Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. Toś nas załatwił. Nie wiedziałem że dysponujesz ciekłym azotem Fakt mogło to nasunąć na myśl że trzymałeś to na jakims drucie a nie w ręku
  2. Uszczelka rury kanalizacyjnej?
  3. I może jeszcze do tego moc świecenia halogenu w zalezności od kąta obrotu kierownicy:whistling: Kombinujcie nie mam nic przeciwko tylko czy to nie przerost formy nad treścią.
  4. Będzie mniej odczytów tzn chłopaki nie będą widzieć płynnych parametrów tylko bardziej skokowe.
  5. Arturoo no ok nie na czasie Ale jeśli będziesz wybierał do modułu zbyt mały kąt to można się spodziewać zapalania i gaszenia halogenów nawet przy wyprzedzaniu, jak za duży to będą się zapalać tylko na skrzyżowaniu przy ostrym skręcie co jest prawie równoznaczne z tym że wtedy trzeba właczyć kierunek. Powiedzmy jedziesz normalna drogą na której jest długi zakręt prawie 90* i przy dużej prędkości kąt skręcenia kierownicy będzie nie wielki wiec nawet jeśli zapaliło by to halogen to na tak krótka chwilę że nie zdążył by nawet się zaświecić pełnym światłem. Wiec trzeba by się zastanowić czy to ma sens.
  6. Raczej nie. Poza tym jak to jest w samochodach z doświetlaniem zakrętów? Bo z tego co kojarze w nowych samochodach jest tak że doświetla halogen tylko wtedy gdy jest kierunek włączony. Wiec nie trzeba by kombinować z tym czujnikiem skrętu tylko wykorzystać przekaźnik który przekazuje napięcie gdy jest włączony kierunek i tyle tyle że sygnał trzeba by wziąć właśnie z manetki by świecił dopóki jest włączony kierunek by pominąć komplikacje i nie wziąć przypadkiem z juuż migacza. Myślę że dało by się to załatwić dość prosto tyle że fajnie było by to robic jednak na tranzystorach by móc uzyskać efekt powolnego gaśnięcia halogenów jak w nowych samochodach
  7. Project Manager usiadł w samolocie obok małej dziewczynki. Manager zagadał do dziewczynki czy ma ochotę trochę z nim porozmawiać. Dziewczynka zamknęła spokojnie książkę którą czytała i powiedziała: - ok. Bardzo chętnie. Więc o czym będziemy rozmawiać? Manager na to : - może o logistyce? - OK - odpowiedziała - to bardzo interesujący temat. Mam jednak pytanie: jak to się dzieje że koń, krowa i jeleń jedzą to samo, czyli trawę. Jeleń wydala małe suche kuleczki, krowa duże, płaskie, rzadkie placki, a koń wysuszone klumpy. Może potrafi mi Pan wytłumaczyć co jest tego przyczyną? - Nie mam pojęcia - odpowiedział manager po chwili zastanowienia. Na to dziewczynka odpowiedziała: - czy czuje się Pan zatem naprawdę wystarczająco kompetentny by rozmawiać o logistyce skoro temat zwykłego gówna przekracza pańskie możliwości...?
  8. Dokładnie i trzeba by wymodzic modół który przy pewnych wartościach by wyłaczał i włączał odpowiedni halogen. Ale ja jakoś nigdzie nie spotkałem się z takim czujnikiem w B5
  9. Z grubsza wszystko się zgadza.
  10. Niestety tym patałachom nawet jakby zaprowadzić sprawcę złapanego na gorącym uczynku to nie umieli by mu udowodnić winy
  11. CB jeż, CB jeż Ty go chcesz, Ty go chcesz :polew::polew:
  12. Np takie 7inch Car Gps For Audi A4 With Dvb-t,Rds,Dvd - Buy Car Gps,Car Gps Player,Car Gps For Audi Product on Alibaba.com To nie z androidem ale całkiem fajne. Są i inne tylko trzeba poszukać.
  13. A ja się zastanawiałem po cholere te żaluzje w BMW. Teraz juz mi sie przejaśniło
  14. Duża część wszechwiedzących pyskuje że karton przed chłodnica do do stara i przy sprawnym termostacie niema prawa to pomóc. Ale mało kto widzi że taki karton ogranicza dopływ zimnego powietrza do komory silnika i nawet przy sprawnym termostacie daje efekty. Szczególnie ma sens takie zasłanianie jak się ma założoną osłonę pod silnikiem bo bez niej faktycznie nie wiele da gdyz zimne powietrze i tak jest zaciągane od dołu. Bez takiego kartonu w moim AFN spokojnie musiałem przejechać koło 8-9km do pełnego nagrzania przy większych mrozach a z kartonem koło 5-6km wiec róznica dość znacząca. Pozatym jak ma się klime to wkłada się karton miedzy chłodnicę od klimy i chłodnicę płynu co pozostaje estetyczne gdyż nie widać żadnego kartonu a efekt odczuwalny.
