Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_N

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_N

  1. Napisz do naszych forumowych sprzedawców, ale z tego co pamiętam to chodzi w podobnej cenie jak Kolbenschmidt.
  2. Federal oferuje 3 rodzaje wałka. CAM 928 jest najbliżej oryginału, podobnie jak Kolbenschmidt 50006304 .
  3. Jeśli silnik spala 1l/200 km, to powinno to być widoczne w postaci dymienia.
  4. https://a4-klub.pl/index.php?/topic/2502-kasowanie-inspekcji-serwisowej-a4-b5-b6-b7-b8/
  5. Normalne zachowanie klimatronika. Mimo, że nie masz włączonego trybu AUTO, to i tak dmuchawa będzie dążyć do utrzymania zadanej temperatury. Jest jednak na to sposób. W chwili, kiedy klimatronik będzie zmieniał siłę nadmuchu, ręcznie ustaw żądaną wartość. Po trzech takich próbach, klimatronik zrozumie, że Ty tutaj rządzisz i zapamięta, żeby stale utrzymywać zadaną przez Ciebie siłę nadmuchu.
  6. Tak jak wiele osób już tutaj pisało: Ruville to tylko "pakowacz", więc co w pudełku dostaniesz nie wiadomo.
  7. Dziwne, że od kręcenia rozrusznikiem przeskakuje rozrząd. Chyba musiałeś go targać na lince.
  8. Lukasz_N odpowiedział(a) na bartekzaw temat w Audi A4 B6
    Lampy podejdą P&P.
  9. Robisz pomiar kompresji z próbą olejową.tj,mierzysz kompresję, jeśli jest słaba to zapodajesz do cylindra dawkę oleju i ponowny pomiar kompresji. Jak się polepszy, to oznaka zużycia pierścieni.
  10. Lukasz_N odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Oprócz lamp potrzebujesz czujniki pochyłu na przód i tył (mocowane do wahaczy), sterownik samopoziomu, zderzak ze spryskami, zbiorniczek płynu z pompką. Wtedy masz fabrykę.
  11. Mam u siebie od 3 -mcy wsadzone te D1S Philips 4850K od H4mm3R. Przetwornice ORI Valeo z 2004 r, jak do tej pory (odpukać) nic się nie dzieje.
  12. Zajrzyj w drugi link
  13. Poniżej linki z opisem wymiany elementów tylnego zawieszenia i listą elementów. Może się przyda. http://www.pelicanparts.com/techarticles/Audi_B6_A4/69-SUSPEN-Replacing_Rear_Suspension_Bushings/69-SUSPEN-Replacing_Rear_Suspension_Bushings.htm http://a4-klub.pl/index.php?/topic/352180-tylne-zawieszenie-a4b6-fwd/
  14. Lukasz_N odpowiedział(a) na Flyer temat w Audi A4 B6
    Bez rozklejania lampy i przeróbki mocowania nie włożysz projektora B8 do ORI ksenona B6 Jeśli chodzi o przeróbkę projektora H7 w B6 na bixa B8 to nie ma opcji żeby to założyć bez dziurawienia spodu lampy.
  15. Lukasz_N odpowiedział(a) na Gonzo123 temat w 1.9TDI
    Jakiego producenta termostat wsadziłeś?
  16. To co pokazałeś to są broki na blok silnika, a nie na wałek.
  17. Jeśli w głowicy go nie widać, to najprawdopodobniej leży w misce.
  18. Lukasz_N odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Bosch AL to projektor z B8 Jeśli nic nie było rzeźbione to siedzi D1S
  19. Lukasz_N odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Masz bixa. Przesiadka na B8 bez rzeźby (adaptery+Bosch AL).
  20. Zależy od wersji softu, ale można przyjąć, że przy ok. 200 obr/min ECU daje dopiero impulsy na elektrozawory pompek.
  21. Na początek sprawdź bezpiecznik, potem do sprawdzenia masa na sterowniku.
  22. Wyciągnij lampę. Dwa wkręty luzujesz, dwa wykręcasz i lampę masz na wierzchu.
  23. Na pewno: - przy 2000 obr/min nie mniej niż 2 bary, - przy wysokich obrotach silnika nie może przekroczyć 7 bar. Pomiar wykonujesz na rozgrzanym silniku (olej min 80*C)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.