Treść opublikowana przez wampir
-
Polećcie jaką hamownie, gośći którzy zajmują się chiptuningiem w okolicy Rzeszowa
Również polecam gregor10.pl
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
ma to xdrive?
-
Proszę o ocęne logów
Jakiej firmy filtr paliwa wlozyles teraz ?
-
Paliwa do naszych 1.8 T , PB 95, 98, czy może 100 ??
albo efekt placebo albo musiałeś mieć w kiepskim stanie silik, ze cofał zapłony i dopiero na pb98 chodzil normalnie. Ja czegos takiego nie zauważyłem.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Tak jak pisze Griffe, sluchaj praktykow! PS: ja nie jestem praktykiem Pracowałem z UC na DA, ale nie mialem holsow wiec nie wiem jaki dobrac pad. Moze to Ci jakos pomoze jezeli nadal chcesz to robic samemu.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Uc na maszynie do polerowania typu dual action byla reklamowana do usuwania holsow.
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
chcesz wydac prawie 100tys na wolnossaka 4.2 ???
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Mówisz o zimowych 16"? Bo w letnie 17" 345/288 się powinno zmieścić. Tylko nie wiem czy to za duże kombinowanie z tymi 345 na przód...
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
bingo! To 320/288. Chociaż zastanawiam się nad sprzedaniem tego żelastwa i kupieniem 345/300. Ewentualnie 345/288
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
tam akurat nie dzwoniłem... w sumie nie wiem jak moglem zapomnieć o tak dużym sklepie spy photo ..
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
mi zalegaja 312 i 255 jakby ktoś chciał. Pisac na PW.
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Nie wolisz oryginalnego 235/45/17? Jak zalozysz 225/45/17 to srednica całego koła względem seri będzie 9mm mniejsza.. Zwiekszy się tez szczelina w nadkolu Ja u siebie mam 215/50/17 i po zmianie na 1BV slysze jak continentale pisza w zakrętach.. trzeba będzie cos szerszego wrzucić...
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Zadzwonilem do kilku sklepow w Opolu, podalem vin i nic nie mogli dobrac wiec odpuscilem temat. Pewnie trafiłem na nieogarow ale teraz już musztarda po obiedzie. Wazne ze działa. Co nie zmienia fakty, ze w tej cenie mialbym klocki hamulcowe :/
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
chcesz je jeszcze obnizyc 2cm? Tylko nie mow, że planujesz negatywy i za wąskie oponki... na wszystko co swiete... nie rob tego ..
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
hehe Idealnie pasuje do motto naszej marki "Przewaga dzięki technice" !!! A tak na poważnie to czujnik już dzisiaj wymieniłem i klima działa. Nowy czujnik w ASO to jedyne 263zł ...
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Im dluzej jezdze na 1BV tym bardziej mi się podoba. Polecam wszystkim. Żeby nie było tak dobrze to dzisiaj przestala mi dzialac klima. Podejchalem do rodziny z wlaczoną klima. Auto postalo godzine. Wsiadlem, zapaliłem patrze na climatronic, a przycisk ECON nie gasnie. Sprawdzilem vagiem i mam 2 bledy w HVAC: 00819 - High Pressure Sensor (G65) 30-00 - Open or Short to B+ 00819 - High Pressure Sensor (G65) 29-00 - Short to Ground Z opisu bledow wynika, że: 00819 From Ross-Tech Wiki00819 - High Pressure Sensor (G65) 00819 - High Pressure Sensor (G65): Open or Short to Ground Possible Causes Wiring/Connectors from/to High Pressure Sensor (G65) faulty High Pressure Sensor (G65) faulty Possible Solutions Check Wiring/Connectors from/to High Pressure Sensor (G65) Check High Pressure Sensor (G65) 00819 - High Pressure Sensor (G65): Signal too Low Possible Symptoms Climate Control stuck in ECON Mode Possible Causes Insufficient Refrigerant Pressure Wiring/Connectors from/to High Pressure Sensor (G65) faulty High Pressure Sensor (G65) faulty Possible Solutions Check Refrigerant Pressure § Check Measuring Value Blocks (MVB) Check Wiring/Connectors from/to High Pressure Sensor (G65) Check High Pressure Sensor (G65) Jak widać, najprawdopodobniej bedzie to okablowanie albo sam czujnik, Ostatnimi dniami mialem wrazenie, ze klima jakby slabiej chodzila. Myslalem, ze to brak czynnika bo jak kupilem auto 3 lata temu to czynnika było mało i dlatego ciagle swiecil sie ECON. Wtedy uzupelnilem czynnik i jeszcze wyszlo, ze przewody do kompresora nie stykał. Przelutowali mi je i 3 lata wszystko dzialalo. Sprawdzilem na kanale 001 i mam cisnienie 33bar. Chyba jutro kupie nowy czujnik G65 a Wy co radzicie?
