Treść opublikowana przez kubson
-
[ALL] Elastyczność silnika, czyli ile sekund od 60-100 km/h i 80-120 km/h
Swoim TDI 100 robie na 2 biegu. A na 5 biegu przy 120km/h ma dopiero 2k obrotów przy 80 to pewnie ledwo 1,3k będzie
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
:evil:
-
Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE
Ok dzięki, to kiedy gramy ?
-
Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE
Gre juz mam teraz co zrobic zeby z wami jezdzic???
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Niedawno kupiłem PS3 pierwsze wrażenie grafika bardzo ładna GT5 już w drodze
-
[B5 AFB] Prośba o ocene logów.
W którym logu widać ze soft jest przerobiony ?
-
[B5 AFB] Prośba o ocene logów.
W aucie jest program ?? To od czego zacząc `naprawy`, co sprawdzić odnosnie tego mechanizmu regulacji ?
-
[B5 AFB] Prośba o ocene logów.
Cześć, prosiłbym o ocene logów W aucie zaślepiony jest EGR. Skrzynia tiptronic. Logi Dynamiczne 011 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/934c6ef809aaf41f.html 010 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e57925a2276b54f2.html 008 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/703fdf84bfcef308.html 004 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/07d59ec8ce072a97.html 003 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8ecc2f653587eccf.html 001 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f16ed7fbc4df8b46.html 000 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/82406003645b029e.html Logi Statyczne 018 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6414de79b3ba06b3.html 014 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8deeac5c839816a2.html 013 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/115cc953afae8715.html 007 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/79b2c4c35ed25ae7.html 004 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/79d6c930f40f7583.html 003 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/39e90a4fb36659fb.html 001 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e83f0ad514abda67.html 000 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9019e8212ef2f6b6.html Bassic Setting 000 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/733668db82e752f7.html 004 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/391ea8927db6167e.html
-
F1, Rajdy i Motorsport
A tam brudna strona toru, ktoś pamięta jeszcze start Alonso w Barcelonie z tej brudnej części toru
-
F1, Rajdy i Motorsport
Zapowiada sie jutro ciekawy wyścig
-
F1, Rajdy i Motorsport
Simoncelii na wierzczołku zakrętu już leżał na prawym boku nie mógł nic zrobic.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Tutaj macie sam wypadek. Moto GP Marco Simoncelli R.I.P Crashed in Malaysia - Śmiertelny wypadek HD Szkoda go bo był super kolesiem :kwasny:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No dzieki za MEGA spota Dogi miło było poznać :>
-
[INNE] Problem z tiptronikiem w A8
Po pierwsze to podpiąc vaga i sprawdzić błędy a potem można gdybać
-
[ALL] Jaką masz prędkość przy 4000obr.
140 km/h na ostatnim biegu w 1.9 tdi przy 4,000 Tyle to ja jade na 3 biegu. coś musi mieć kolega nie tak może skrzynie od benzyny ma /////////////////////////////// aa avj pomylilo mi sie z avf sorka
-
F1, Rajdy i Motorsport
Wypowiedź Kuby na fb. `Przyszły rok, to raczej PSC i szereg testów w GP2 przygotowujących do kolejnego sezonu już tylko w tej serii. Zobaczymy `
-
F1, Rajdy i Motorsport
Vettel sobie zasłużył na tytuł
-
F1, Rajdy i Motorsport
Nawet jesli Vettel popełnia błędy i tak walczy o podium
-
F1, Rajdy i Motorsport
takie życie no....
-
[ALL B7] Niezrozumiała informacja na wyświetlaczu podczas jazdy z b.dużą prędkością
Ja tak mam jak sobie ustawie limit na daną predkosc i mi wtedy tak piszczy i jest ta informacja na fisie
-
[ALL] Co gorsze-2.5 TDI czy 2.5 TDS :)
miałem 2.5TD w E36 złego słowa nie powiem, mam 2.5TDI w A4 złego słowa nie powiem
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
Wg mnie biel wyszła z mody co chwile na ulicy teraz widze białe auta.. Pozatym fajne audi
-
Dzień Chłopaka :)
:> :> :> :> :>
-
[B5 AKN] Proszę o pomoc i diagnozę problemu. Nowy wątek
A pro po białego dymu, jak jedziesz i sie zatrzymujesz na światłach nie widzisz w lusterkach wtedy białego dymu ?
-
Strefa Śmiechu
Ale masz problem mnie tam te ledy nie przeszkadzaja :polew: