Treść opublikowana przez pastaldo
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
meeeeeeee ale jazda wygodna :gwizdanie: meeeee
-
Strefa Śmiechu
http://allegro.pl/podswietlana-koncowka-tlumika-i1720313722.html :polew:
-
[B7 BKE] Skok sztangi turbiny
ja bym tam raczej WD 40 nie psikał. To jest niby penetrator ale też troche smarowidło. Przy wysokiej temp to niby wyparowuje ale zostaje taki dziwny osad który może być zaczątkiem do kolejnego zasyfienia. Jesli już czyms pryskac to polecam zmywacz do hamulców, szybko paruje praktycznie do zera a ten osad co jest na kierownicach itp to poprostu spływa. Wylko do tego trzeba by odkręcić wydech od turbiny i tam do środka bezpośrednio pryskać. Z tym ze nie wiem czy taki zabieg ma większy sens. Rozruszać to najlepiej na sucho i jesli sie uda to jeździć a jesli nie pójdzie na sucho to mało prawdopodobne że pryskanie czymć tam pomorze bo wtedy już jest taka ilość nagaru że trzeba to ręcznie papierem ściernym zeszlifować. Pozatym ważna sprawa. Przerabiałem to nie dawno. Wyczyściłem turbine i po 2 miesiącach miałem to samo. tzn usunąłem sam nagar, ale tam sie na tej powierzchni co chodza kierownice wżery na których sie osadza jeszcze szybciej i jest lipa. Trzeba to wypolerować praktycznie na lusterko i wtedy działa wszystko pieknie. W sobote to zrobiłem i wreszcie jeździ jak powinien.
-
[B5 AFN] Plan na Car-audio
a ten 4 kanałowy magnata co pokazałem wyżej nie będzie ok? a cena 250zł używany
-
[B5 AHU] Czyszczenie odpływów wód podszybia - fotostory
ja tylko wyciąłem te zagiecia w środku czyli została praktycznie tylko gumowa obwódka i wystarczy. Mimo wszystko jednak dobrze raz do roku zajrzeć szczególnie po jesieni bo jak większy liść wpadnie to i tak może przyblokowac i do tego dojdzie troche drobnego syfu i zatkane.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
co się ku...a na tym swiecie dzieje ;( http://www.kurierlubelski.pl/stronaglowna/428204,splonelo-kolejne-auto-tym-razem-audi-a6-przy-pogodnej,id,t.html masakra. Strach w tym lublinie posiadać samochód. W ciągu kilku tygodni spalili juz chyba 3 Audi. Takiego to bym polał benzyną i żywcem podpalił
-
[B5 AFN] Plan na Car-audio
ale przecierz on ma 4x40W a w mostku 110W co z mocami o których wcześniej pisałes? no własnie zauważyłem a kolega mówił że w mostku ma 250 nooooo tak jak rozmawialiśmy Axtony mają bonusy w postaci dodatkowej mocy ale nie wiedze że az tyle max co bym powiedził to 10%. Jakby axton faktycznie miał tak jak mówiłes 4x60W RMS i 250W w mostku to był by kox
-
[B5 AFN] Plan na Car-audio
ale przecierz on ma 4x40W a w mostku 110W co z mocami o których wcześniej pisałes?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
to masz farta. Po lublinie bys długo tak nie pojeździł już prawie rok jeżdżę ;D Jechałem wczoraj kawałek za Tobą to widziałem, że jazda po naszych pięknych drogach + gwint to dobry sposób na wyrobienie sobie refleksu :polew: :polew: no co do refleksu to się zgodze. Chwila nieuwagi i sie wisi :polew:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
a no nie widziałeś bo się spóźniłeś A grn ma równie nisko jak nie niżej niż Adam aha no to luzik i wyrazy współczucia
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
to masz farta. Po lublinie bys długo tak nie pojeździł już prawie rok jeżdżę ;D tez masz tak nisko jak armi? Wczoraj jakbys widział jak jechaliśmy to i Ciebie by serce zabolało. Mi na czyms takim to by albo wszystkie plomby mi wypadły z zębów albo urwał coś. Niemam zwyczaju jechac po lubelskich drogach 20km/h a wczoraj były takie momenty
-
Nimbus Grau Perl Effekt
normalnie gangsta
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
to masz farta. Po lublinie bys długo tak nie pojeździł Tam co wczoraj po tych dołach jechalismy ja jeżdze prawie co dzień albo na świdnik tą droga co widziałes. czasem na 1BA mi żal tego samochodu ;(
-
[B5 AFN] Ciągłe noflauty i zamulenia. Prosze o ocene kompletu logów.
