Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamelus_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamelus_

  1. A co Ci się z kołami stało?
  2. Ogłaszam oficjalnie wiosnę Letni setup na pokładzie i auto doczyszczone po zimie . W międzyczasie wpadły jeszcze full Led do środka.
  3. Zgadza się ale przy tak sporym kole 8.5" do tego srednio szeroka opona i po mojemu taka "rowerówka" wychodzi. Ja bym minimum 9" pakował i jak wyjdzie naciąg to optycznie kolo robi sie znacznie szersze i ciekawsze
  4. Tak wychodziło w oryginale z fabryki.
  5. kamelus_ odpowiedział(a) na rodosbwa temat w Audi A7/S7/RS7
    Śliczne pudełko. Doskonale współgra z bagażnikiem
  6. Spoilerek fajny delikatny. Takie smaczki lubie.
  7. Wiem temat jest mi dobrze znany bo dwa lata temu kupowałem A5 i dlatego wziąłem normalny leasing. Kosmita miał teraz APL (moim zdaniem totalnie nie opłacalny) i ciekaw jestem czy powtórka z rozrywki czy klasyczny i negocjacja ceny. Jak pół roku temu z ciekawości przy okazji serwisu pytałem o S5 to z ręki dostałem 15% bez negocjacji i konkretnej rozmowy.
  8. Ciekawe jaki rabat można ugrać ba takiego RS. Kosmita będziesz brał APL?
  9. O czym wy gadacie. M5 to nie klasa RS5 tylko RS6 które jak dla mnie jest sto razy lepsze od M5.
  10. Ładne koło ale 20" i ten zawias to słabe połączenie
  11. kamelus_ odpowiedział(a) na rodosbwa temat w Audi A7/S7/RS7
    A co chętny? A tak serio biorąc pod uwagę obecne przepisy podatkowe to raczej mi sie nie pali. Auto spełnie moje oczekiwania w 99% (brakujący 1% to moc ale popracuje nad tym w tym roku) i nadal cieszy moje oko i daje przyjemność z jazdy. Poza tym na dzień dzisiejszy obecne A5 mi się nie widzi (głównie wnętrze) więc czekam aż coś zrobi na mnie naprawdę mega wrażenie. A tym czasem pomyśle nad nowym dostawczakiem
  12. kamelus_ odpowiedział(a) na rodosbwa temat w Audi A7/S7/RS7
    Mówcie co chcecie ale biel pięknie podkreśla linie i detale które giną w czerni.
  13. kamelus_ opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Panowie zna ktoś numer przejściówki z szerokiej wtyczki w QQ1 z żarówką na wąski wtyk pod LED jak na foto? Z tego co wiem to w A8 d3 było takie cudo.
  14. Co ma ADS do gwintu? ADS zależnie od wyposażenia może sterować różnymi rzeczami w aucie. Wydechem skrzynią, układem kierowniczym, zawieszeniem itp. Samo posiadanie ADS nie świadczy o tym że w Twoim egzemplarzu są te rzeczy. Rozumiem że nie zakładasz gwintu bo uważaszasz że mając ADS masz aktywne zawieszenie i nie chcesz z tego rezygnować? Pytanie czy faktycznie je masz. Ja kupując nowe auto od razu wiedziałem że wleci gwint i dlatego mimo że kupiłem ADS to aktywnego zawieszenia celowo nie brałem.
  15. ADS nie ma nic do rzeczy. Pytanie czy masz aktywne zawieszenie
  16. Jak są mocowane emblematy exclusive? I z jakiego auta masz listwy progowe? P.S. pięknie się to wszystko prezentuje i te klamki... ryją mi beret normalnie
  17. Jak dla mnie za duży. Słabo to wygląda. Ori znacznie lepszy i dyskretniejszy.
  18. To tylko ja w 2016 roku moje b6 z 2001r sprzedałem za 35K. Jak wystawiłem ogłoszenie na forum wszyscy się śmiali w głowę pukali i katusy im na rękach mialy wyrosnąć jak sprzedam w takiej kasie. 2 tygodnie i było po sprawie Przyznać się komu katus wyrósł
  19. Ja mam do nich zaufanie. Robili mi kilka aut i znam wiele ich projektów. Co by nie mówić fachowcy z najwyższej półki. Wolę trochę dopłacić a mieć to jak należy (nikomu nie ujmując).
  20. No to imponujący przyrost. Ciekawe ile mi wypluje i ile finalnie wystroją. Bedę robił w Comp Sport. Ile Ci wzięli za program silnika i skrzyni?
  21. Ile Ci mocy i momentu wyszło w serii?
  22. No ze spasami to bym nie przesadzał bo to dość miękki gwint. Ale za to zakres regulacji jest imponujący (przynajmniej w A5). Amory Eibach daje kw.
  23. Jak kiedyś dokładałem RNS u siebie to ktoś mi powiedział że za licznikiem jest fabrycznie w sedanie. Jak wyjmiesz radio to można ręką sięgnąć za licznik. Wyczujesz tam taką jakby półkę z blachy. Antena ma magnes więc sobie ją tam połóż i będzie idealnie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.