Treść opublikowana przez konus
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
Ale opony do zmiany bo za duże a z uszkodzeniami to w sumie nie ma tragedii Krycha pchnął je chyba za 750 czyli w sumie za marny grosz
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
jozek wbijaj do mnie to pojedziemy do Pacanowa bo tam kozy kują a to rzut beretem odemnie
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
każdy chce a jak krycha sprzedawał za przysłowiowe piwo to nikt się nie kwapił zresztą te moje też dłuuugi czas wisiały na allegro
-
[ALL B5] Co z flegami 17cali 235
każdy pisze że mu trze o wahacz.... jak to możliwe jak u mnie jest opona 2 mm od zwrotnicy i nic nie trze o żaden wahacz... zresztą nie mogę sobie wyobrazić w którym miejscu wahacz jest blisko opony Trzeć musi przy takiej oponie i ET... albo zmień oponę na sporo węższą albo dystans... A i gdzie wystaje ta felga poza obrys auta? tam by dystans 15 mm wszedł i byłoby wszystko ok
-
[ALL B5] 18" felgi i silnik 1.6 ? masz takie ?
skrzynia raczej tak... w sumie to parę kilo więcej ale idąc takim tropem to np. dobre car audio też sporo waży Prędzej może polecieć sprzęgło jak coś
-
[ALL B5] Co z flegami 17cali 235
taka szeroka opona przy dystansie 5 mm może nawet trzeć o zwrotnicę... :gwizdanie:
-
[ALL B5] 18" felgi i silnik 1.6 ? masz takie ?
Ja mam 1.6 i 18 cali jeszcze lochy ciężkie jakich mało :naughty: wygląda szybciej niż jeździ :kox:
-
[B5 1Z] A4 TDi
do niego nie pasują
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
w zimie i tak śnieg dziury zakrywa
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
Jeżdżą ludzie na gwincie i zimówkach 15' Ja wprawdzie mam 16 cali na zimę ale gwinta wcale nie podnoszę tak wysoko [br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 21:42_________________________________________________ Dlatego jak założyłem moje to wiedziałem że coś nie gra w porównaniu z tymi zdjęciami
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
np 215/35 r18 i taką pewnie ma Faktycznie pomarańcz w sumie to jeszcze nie wiem co i jak... może zostaną takie jakie są tylko oponki zmienię na mniejsze :gwizdanie: jozek Ty chyba nie ogarniesz tej gleby nigdy
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
Dają radę Chyba to jest w macie
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
ja rezerwuje żółty mat na przyszły sezon żeby nie było Sądzę że w polerce też powinny robić robotę
-
[B5 AGB] VIAGRA
ja zaczynam wątpić w lakierników... większość robi na szybko i odpier... Ja po roku od malowania też widzę że głupi byłem odbierając auto w takim stanie ale człowiek był młody i głupi ;( I moje też stało miesiąc ponad także mieli czas wszystko dopieścić
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
w sumie to nawet planowałem się wybrać do Ck na któryś weekend brata odwiedzić i szybę wymienić to mógłbym wtedy podlecieć na jakiś spocik felgi dają radę tylko wiecznie zapominam ogarnąć dystansów na tył żeby sukę jeszcze trochę posadzić
-
[ALL B5] Jaki dystans
ET 35 na tyle przy 9J jest na równo a nawet ze dwa milmetry wystaje... więc około 1,5cm powinno wystawać 9,5J z ET 29
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Sądzę że do osobówki nie warto zmieniać bo 510 naprawdę daje radę No chyba że siedzisz codziennie po parę godzin na radyjku to owszem można sobie kupić 520 :gwizdanie: Ja np. nie pamiętam kiedy używałem radyjka ostatni raz... Chyba zaraz po tym jak dostałem czek od panów w niebieskim bo mi się anteny nie chciało wyciągnąć :decayed:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Też go mam ale muszę przyznać że jak słyszałem XL 520 to jest przepaść :gwizdanie:
-
[ALL B5] Jaki dystans
W sensie 8,5J przy największym możliwym ET czyli ok 45 Więc 9,5J jakby było milimetry od amortyzatora to pewnie wystawałoby niewiele albo wcale
-
[ALL B5] Jaki dystans
u mnie przy 8.5J jest jeszcze miejsca trochę więc 9J powinno się zmieścić bez wystawania
-
[ALL B5] Jaki dystans
znowu dowód poleci Z przodu jak 8,5J to dystans minimum 10 mm albo i więcej bo u mnie przy 18' ET 45 jest naprawdę milimetr od zwrotnicy No a na tyle przy 9,5J sądzę że ET 30 musi być żeby nie tarło w ośće o amor
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Gorzej jak są jakieś spore koleiny i dziury na zakręcie ;p Wtedy tylko polecą iskry i dalej but, taki efekt specjalny jak w sylwestra Ale wg mnie naprawdę większym problemem jak koleiny są wjazdy na parkingi z obawy o nadkola Chyba że koleiny na skrzyżowaniu gdzie trzeba skręcić
-
Nimbus Grau Perl Effekt
W sumie to te lampy dalej jeżdżą tylko już u kogoś innego czyli jesteś tak jakby 3-ci
-
Nimbus Grau Perl Effekt
Chromowane ringi dookoła soczewki? Jeśli tak to był taki pan co miał taką bajerę
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
wygodną jazdę zafunduję sobie jak będę miał 40 lat i w krzyżu będzie łupać od gwintu W serii to dostaje choroby morskiej bo buja jak łajbą