Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kubson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kubson

  1. Wczoraj koło 10.50 na skrzyżowaniu ze światłami przy mcdonaldzie w tarnowskich górach widziane B6 na blachach CWA w sedanie z ramkami z przodu, pozdro dla kierownika
  2. W czasie jazdy przestały mi działać światła długie. Najpierw pod pozycja manetka do przodu chwile potem "do siebie". Psikałem "kontaktem" ale to nic nie pomogło. 0 błędów na komputerze, bezpieczniki też ok. Więc co teraz sprawdzić ? ---------- Post dopisany at 23:59 ---------- Poprzedni post napisany at 18:03 ---------- Pomoże ktoś ''??
  3. Dzięki za odpowiedz. Gdzie znajdę ten sterownik air bag ? I jak sie dokopac do tych mikrostykow może wiesz ?
  4. W czasie jazdy zauwazylem ikonke airbag na liczniku. Po wejsciu w poduchy vagiem wychodza takie błędy 65535 - Internal Control Module Memory Error 00-10 - - - Intermittent 00588 - Airbag Igniter: Driver Side (N95) 33-10 - Resistance too Low - Intermittent 00589 - Airbag Igniter 1: Passenger Side (N131) 33-10 - Resistance too Low - Intermittent 00654 - Seat Belt Tensioner Igniter: Driver Side (N153) 33-10 - Resistance too Low - Intermittent 00655 - Seat Belt Tensioner Igniter: Passenger Side (N154) 33-10 - Resistance too Low - Intermittent 01217 - Side Airbag Igniter: Driver Side (N199) 33-10 - Resistance too Low - Intermittent 01218 - Side Airbag Igniter: Passenger Side (N200) 33-10 - Resistance too Low - Intermittent i nie da sie ich usunąć. Ponadto od niedawna zauwazylem ze po zamknieciu auta po jakims czasie cyklicznie mruga swiatlami awaryjnymi. Błędy są takie 3 Faults Found: 01562 - Right Rear Door 59-00 - Can't Unlock 01561 - Left Rear Door 61-00 - Won't De-Safe 01562 - Right Rear Door 61-00 - Won't De-Safe było ich wiecej ale te powracają. i 2 jeszcze były od chyba czujnika ruchu wewnatrz ale zapomnialem spisać. i te błędy powracają. Ktoś wie co jest w tych 2 przypadkach ? jeśli to coś ma do rzeczy to akumulator jest na wymarciu. dzieki i pozdrawiam
  5. Skrzynia została oddana do regeneracji. Teraz wszystko chodzi ok
  6. który przekaźnik i gdzie sie znajduje ??? ---------- Post dopisany at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany at 18:06 ---------- wyczytałem ze odpowiedzialny za to będzie przekaźnik 175 jednak u mnie sie on nie znajdował a mam tipa. Jak sie okazało mam dwa przekaźniki 204 jeden jest odpowiedzialny własnie za rozrusznik. Wyczyscilem styki i na razie pali caly czas ---------- Post dopisany at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany at 20:04 ---------- A jednak znowu nie pali. Przy próbie odpalania cykał. a teraz przestał i znowu nie odpala. jakiś pomysł ?
  7. Witam. Problem jest taki auto nie chciało ostatnim razem odpalić. Tzn wszystko odbywa sie tak jak zawsze tylko przy próbie odpalenia dosłownie nic sie nie dzieje. Raz odpala a raz nie. Sprawdzałem czy dochodzi napięcie do rozrusznika to gdy nie odpalał nie dochodziło no a gdy palił to było. Co sprawdzić,wymienić. Na razie to wymieniłem kostke stacyjki no ale to nie pomogło.
  8. takie tam w myszkowie
  9. oznaczenie skrzyni DRK, trzeba kupić identyczną czy może być inna ? co to wgl oznacza, długość przełożeń ?
  10. wymiana statyczna. dobra cala skrzynia do remontu zapewne. teraz pytanie. remont kolo 3.5k. uzywke sie kupi za ok 2. czy może lepiej iść w manuala ?
  11. Cześć, auto kumpla audi a4 z tiptronikiem 5hp19. Wszystko zaczęło się od tego ze zaczęły mu falować obroty,potem przy przyśpieszaniu obroty nierównomiernie do prędkości wzrastały. Stanęło na tym ze biegi zaczęły szarpać tego dnia już autem przestał jeździć. Wymienił olej na właściwy 71141 z filtrem oleju. Wyjeżdża na ulice i auto zgasło. Pojechał dalej i z 1-3 kilometry dalej skrzynia zaczęła dziwnie wyć. Gdy wrócił do garażu okazało się ze skrzynia wali olejem z łączenia z silnikiem. Przy zmianie przełożeń ( p,r,n,d) słychać dziwne zgrzyty ze skrzyni no i to wycie. Sprzęgło się rozsypało czy coś jeszcze ? Co teraz
  12. Jak ma sie rozwalić to sie rozwali. lata 90 w koncu
  13. Widziałem pare Audi po "dzwonach" i było źle
  14. Jeździ WRC i to jest najważniejsze PANOWIE !!! :wink:
  15. jesper zapamiętaj sobie Quattro to zawsze tiptronic a fwd multi, najprościej
  16. A może jak turbo pękło plecionka sie zalała i teraz sie wypala olej ???
  17. Skrzynia tiptronic w grudniu robił KOMPLETNY remont, nowe zawieszenie,hamulce nic tylko brać
  18. Jeździłem nim sporo to silnik żyleta.
  19. Cześć mam do kupienia Passata B5 to silnik chyba AJM 115 km. Problem jest taki kumpel mówił, że mechanik powiedział iż do wymiany za jakies 40kk będzie głowica bo puszcza rope na pompowtryskach. Ale chciałem sie dopytać was czy jeśli faktycznie rope puszcze (cofa jak to powiedział) gdzieś na PD to do wymiany będzie głowica, czy coś innego ? ---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ---------- Poprawka WAIT nie dogadalismy sie z kolegą problem jest taki. Cofało sie paliwo do baku i nie odpalał. ""Tak dokladnie,ale juz jest zrobione,uszczelnienia pod pompowtryskami(dzieki temu ujawnila sie wada glowicy,ale keszcze nie jest z nia zle,mozemy jechac do mechanika i ci powie)nowa pompa paliwa i zawory zwrotne na przewodach(w sumie 900pln)"" Czyli głowica ma jak widać uszkodzenie takie ze puszcza paliwo do baku dlaczego ?? ---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ---------- Niby wyrobiają sie te miejsca gdzie wchodzi pompowtrysk w głowicy. Czyli co głowica będzie do wymiany czy jak już wymienił te uszczelniacze pod pd to już nie bedzie tego problemu i mechanik za bardzo sieje panike ?
  20. nie da się zmienić z D na R i z R na D gdy samochód jedzie do przodu bądź do tyłu Dla chcącego nic trudnego nie da sie
  21. Uszczelki w dobrym stanie ? Ten silnik lubi przeciekać
  22. jeju jeżdzą diesle na 15w40 i nikt afery nie robi
  23. Przecież B6 to też już stare auto
  24. Julo dziś 2012, to jednak kilka lat w przód Sam słyszałem co sie pare ładnych lat temu działo na granicy ale to było kiedyś teraz nie wiem jak jest więc nie pisze nic
  25. a odkręcasz całkiem 6 wtrysków ? bo niektórzy odkręca do połowy np 3 i sie zastanawiają czemu sie nie chce odpowietrzyć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.