Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piechol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piechol

  1. http://www.youtube.com/watch?v=6DLp5alAYig
  2. bardzo fajne B5 szczególnie środeczek powodzenia w modach :> masz już jakąś felgę upatrzoną?
  3. Piechol odpowiedział(a) na hannab temat w 1.9TDI
    AWX ma 5 biegów masz AVF ale objawy kurde dziwne...
  4. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t43315.0.html;highlight=kody+wyposa%C5%BCenia
  5. chyba już było albo gdzieś indziej widziałem ale pomysł koleś miał dobry, pod salonem zostawił auto i robił niezłą anty reklamę
  6. to na której uczelni rozdają B8? moja propozycja co do wzoru: http://moto.allegro.pl/item451988480_18_audi_s5_5x112_mega_wypas_germany.html
  7. ale tylko do 2300 obrotów śmiga i ciągnie równiej chyba teraz gratki
  8. chyba się nic nie zmieniło ale kolega ma Tipa przecież...
  9. było milion razy... ale tak na szybko to trzeba... a co do warsztatu to szukaj w odpowiednim dziale
  10. coraz więcej ładnych B7 na forum mi tylko te lampy z przodu średnio się podobają a i relingi zwykłe czarne by lepiej pasowały IMO...
  11. u mnie pokazuje 1.6l jak na luzie do skrzyżowania dojeżdżam a jak na biegu się puści nogę z gazu to 0.0l dziwne te fisy są trochę więc to 1,6 na chwilowym to chyba ostatnia wartość jaką złapał komputer...
  12. o ja pier.... :gwizdanie:
  13. jak chcesz zmienić tylko felgi i nic więcej to ja bym szedł w BBS-y a jak chce Ci się bawić w zdejmowanie chromów to RS4 i wtedy byłoby najfajniej chyba
  14. Piechol odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A6/S6/RS6
    brak słów...
  15. no nie mam to jak to było? dokładałeś zderzak s-line za spryskami czy tak z fabryki wyszło? bo mnie to ciekawi...
  16. mi się podoba z ciemnymi felgami nawet tylko chromy fajnie by było wtedy też usunąć p.s. jak to nie masz ksenonów jak są spryski?
  17. bardzo ładna tylko te chlapacze out no i 18" koniecznie
  18. :kox: tylko szkoda, że automat bo może nie wytrzymać ostrego programu... :gwizdanie:
  19. jak masz ten sam adres co współwłaściciel to tylko wyżej czy niżej dopisz nazwisko, ja tak zrobiłem...
  20. Czarny, bixenon, super ale jakiś opisik i więcej zdjeć by się przydało
  21. kilka to przesadziłeś ja używam czasem neta na telefonie to np. strona startowa a4-klub to ok 300 kbajtów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.