  15. Bedzie juz listopadzie Jak się będzie tak śpieszył z montażem jak z rozbiórką dyfra z V8 to może nawet koło stycznia
  16. Ale są i takie wersje co wyglądają jak RNS-E i wtedy wygląda kozak
  17. Danny Way tez mnie te opinie zastanawiały i dlatego czekałem z jakimikolwiek kombinacjami w kierunku tego specyfiku na weryfikację i nie pomyliłem się widzę z ocena tego czegoś.
  18. No właśnie tylko podobno. jak ktos wydał kase to będzie zachwalał żeby nie wyszło że badziewie kupił. Arturoo dokładnie tak jak piszesz.
  19. A jakby to miało być czuć dłużej? Żeby zapach się utrzymywał musi być jakiś nośnik tego. Z takiego pryśnięcia jest tego tak niewiele że zaraz się to ulatnia. Tak samo z perfumami których używamy. Choinki i inne zapachy w postaci płynnej czy kostek one uwalniają cały czas zapach stopniowo. Wierzchnia warstwa powiedzmy takiej kostki się utlenia i ulatnia odkrywając głębsze i tak do odparowania całej kostki. A takie pryśnięcie niema prawa się utrzymywać dłuzej niż 2 dni. Wiec ja bym się tu nie doszukiwał podróbek.
  20. VicVega pytasz "Czy na trzpieniu też powinien być o-ring? Chodzi mi o to wyżłobienie na jego górnej części (zaznaczone na zdjęciu poniżej)?" A gdzie oryginalnie jest ten oring? Bo jakiś tam powinien być. A w nowszych konstrukcjach podobno jest nawet 2 oringi wiec może to rozwiązanie problemu.
  21. Pamiętam że jak ze 3 lata temu gdy byłem na etapie wymiany plecionki w moim poprzednim B5 to pisali mi chłopaki żeby był ten sam wymiar bo podobno innej wielkości plecionka inaczej tłumi drgania iec może kwestia szukania w tę stronę. Poza tym żeby wydech zachował swój kształt to musiał wyciąć kawałek rury z wydechu na miejsce tej wiekszej plecionki. Jeśli nie zrobił tego to tam będa się robic naprężenia i nawet jak nie będzie nigdzie dotykac to może drgać.
  22. Mam w Play, ale ustawione na nadajniki PLUS-a i nigdy mi nic nie zanikało Bo to Lublin. Ja mam Orange i w Lublinie zero problemów a aby pojade do mamy na wieś i ciężko sie dodzwonić wiec z tym zasięgiem to loteria co przy dzisiejszej technologii nie powinno mieć miejsca. ---------- Post dopisany at 13:31 ---------- Poprzedni post napisany at 13:30 ---------- Aron21 a w tym bilingu widzisz takie rozmowy z numerami które powinny być za free a sa naliczone normalnie czy jakies fikcyjne rozmowy?
  23. Takie rozchylenie to niema prawa się pojawić po uszkodzeniu łożysk chyba że by całkiem wypadły. Jeśli masz ośkę to moim zdaniem uszkodzona belka. Tylko pytanie jak do tego doszło bo jakby było wbite koło do środka to powiedział bym że po spotkaniu z krawężnikiem a tak to ciekawa przypadłość. A może jakoś niefortunnie w jakiś dłół wpadłeś albo złapałeś pobocza.
  24. Zresztą robienie dziennych ze świateł drogowych za pomocą modułu SD-2 też jest niezgodne z przepisami a na takie przeróbki jak czytam to forum chętnych nie brakuje... Zgadzam sie, jak mało kiedy. Miałem ten moduł przez 2 tygodnie, teraz leży gdzies w gratach. Oddałbym komuś to za darmo, ale nie chcę nikogo skrzywdzić. Ja Cię uwolnię od tego modułu jeśli faktycznie jest sprawny a Ty na niego patrzeć nie możesz:naughty: Jak coś to dawaj na PW i się dogadamy:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.