Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

konus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez konus

  1. Ale opony do zmiany bo za duże a z uszkodzeniami to w sumie nie ma tragedii Krycha pchnął je chyba za 750 czyli w sumie za marny grosz
  2. jozek wbijaj do mnie to pojedziemy do Pacanowa bo tam kozy kują a to rzut beretem odemnie
  3. każdy chce a jak krycha sprzedawał za przysłowiowe piwo to nikt się nie kwapił zresztą te moje też dłuuugi czas wisiały na allegro
  4. każdy pisze że mu trze o wahacz.... jak to możliwe jak u mnie jest opona 2 mm od zwrotnicy i nic nie trze o żaden wahacz... zresztą nie mogę sobie wyobrazić w którym miejscu wahacz jest blisko opony Trzeć musi przy takiej oponie i ET... albo zmień oponę na sporo węższą albo dystans... A i gdzie wystaje ta felga poza obrys auta? tam by dystans 15 mm wszedł i byłoby wszystko ok
  5. skrzynia raczej tak... w sumie to parę kilo więcej ale idąc takim tropem to np. dobre car audio też sporo waży Prędzej może polecieć sprzęgło jak coś
  6. taka szeroka opona przy dystansie 5 mm może nawet trzeć o zwrotnicę... :gwizdanie:
  7. Ja mam 1.6 i 18 cali jeszcze lochy ciężkie jakich mało :naughty: wygląda szybciej niż jeździ :kox:
  8. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    do niego nie pasują
  9. w zimie i tak śnieg dziury zakrywa
  10. Jeżdżą ludzie na gwincie i zimówkach 15' Ja wprawdzie mam 16 cali na zimę ale gwinta wcale nie podnoszę tak wysoko [br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 21:42_________________________________________________ Dlatego jak założyłem moje to wiedziałem że coś nie gra w porównaniu z tymi zdjęciami
  11. np 215/35 r18 i taką pewnie ma Faktycznie pomarańcz w sumie to jeszcze nie wiem co i jak... może zostaną takie jakie są tylko oponki zmienię na mniejsze :gwizdanie: jozek Ty chyba nie ogarniesz tej gleby nigdy
  12. Dają radę Chyba to jest w macie
  13. ja rezerwuje żółty mat na przyszły sezon żeby nie było Sądzę że w polerce też powinny robić robotę
  14. konus odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ja zaczynam wątpić w lakierników... większość robi na szybko i odpier... Ja po roku od malowania też widzę że głupi byłem odbierając auto w takim stanie ale człowiek był młody i głupi ;( I moje też stało miesiąc ponad także mieli czas wszystko dopieścić
  15. w sumie to nawet planowałem się wybrać do Ck na któryś weekend brata odwiedzić i szybę wymienić to mógłbym wtedy podlecieć na jakiś spocik felgi dają radę tylko wiecznie zapominam ogarnąć dystansów na tył żeby sukę jeszcze trochę posadzić
  16. ET 35 na tyle przy 9J jest na równo a nawet ze dwa milmetry wystaje... więc około 1,5cm powinno wystawać 9,5J z ET 29
  17. Sądzę że do osobówki nie warto zmieniać bo 510 naprawdę daje radę No chyba że siedzisz codziennie po parę godzin na radyjku to owszem można sobie kupić 520 :gwizdanie: Ja np. nie pamiętam kiedy używałem radyjka ostatni raz... Chyba zaraz po tym jak dostałem czek od panów w niebieskim bo mi się anteny nie chciało wyciągnąć :decayed:
  18. Też go mam ale muszę przyznać że jak słyszałem XL 520 to jest przepaść :gwizdanie:
  19. W sensie 8,5J przy największym możliwym ET czyli ok 45 Więc 9,5J jakby było milimetry od amortyzatora to pewnie wystawałoby niewiele albo wcale
  20. u mnie przy 8.5J jest jeszcze miejsca trochę więc 9J powinno się zmieścić bez wystawania
  21. znowu dowód poleci Z przodu jak 8,5J to dystans minimum 10 mm albo i więcej bo u mnie przy 18' ET 45 jest naprawdę milimetr od zwrotnicy No a na tyle przy 9,5J sądzę że ET 30 musi być żeby nie tarło w ośće o amor
  22. Gorzej jak są jakieś spore koleiny i dziury na zakręcie ;p Wtedy tylko polecą iskry i dalej but, taki efekt specjalny jak w sylwestra Ale wg mnie naprawdę większym problemem jak koleiny są wjazdy na parkingi z obawy o nadkola Chyba że koleiny na skrzyżowaniu gdzie trzeba skręcić
  23. W sumie to te lampy dalej jeżdżą tylko już u kogoś innego czyli jesteś tak jakby 3-ci
  24. Chromowane ringi dookoła soczewki? Jeśli tak to był taki pan co miał taką bajerę
  25. wygodną jazdę zafunduję sobie jak będę miał 40 lat i w krzyżu będzie łupać od gwintu W serii to dostaje choroby morskiej bo buja jak łajbą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.