Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boguki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boguki

  1. Jeśli kupiłeś Castrola w Polsce to najprawdopodobniej jest on rozlewany u nas (co wcale nie znaczy, że nie jest on oryginalny), w tym wątku jest sporo negatywnych opinii o Castrolu a pozatym nie jest to w pełni syntetyczny olej...a do twojej A4 tylko full syntetyk Skoro już kupiłeś to możesz zalać a później przeczytaj ten wątek i sam podejmiesz decyzję czy chcesz dalej jeździć na Castrolu...
  2. Kolego frugodh olej masz dobry biorąc pod uwagę normę 505.01, bo Castrol rozlewany w Polsce to już inna bajka :gwizdanie: Rozszczelnieniem silnika też się nie przejmuj przy tym przebiegu... ps. Jeśli jednak nie zdecydujesz się na Castrola to Motul Specyfic jest polecany dla twojej A4
  3. Niestety ja patentu z folią nie mogę potwierdzić, moje HIDy są na niego odporne i dalej pięknie szumi mi radyjko
  4. Witam Przed wizytą u kolegi Witka chciałbym sprawdzić czy z moją A4 wszystko ok, proszę zatem o analizę logów. Statyczne: 000 - http://img690.imageshack.us/img690/5099/000bfr.jpg 001 - http://img715.imageshack.us/img715/8293/001mhq.jpg 003 - http://img690.imageshack.us/img690/4971/003bvh.jpg 004 - http://img693.imageshack.us/img693/7493/004zc.jpg 007 - http://img715.imageshack.us/img715/8076/007nd.jpg 011 - http://img715.imageshack.us/img715/1114/011qy.jpg 013 - http://img59.imageshack.us/img59/8651/013sn.jpg 018 -http://img638.imageshack.us/img638/5310/018dg.jpg 023 - http://img175.imageshack.us/img175/5750/023je.jpg Statyczne BS 000BS- http://img638.imageshack.us/img638/422/000bs.jpg 003BS -http://img535.imageshack.us/img535/8955/003bs.jpg 011BS -http://img651.imageshack.us/img651/3706/011bs.jpg Dynamiczne 000,001,003 - http://img692.imageshack.us/img692/7073/000001003dynamiczne.jpg 004,008,010 - http://img683.imageshack.us/img683/5064/004008010dynamiczne.jpg 011 - http://img641.imageshack.us/img641/1299/011dynamiczne.jpg Z góry dziękuję
  5. Julo a ona powinna odskakiwać po naciśnięciu przycisku na pilocie? Bo mi też nie odskakuje...myślałem, że tak ma być.
  6. Kolego w tym wątku masz więcej informacji o logowaniu auta http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html
  7. 15tys. to trochę dużo...pierwsza zmiana po 8tys. a później co 10-12tys.
  8. Dokładnie fabryki się nie poprawi, zawsze coś się znajdzie...
  9. Koledzy, myślę że musielibyśmy znaleźć więcej chętnych żeby można było mówić o niższej cenie... Na forum vw.golf też znalazłem temat grupowego chiptuningu u Witka, mają taką samą cenę 900pln a zapisało się już 166 chętnych :gwizdanie: Aby nie być gołosłownym zamieściłbym link do tego wątku ale nie wiem czy można...w googlach można szybko znaleźć ten temat, ewentualnie link zainteresowanym wyślę na PW. IMO cena 900pln jest bardzo dobra jak za chiptuning u Rogala
  10. kileeer dopisz i mnie do tej listy, chętnie podkręce swojego AWXa:) Termin jaki by mi odpowiadał to najchętniej kwiecień/maj, ale oczywiście to już do uzgodnienia.
  11. I kolejny raz udane zakupy u Marcina Oczywiście pełen profesjonalizm przy obsłudze zamówienia i ceny bardzo konkurencyjne :> Polecam
  12. Kolego Skeeber gdyby to było takie proste już dawno miałbym taki kabelek, niestety nie są one sprzedawane na metry. Jest to zwykly kabelek od gruszki, tylko bez wtyczki i gruszki. A temat łączenia dwóch kabelków już przerabiałem...bezskutecznie
  13. Jeśli to są te niestandardowe mocowania wycieraczek, to w zestawie nie ma klipsa Ale jak kolega oskaritto podpowiedział jest to groszowa sprawa w ASO czy Inter Cars napewno mocowanie dostaniesz.
  14. Ehh, no oczywiście teraz winnego nie będzie ;( Czasami to aż strach zostawiać samochód u tych "mechaników" bo więcej popsują niż naprawią....
  15. Kolego ja jeżdzę już z takim zatrzaskiem pół roku, dobrze sklejony wytrzyma dłużej nić nie klejony:) Oczywiście mam już kupione nowe jakby co... A takie zatrzaski po 1,50 w InterCarsie szukaj, na bank można kupić same bez wycieraczek.
  16. Może poprostu odkręcić zbiorniczek i z góry powinien być do wszystkiego dobry dostęp
  17. Temat niestety ciągle aktualny bo nie znalazłem jeszcze kabelka, który byłby odpowiedni. Najlepszy byłby ekranowany i dodatkowo ekranowana każda żyła, w dodatku 4 żyłowy. Niestety nigdzie takiego nie znalazłem, być może po prostu takich nie ma Chyba jednak pojadę do jakiegoś porządnego fachowca od CB, może coś pomogą. Dam znać jak w końcu się z tym uporam
  18. Raczej president missouri lepsza od Wilsona nie będzie, droższa napewno:) A stroiłeś Wilsona? Pytam bo ja po zestrojeniu tej antenki jestem z niej bardzo zadowolony
  19. Witam Panowie już od jakiegoś czasu zmagam się z problemem przedłużenia kabla gruszki w CB. Potrzebuję dodatkowej długości około 50cm. Łączyłem już dwa kable od gruszki ale gdy coś mówię to słychać tylko pisk, czyli coś się sprzęga. Zaznaczam, że nie jest to wina złego zlutowania czy połączenia bo było to sprawdzane. Może ktoś ma jakiś pomysł, w jaki sposób można by to zrobić, ewentualnie zna sklep gdzie można kupić gotową gruszę z dłuższym kablem? Moje radio to Uniden 520xl.
  20. Miły tak jak napisałem wcześniej Lark 43.0 odczytuje karty SDHC, mam u siebie 4GB i jest widoczna jako 4GB. Więc 8GB pewnie też będzie śmigała.
  21. Do Unidena 520xl polecam magnesówkę Wilson Little Will-bardzo dobry stosunek jakości do ceny.
  22. Ja mam w Larku 43.0 4GB kartę i jest widziana jako 4GB :gwizdanie:
  23. Karta 4GB działa w Larku spokojnie A ja miałem MIO A701-juz dość leciwy model palma i zmieniłem na Larka 43.0. To co zauwazyłem korzystając z Auto Mapy to minimalnie szybsze łapanie sygnału satelit przez Larka. IMHO być moze Lark nie jest jakims super multimedialnym kombajnem, jednak za tą cenę mamy naprawdę dobre urządzenie nawigacyjne, oczywiście dobry program nawigacyjny to podstawa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.