ok jak sie dorwe gdzieś do laptopa to zrobię (kabel mam lapka pożyczam ).[br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 12:57_________________________________________________Turbina wyczyszczona, wszystko w środku wypolerowane prawie na lusterko i jak ręką odjął. Kręci do końca bez żadnego szarpania czy przycinek. Choć wydaje mi sie ze dół jest troszkę gorszy. Postaram sie dziś lub jutro zrobic komplet logów dla sprawdzenia i wstawię tu jeszcze.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
wygląda spoko ale na takim zawiasie mógłbym pojechać max raz na rok na jakiś zlot i tyle. To co ma armi dla siebie do normalnej jazdy podniósłbym pewnie ze 40mm przód a tył ze 20 ok już nie sieję herezji bo mnie zjedza glebowicze
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
no wczoraj na skrzyżowaniu z ul. Nowym Światem tak armiego wytelepało że jakby tam był ostrzejszy zakret i koła bardziej skręcone to by poewnie pogubił błotniki jak ten maluch nad zalewem
-
[B5 AFN] Plan na Car-audio
Nosb ma wydaje mi sie fajny wzmak w fajnych pieniądzach zobacz sobie i oceń: http://allegro.pl/wzmaczniacz-magnat-rx44-4ch-2x300-rms-i1723271329.html
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
aaaa no z tymi jest problem. Ja raz dałem rade to odkręcić ale otłukłem ręce pozatym używałem wielu przedłużek. Duzo łatwiej jest rozłączyc wydech na środku i wyjąć cały ten element czyli katalizator i ten kawał rury. To cość łatwo wychodzi. A jak masz na wieżchu to juz pikus.
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
chodzi Ci o śruby między turbina a katalizatowem? Jesli tak to nawet płaskim oczkowym kluczem od góry idzie to odkręcić no albo grzechotką z przedłużkami. Mając dojście od dołu to dojście jest idealne więc nie wiem w czym problem
-
Spoty Puławskie
przecierz można byc później tylko już nad zalewem w ostatecznym miejscu wpadaj może i ja będe
-
Spoty Puławskie
właśnie niekoniecznie zalezy który koniec weźmiesz pod uwage raczej w tym przy sedesie nie spodziewał bym się światełka nadziei :polew:
-
Spoty Puławskie
co ma kanał do tunelu? światełko na końcu :polew:
-
Który laptop wybrać? Samsung czy Asus
może i tak ostatnio nie patrzyłem na Lenovo po tym co widziałem. Nie wiem co było dokładnie bo serwis nie powiedział dokładnie a usterka polegała na tym ze jednego dnia wyłaczył kompa a na drugi już nie dało rady odpalić Dlatego tym bardziej zastanawiające. No a co do gwarancji rozumiem że komputery sie starzeją w zawrotnym tempie i po miesiącu już jest cos sporo mocniejszego ale nie znam przypadków że ktoś oczekuje by komp działał tylko przez okres gwarancji. A po gwarancji oddaj jakiemuś magikowi to kwota naprawy może sie powiększyć no chyba że to np tylko kondensatory do przelutowania.
-
Który laptop wybrać? Samsung czy Asus
ja się nie oburzam tylko wypowiadam swoje zdanie. Jednak jak sam zauwazyłes liczy się to co jest w środku. Co do Lenovo tez mógłbym się wypowiedzieć jak Ty na temat Packarda-bella i to nie złośliwie. Widziałem pare egzemplarzy takich niedorób że szkoda gadać. A kumpel który miał własnie lenovo jak mu padł i zaniusł do serwisu to okazało się że taniej jest kupić drugi niż tamten naprawiać a padła ponoć tylko płyta główna (nie pamiętam modelu). Pozatym nie znam max budżetu kolegi który pytał o opinię ale patrząc na obie propozycje wychodzi koło 1800pln a Ty rzucasz już modelem o 400zł droższym i to po rabacie.
-
Który laptop wybrać? Samsung czy Asus
to się kolego nakopiowałeś jakichś źródełek. Dobra pracujesz w tym sklepiku i jak kazdy jestes nastawiony na max zysk a ten jest przy sprzedaży drogich egzemplarzy. Ja sklepikarzem nie jestem ale obracam się w branzy i nie słyszałem jeszcze o żadnej poważniejszej awarii packard-bella czego nie można powiedziec o Acerach, Asusach i HP. Packard bell nie jest takim potentatem jak wyżej wymienieni więc nie moze sobie pozwolić na badziewie bo nikt by ich sprzetu nie kupił. Dałes tu historyjke różnych wad lapków które można dopasować do różnych modeli więc odpuść. to ciekaw jestem co bys Ty polecił koledzie o podobnych parametrach i podobnych pieniądzach. Daj mi przykład lepszego sprzetu nawet ze swojej oferty skoro tak szastasz takimi argumentami. Tak jak napisałem taka sama wydajność, taka sama kasa a z wielce szanowanych przez Ciebie marek. Jak podasz to Cię przeprosze i powiedzmy przyznam że ten packard nie zasługuje na uwagę. Jak widzisz dużym wyznacznikiem jest tez kasa. Jedni jeżdzą Cinquecento a inni Audi. Jak chcesz wybrzydzać na podstawie tych wad które podałes wyżej to można dyskutować o sprzęcie za ponad 4000pln i wtedy się z Tobą zgodzę.