wirniku. Pompa zostaje seryjna jeżeli jest sprawna. Sprzeglo zostaw - jeżeli padnie to możesz wstawić z 1.9tdi AWX. Najlepiej oddac auto do jednej osoby aby nie było zwalania jednego wykonawcy na drugiego ze cos poszlo nie tak. Co do mocy jakie można uzyskac to www.gregor10.pl
  10. Hmm w sumie to sie z Tobą zgadzam Marcin. Lepszy przyrost jest przy modyfikacji 3.0tdi. Gdyby jednak szukać jego benzynowego odpowiednika to pewnie byłby nim 3.0TFSI np taki http://gregor10.pl/audi-a6-c6-3-0tfsi-ccaa-300km-usa-stage-2-455km-569nm/ w który to tylko zmieniono kółko kompresora i wyszło po strojeniu 455KM i 569Nm. Pewnie ktos inny bedzie wolał 4 litroweg diesle ale dobrze, że nasz koncern wymyslił tyle silników, ze kazdego mozna zadowolic. Peace and love
  11. Wiem kto robi i z jakim efektem VR6T. Sa takie auta ze tylko 1/4 jezdza ale wolnych obrotow juz nie maja Należenie do grona stroicieli tego silnika świadczy o wiedzy, doświadczeniu i w pewnym sensie też podnosi prestiż tunera. Nie bardzo rozumiem celu prowadzenia dyskusji i porownywania silnika 3.0TDI i 2.0TFSI. Mamy powiedzieć, że diesel o pojemności wiekszej o 1L ma wiekszy potencjał i pozwala na osiagniecie wiekszej mocy? Lubisz jezdzić autem o tak duzym Nm aby nie miec trakcji na 1 i 2, a od 4 biegu słyszec rezonans ... (jak tam podpora wału?) W sumie to nie było pytania bo kazdy ma prawo tak sobie wystroic auto jak chce. To wlasciciel ma byc zadowolony a nie komentatorzy z forum co nawet nie siedzieli nigdy za kierownica takiego auta
  12. 1.8T w małym palcu, a teraz 2.0TFSI ... Grzesiek, kiedy będzie jakies uturbione VR6 ?
  13. Jak się patrze na taki wykres i zakres momentu jaki generuje ten silnik to się zastanawiam po co swapowac V6 2,7Biturbo. Koszt zrobienia 350KM z 2.0tfsi moim zdaniem jest niższy niż z 2.7BT bo biturbo wymaga już zmiany turbin i innych modyfikacji. Dopiero planując przekroczenie 400KM to 2.7BT robi się "tańszy"
  14. Gratulacje, teraz czekamy na jakis filmik nakrecony na niemieckiej autostradzie
  15. Zalezy jaka hybryda, jakie lozyska, kto stroi. jak będziesz uzytkowal auto itp.
  16. Gratulacje!! Arek tylko pamiętaj o jednym.... możesz stracic prawko w 4,8s w zabudowany :D tfu tfu odpukać
  17. Dev ma fajny patent ale to pewnie na forum juz n razy bylo opisywane
  18. Po zmianie na 320 z przodu bylo inaczej czuc na pedale. Teraz po zmianie tyłu tez jest inaczej. Kazdy kto zmienial 320/288 z ktorym rozmawialem po czasie jeszcze raz odpowietrzal i ja tez to planuje.
  19. To pasuje się wylogować z forum i zalogowac ponownie dopiero jak będą dokładk ... Jest i tył 288mm. Były spore opoznienia, skonczyło sie ponownym piaskowaniem i poskladaniem na nowych uszczelkach i tłoczkach zeby był spokój na lata. Odpowietrzenie to jakas masakra. Przynajmniej dla mnie.
  20. wampir odpowiedział(a) na Buchcio080 temat w 1.8T
    Facet planuje 250Km, a tutaj rady jak setup 400+ Blok seria, żadne zmiany głowic na szeroki kanał bo potem nie dojdziesz końca z tym autem. Wałki też na tym etapie nie są tak bardzo potrzebne. Lepiej kase zainwestować w: Dwumas zostaw seria Sprzegło z AWX. Turbina hybryda FMIC DP Wtryski z 1.8T BAM lub volvo Z doświadczenia powiem Ci, ze najlepiej robić wszystko u jednej osoby aby potem nie okazało się, że FMiC nie taki, orurowanie za małe, wtryski nie dają rady, a DP dzwoni i pęka. Trzeba pamiętac, że i tak najważniejsze jest strojenie, aby faktycznie była ta moc którą chcesz i żeby to jezdziło bezawaryjnie! Pooglądaj sobie tutaj na projekty człowieka z naszego forum, ile aut tego typu wystroił i naprawił po innych firmach: http://gregor10.pl/modyfikacje/stage-2-1-8t-250ps/
  21. Dobry mod, co jest potrzebne i ile kosztują części?
  22. Arek to skakanie silnika przy zmianie biegu to właśnie niweluje poduszka czołowa.
  23. http://www.apikol.com/index.php/apikol-snub-mount.html
  24. Ja polecam firmy APIKOL tez z usa. Polecana na audizine tylko trzeba ja delikatnie przyciąć aby nie dotykała krawędzi ramki w której porusza się silnik. Ddy odbojnik dotyka ogranicznika w którym się porusza to przenosi drgania na bude. Ten Twój tak wygląda jakby dość ciasno pasował.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.