-
Problem twardością zawieszenie 1BE
I to jest właśnie to, słyszałem, czytałem i powielam. Tak tak plomby wypadają i nie wolno wozic małych dzieci bo mogą dostać wstrząsu mózgu... Ja zmieniłem z 1BA na 1BV i widze tylko same zalety. Jedyny minus jaki zauważyła moja zona to moment przejezdzania przez spiacych policjantow. Wtedy czuc ze jest bardziej twardo. W innych przypadkach roznica jest niezauważalna. Jeżeli ktoś mowi, ze jest takie twarde to proponuje sobie zmienić auto z A4 na większe.
-
[B6 BBK] S4 B6 Avant koloru czerwonego na 19'' BBS CHR :)
Co S4 to S4 Gratuluje i szczerze zazdroszczę!!!
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Wg fabryki ma być taka kategoria wagowa. Czyzby audi zakładało, że w USA ludzie waza więcej niż Europejczycy? W serii miałem już tak wysoko tzn kategorie 10 i 13... Nie chce kombinować niewlasciwymi (słabszymi) sprężynami. Napisales prawde, ale zepsules mi humor.
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Felgi 7.5J x 17 ET35 Opony 215/50/R17 Przed zmianą było 1BA i auto stało jeszcze wyżej. Oznaczenia wymontowanych części zgadzają się kategoriami wagowymi z wlepki z kodami wyposażenia. Masa auta z dowodu rejestracyjnego to 1684kg. Po założeniu 1BV o kategoriach wagowych o 1 przedział niżej tak aby nadal zgadzał się nacisk na oś auto się obniżyło ok 2cm z przodu i ok 1-1.5cm z tyłu. Chciałem aby było seryjnie bez kombinowania, ze wsiadzie mi 5 osob z bagażami i będzie obcierać. Masa ludzi tak ma, jak czytam tematy na forum. Nie da się ukryć, że gleba to nie jest. Nie wiem dlaczego nadal stoi wysoko. Generalnie jest bardziej dociążone niż wyjechało z fabryki bo jest np. zamontowany FMIC.
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Jestem zadowolony. Bałem się, że siadzie za bardzo. Grunt, ze nie ma już uczucia jazdy pontonem. Polecam!!! PS: moje zawieszenie 1BA jest na sprzedaż jakby ktoś chciał.
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Auto odebrane. Póki co przejechane 10km ale czuć sporą roznice w prowadzeniu. Mniej pływa i jest sztywne a to jeszcze na seryjnych drazkach stabilizatora. Stabilizatory RS4 niedługo też wpadną. Komfort jak dla mnie bardzo OK. Musiałem w paincie obrocic zdjecie aby było w miare widać auta z podobnego kąta. Nowa fotka z 1BV jest zrobiona bliżej i tak dziwnie widać wypelnienie nadkoli. połączone fotki:
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Nie wiem jak 1BE, ale dla sprostowania amor 1BV kosztuje 630zł w ASO (cena za 1 szt.)
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Ja jade ok 18 oddac auto do mechaniora na zmiane zawiechy... pisałem Ci PW
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
a dlaczego nie montujecie amorow 1BV?