Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. No to ruszamy w sobote wieczorem spotykam sie z Ragguśem na robienie logów jak ktoś ma ochote można sie spotkać w wiecej osób
  2. a jaki masz ten aku dokładnie?
  3. Dlaczego to w strefie śmiechu? To znaczy tylko tyle że by fajnie jeździć nie trzeba miec BMW ani Q a tylko troche oleju w głowie i ośka wystarczy To taka wyrafinowana forma żartu, śmiejemy się z tych co się śmieją z tych co mają przednionapędowe diesle :kox: jesli tak to żart się udał Andrzej Lepper i jego kierowca jeździli przez wiele dni po Polsce. Pewnej nocy przed limuzynę wyskoczyła im świnia. Nie przeżyła tego spotkania. Lepper, widząc co się stało, kazał kierowcy iść wytłumaczyć wszystko rolnikowi i powiedzieć, że wszelkie straty zostaną zrekompensowane. Kierowca wrócił dopiero po godzinie z cygarem w zębach, butelką wina w ręce i w poszarpanym ubraniu. - Mój Boże, co ci się stało? - pyta Lepper. - No cóż, rolnik dał mi wino, jego żona obiad, a ich 19-letnia córka, chwile szalonej, niezapomnianej rozkoszy. - Cóżeś ty im powiedział? - Że jestem kierowcą Andrzeja Leppera i właśnie zabiłem świnię.
  4. pytanie tylko czy tak sie dzieje tez w nowych samochodach czy po kilku latach. Bo jak nowe tez tak czasami mają to bład konstrukcyjny i nic sie nie zrobi a jesli juz starsze auta tak mają to może kwestia przeczyszczenia mechanizmu pływaka bo się przywiesza, a po przywieszce komp głupieje i dopiero odpięcie np zasilania resetuje problem.
  5. napisz do nich i zapytaj o dokładne wymiary tej ramki. Jak będzie za duża to najwyżej dotniesz a jak będzie za mała to nic nie zrobisz. Skoro do tego radia nie możesz znaleźć odpowiedniej ramki do swojego samochodu to widocznie takich niema i trzeba będzie rzeźbić
  6. Dlaczego to w strefie śmiechu? To znaczy tylko tyle że by fajnie jeździć nie trzeba miec BMW ani Q a tylko troche oleju w głowie i ośka wystarczy
  7. aaaaaaaaaaaaaaaa Sory źle zrozumiałem. Myślałem że Ty chcesz odszkodowanie i reklamoac samochód u gościa u którego kupiłes samochód Oczywiście jesli nowy aku na gwarancji to jak najbardziej reklamować i niczym sie nie przejmować Sory za zamieszanie
  8. nie ale jeśli by powiedzmy na drugi dzień sie okazało że padniety aku to sie możesz kłucić że gość wiedział że coś nie tak i wcisnął Ci bubla a tak to widocznie miałes pecha że akurat 2 tyg po kupieniu padł.
  9. Czyja to fura??? Ciekawe czy się przyzna :gwizdanie: jebłem jak to zobaczyłem ... hahaha dobrezaprasza do klubu na swoj sposób Nie wiem skąd ten pomysł, ale to nie zaproszenie do klubu tylko reklama znczy... To była taka przenośnia
  10. poza błędem że to nie równoległe a szeregowe podłączenie po co sobie życie komplikować. Na podłączonym normalnie aku wyjmujesz pokolei bezpieczniki i sprawdzasz jaki prąd płynie. Później po rozpisce bezpieczników wiadomo co ciągnie dużo (powyżej kilku miliamper) prądu.
  11. Ja mam zwykły dwumas i z jedynką i wstecznym mam tak jak kolega wyżej. Zawsze czy ciepły czy zimny wchodzi ciężej niż pozostałe. Mam już wrażenie że te skrzynie tak mają.
  12. w porządku to odezwę się bliżej weekendu jak będę miał jakies plany to sie dokłądnie umówimy i sie zrobi te logi.
  13. Siema, Jak będą sensowne warunki na drodze to niema większego problemu. Ale widze masz A6 trzeba by zapytać kogoś czy moim zwykłym kabelkiem KKL sie to zrobi.
  14. To nikt z klubu ostatnio gościa zaczepiłem i mówił ze kupił z taka naklejką , chyba ze 2 w lublinie czerwona taksa myka czy gelo nie miał jakiś czas temu czerwonej na sprzedarz? Może to jego EOT
  15. wtedy masz nieszczelnosc w dolocie..... w sumie trop nawet moze byc dobry, turbina zeby pokryc niewielka nieszczelnosc, pracuje bardziej obciazona i zuzywa wiecej oleju, cisnienie jest prawidlowe i spadek mocy nieodczuwalny. ale kolega chybaby zauwazyl skad cieknie? Może by i zauwazył Ja miałem bardzo małą nieszczelność a raczej przy zamej opasce minimalna dziurka. Spadku mocy nie odczułem a po wytarciu tego miejsca i przejechaniu około 100km miałem znowu taka mgiełke co się odadzała w tym miejscu. Wymieniłem ten łącznik na wąż z agromy za kilka zł i problem minął. A na poczatku tez tego nie zauwazyłem i myślałem że to z pod uszczelki pod pokrywa zaworów. Jak ją wymieniłem i nie pomogło dopiero wpadłem że to ten łącznik
  16. A ja myśle że masz pęknięty ten łacznik gumowy przy EGR. Tez mi tam pyliło jak miałem nieszczelność. Jest to zabujcze dla plecionki jesli na nią olej kapie. A takim ubytkiem oleju to się nie przejmuj
  17. Ja osobiście pracowałem w budowlance i wykończeniach. Prace załatwił mi znajomy który wcześniej tam był iz którym pojechałem do Oslo. Ja tam byłem na tak zwanego czarnucha ale bardziej mimo wszystko się opłaci pracowac legalnie i odprowadzac podatki. Jak robisz na czarno to tak na prawde nie wyciągniesz zbyt wiele bo i pracodawcy musi się opłacić i zrekompensowac ryzyko. A jak robisz legalnie to tam masz minimalną płace okresloną która na polskie warunki i tak jest pokaźna. Chcąc znaleść prace legalnie i wiedziec że pojedziesz do konkretnej pracy a nie jechać i dopiero szukać możesz skorzystać np z ADECCO http://www.adecco.pl/pl-PL/Pages/StronaGlowna.aspx To firma pośrednicząca mają siedziby i w polsce i w norwegii co pozwala na to że organizuja prace dla polaków w norwegii itp. Poczytaj i popatrz co mogło by Cie tam zainteresować. O ile będe potrafił to cos tam podpowiem
  18. Fajne autko Szkoda że nie sedan Bezawaryjnej jazdy!
  19. Zalezy jaka praca interesuje Cie kolego. Jesli chodzi o warunki pracy, warunki socjalne i przedewszystkim płace polecam Norwegię. Ja byłem 2 miesiące z czego połowe przesiedziałem (brak pracy) i kupiłem za to A4 Tez na poczatku się balem ale jak to mówią do odażnych świat należy
  20. Tam nie ma idiotycznych wymysłów, wszystko jest czymś podyktowane. może źle to ująłem. Idiotyczne w sensie że miało byc tylko wizualnym zagraniem bo osiągneli by w ten sposób odwrotny skutek.
  21. Aha w porządku Myslałem że to tylko idiotyczny wymysł bo wizualnie popsuło wygląd samochodów
  22. Technicznie podejdzie ale chyba sedan będzie stał wyżej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.