Treść opublikowana przez k0za
-
[B6 AWX] Padniete świece-jakie? skutki?
Zgoda całkowita. Idąc tym tropem stwierdzam, że przepalone świece żarowe wydłużają życie akumulatora alternatora przekaźników eot
-
[B6 AWX] Padniete świece-jakie? skutki?
No no no świece żarowe mające wpływ na prace turbiny i dogrzewające paliwo Co za partacz. Świece żarowe w AWX grzeją tylko poniżej 5*C oraz podczas pracy silnika przez krótką chwilę łagodząc tym samym pracę silnika. Ludzie komu wy powierzacie swoje auta?
-
Polecane opony zimowe
przelatałem zime na michelin alpin a4. rewelacyjna opona!
-
[B5 AFN] Rozdzielenie turbiny
grzanie to według mnie ostateczność. ostatnio też miałem z tym problem. wd40 to od razu odstaw ( nadaje się do roweru ) Aby bezinwazyjnie otworzyć turbo podstawa do dobry penetrator! Ja kupiłem odrdzewiacz WURTH i poszło łatwo ( wd40 nie dawało rady zupełnie )
-
[ALL B5] Czy da się zczytac kod radia Vag-iem ?
ja mam ori bose + symphony i po odpięciu aku chce kod.
-
[ALL] Wzmacniacz antenowy - usytuowanie
Wydaje mi się że musisz ściagnąć lewy boczek bagażnika. Albo spróbuj wyciągnąć gniazdo 12V i powinieneś zobaczyć. Też mam problem z radiem Symphony bo nie znjduje mi żadnej stacji radiowej a jak ustawie ręcznie to odbiera ;/
-
[B5 AJM] O-ringi pod pompowtryskiwacze
Są jakieś wskazania żeby wymienić te oringi profilaktycznie?
-
[B5 AJM] Świece się długo grzeją
jak sterownik nie ma danych z czujnika temperatury to przyjmuje że jest w piz*u zimno i dlatego grzeje świece i podnosi obroty na ponad 1000
-
[B5 AJM] Świece się długo grzeją
no to może gdzieś coś nie styka albo padł. innej możliwości nie widzę
-
[B5 AJM] Świece się długo grzeją
po czym sądzisz że świece grzeją długo? po kontrolce czy czekasz aż pyknie przekaźnik? po godzinie postoju ciepłego silnika świece nie powinny w ogóle grzać. ja bym odstawiał czujnik temp
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
a co robisz z springami 1be?
-
[B5 AJM] Problem z układem chłodzenia
to że bulgocze to znaczy że masz zapowietrzony układ. częściowo odpowietrza się sam i pewnie dlatego zaobserwowałeś ubytek płynu
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Expess w niecałe 20 godzin paczka była u mnie. Dzięki i do następnego razu
-
Spocik Lubuski :)
jeśli Vag obsłuży moje b7 to tez będę zależy co trzeba, jak będę wiedział to dam znać czy się pojawię
-
Spocik Lubuski :)
no to zapraszamy, moze zrobimy w koncu jakiegoś dobrego spota... proponuje 27 lutego:> wpisywac sie lolki;p 1. topor 2. k0za ( postaram się pojawić! )
-
[B5 AJM] Proszę o analize logów
turbo za dużo pompuje ale jeszcze nie na tyle żeby łapać za każdym razem 17965
-
[B6 AVB] Wymiana turbiny krok po kroku?
co do uszczelek to wymienił bym jeszcze uszczelkę od spustu oleju ( taka mała papierowa jest od dołu turbiny ) jeżeli chcesz to również możesz wymienić uszczelki pomiędzy złączem elastycznym a turbiną ( to są takie 3 blaszki, aczkolwiek jak są w dobrym stanie to nie musisz) Przydałyby się też nowe nakrętki z ASO Co do wd40 to sobie to od razu daruj, preparaty WURTH są o niebo lepsze.
-
[ALL B5] Wysoka temperatura
a sprawdzałeś co pokazuje klimatronik? kanał 49 i 51 do sprawdzenia musisz mieć coś nie tak z zegarami, data jest dziwna, napiecie ładowania też..
-
[ALL B6] Parktronic ,,piszczy"
mam takaą samą sytuację. vag wskazuje, który jest uszkodzony. po wyjęciu i wysuszeniu czujnika wszystko jest OK ale po jakimś czasie znowu pada
-
[ALL B6] System EDS
ja u siebie w historii serwisowej mam kod wyposażenia: 1AT - electronic stabilization program (ESP) także nie wiem jak to się tyczy EDS..
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
Też to kiedyś lałem. A jeżeli chodzi o coś z górnej półki to polecam: http://www.liquimoly-sklep.pl/product-pol-5014-Pro-Line-Diesel-System-Reiniger-Liqui-Moly-5156-Opakowanie-0-5L-.html po tym to jest miodzio
-
[B5 AJM] Problem z ładowaniem
jakiś czas temu też miałem problem z ładowaniem. naprawa trwała 3 sekundy popryskałem wd40 cały tył alternator i do dziś jest pięknie 14V nie wiem co mnie do tego skłoniło ale ważne że zadziałało. odpukać
-
[B5 AJM] Problem z samopoziomowaniem xenonów
też miałem to ułamane, musiałem spawać. jak będę pamietał to cykne fote
-
ŁDZ Banda zaprasza na kanał IRC | irc://irc.freenode.net/a4-klub.pl :D
A będą rozdawane OP'y? czy tylko +? Ahh te czasu irca..
-
[B5 AJM] Braki mocy Proszę o ocenę logów
notlauf turbo do czyszczenia albo regeneracja.