Treść opublikowana przez Piechol
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
no już już, spokojnie
-
Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=6DLp5alAYig
-
[B5 AHU] Binkowy Krążownik Szos - 16.06.2011 aktualizacja
bardzo fajne B5 szczególnie środeczek powodzenia w modach :> masz już jakąś felgę upatrzoną?
-
[B6 AWX] Na 6 biegu trzęsie
AWX ma 5 biegów masz AVF ale objawy kurde dziwne...
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
- [B6 AWX] VIN - prosze o rozszyfrowanie
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t43315.0.html;highlight=kody+wyposa%C5%BCenia- [ALL] A może ktoś chce kupić Mercedesa??
chyba już było albo gdzieś indziej widziałem ale pomysł koleś miał dobry, pod salonem zostawił auto i robił niezłą anty reklamę- [ALL B8] Jakie felgi 18" lub 19 " do najnowszej Audi A4 B8 ?
to na której uczelni rozdają B8? moja propozycja co do wzoru: http://moto.allegro.pl/item451988480_18_audi_s5_5x112_mega_wypas_germany.html- Nie do wiary... czary-mary ;)
ale tylko do 2300 obrotów śmiga i ciągnie równiej chyba teraz gratki- Czy w skrzyni Tiptronic A4 B7 trzeba wymieniać olej ?
chyba się nic nie zmieniło ale kolega ma Tipa przecież...- Czy w skrzyni Tiptronic A4 B7 trzeba wymieniać olej ?
było milion razy... ale tak na szybko to trzeba... a co do warsztatu to szukaj w odpowiednim dziale- [ALL B7] Mój nowy nabytek 2,0 TDI BRE S-line by Dynosoft
coraz więcej ładnych B7 na forum mi tylko te lampy z przodu średnio się podobają a i relingi zwykłe czarne by lepiej pasowały IMO...- [B5 AJM] Zużycie paliwa na postoju
u mnie pokazuje 1.6l jak na luzie do skrzyżowania dojeżdżam a jak na biegu się puści nogę z gazu to 0.0l dziwne te fisy są trochę więc to 1,6 na chwilowym to chyba ostatnia wartość jaką złapał komputer...- [1.8T 350KM] Problem z turbiną
o ja pier.... :gwizdanie:- [ALL B7] Mój nowy nabytek A4 2.0 TDI ( 140 ) Avant S-line + nowe fotki :)
jak chcesz zmienić tylko felgi i nic więcej to ja bym szedł w BBS-y a jak chce Ci się bawić w zdejmowanie chromów to RS4 i wtedy byłoby najfajniej chyba- [INNE] Audi RS6 Avant 2008
brak słów...- [ALL B7] Mój nowy nabytek A4 2.0 TDI ( 140 ) Avant S-line + nowe fotki :)
no nie mam to jak to było? dokładałeś zderzak s-line za spryskami czy tak z fabryki wyszło? bo mnie to ciekawi...- [ALL B7] Mój nowy nabytek A4 2.0 TDI ( 140 ) Avant S-line + nowe fotki :)
mi się podoba z ciemnymi felgami nawet tylko chromy fajnie by było wtedy też usunąć p.s. jak to nie masz ksenonów jak są spryski?- [ALL B8] Audi A4 by Tobi Eibach Springs, Mirrors S4 cdn...
bardzo ładna tylko te chlapacze out no i 18" koniecznie- [ALL B7] A4 Avant Quattro 3.0 TDI S-Line
:kox: tylko szkoda, że automat bo może nie wytrzymać ostrego programu... :gwizdanie:- [ALL] Coś dla posiadaczy FIS
- [ALL] kilka pytań dot OC
jak masz ten sam adres co współwłaściciel to tylko wyżej czy niżej dopisz nazwisko, ja tak zrobiłem...- [ALL B7] Moj 'golasek'
Czarny, bixenon, super ale jakiś opisik i więcej zdjeć by się przydało- [ALL] Prawo Jazdy pomocy
nic nie widać...- Internet mobilny na kartę
kilka to przesadziłeś ja używam czasem neta na telefonie to np. strona startowa a4-klub to ok 300 kbajtów - [B6 AWX] VIN - prosze o rozszyfrowanie