Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1991Kamil

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 1991Kamil

  1. To zależy czym chcesz się zajmować. Jeżeli obsługa pakietów biurowych (np. MS Office) tak żeby coś napisać w Wordzie i wydrukować, albo liczyć w arkszu kalkulacyjnym to może spróbuj coś z książek typu informatyka dla gimnazjum i liceum. np Informatyka wyd. WSZPWN (link) Technologia informacyjna nie tylko dla uczniów wyd. WSZPWN (link) Te dwie książki miałem w 1 kl. technikum teoretycznie, bo w wykazie podręcz. były, a zajrzeliśmy do nich może ze 2 razy. Reszte robiłem sobie sam, w domu. Później spróbuje coś jeszcze poszukać takiego dla początkujących. Napisz może coś więcej, czym będzie się ciocia zajmować. Ja z góry założyłem, że będą to raczej podstawowe żeczy, nie będzie się zabierać za programowanie, systemy operacyjne, sieci, tworzenie stron internetowych itp.
  2. 1991Kamil - to od imienia i roku urodzenia. Bywały też modyfikacje np. 91Kamil, Kamil_91.
  3. Dobra, po czym poznać teraz, że to jest A4
  4. Zamarzł płyn do spryskiwaczy w zbiorniku Dolany był zimowy na -22o ale było jeszcze trochę letniego i to zamarzło.
  5. Nowy temat do tego Choć w sumie to nie będzie wielki konkurs i ciężko będzie wybrać najlepsze, bo właściewie każdy może usypać kupę śniegu i powiedzieć, że to zakopane A4 :>
  6. Tak z ciekawości mógłbyś napisać wszystkie jakie miałeś Z kradzieżami nigdy nic nie wiadomo. Wydaje się, że nie "chodliwe", ale zniknąć może każde, np. znajomej zwinęli Cinquecento 700, choć wcale nie było w super stanie. Niektórym też się nudzi i malują/niszczą samochody. Sąsiadowi na przykład koledzy przestawili Malucha, tak dla jaj. Postawili mu gdzieś na trawniku. Tutaj widać, że można stracić wszystko :> A czy to ubezpiecznie obejmuje też akty wandalizmu?
  7. Szymon Majewski stworzył męską wersję logo naszego Euro http://www.onet.tv/meskie-logo-mistrzostw-euro-2012,5878402,1,klip.html#
  8. 1991Kamil odpowiedział(a) na Dev temat w Lifestyle i Hydepark
    Tak, mnie to bardzo przypomina lampy Mazdy 6. Kiedyś już chyba wrzucałem to zdjęcie. Nie wiem czy to było. Jedyne na świecie Audi A9 :>
  9. Extremalne parkowanie http://video.interia.pl/obejrzyj,film,119669 Drift u Talibów http://www.animacje.krzysiek.biz/?url=play&id=5964 Palenie gumy Audi 80 http://www.animacje.krzysiek.biz/?url=play&id=3093
  10. dziwne wypadki http://telewizor.tv/film,id,17306 kobieta zmiena opone http://telewizor.tv/film,id,17086,Wymiana_opony_przez_kobietk%C4%99%3A%29 extremalne parkowanie http://telewizor.tv/film,id,17340,Ekstremalne_parkowanie
  11. Niespodzianka podczas przeglądu http://www.joemonster.org/art/12948/Mala_niespodzianka_podczas_przegladu Jedna noc na osiedlowym parkingu http://www.joemonster.org/art/12394/Jedna_noc_na_osiedlowym_parkingu Audi R8 przemianowane na BMW 850i //już kiedyś to widziałem na innej stronie, nie pamiętam czy wrzucałem http://www.joemonster.org/art/12310/Co_zrobic_by_miec_kolekcjonerskie_BMW_850i_ Latające samochody http://www.joemonster.org/art/12337/Uwaga_na_latajace_samochody_ 10 odpicowanych wnętrz samochodowych http://www.joemonster.org/art/12252/10_odpicowanych_wnetrz_aut Japońska aerografia samochodowa http://www.joemonster.org/art/12168/Japonska_aerografia_samochodowa Co można znaleźć w skradzionym samochodzie http://www.joemonster.org/art/12128/Znalezione_w_skradzionym_samochodzie Auto-czat http://www.joemonster.org/art/12097/Auto_czat
  12. Policjanci umieścili fotoradar w śmietniku i unieważniono mandady http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/bezpieczenstwo/news/mandat-ze-smietnika-do-smieci,1385443 Sposób na łosia parkingowego http://www.joemonster.org/art/12927/Wielki_sposob_na_losia_parkingowego Skrzynka pocztowa vs. Jeep Grand Cherokee http://www.joemonster.org/art/12828/Skrzynka_pocztowa_vs_Jeep Pacmanowóz :> http://www.joemonster.org/art/12777/Mr_Pacman_i_jego_Pacmanowoz 6-kołowy Chevrolet El Camino http://www.joemonster.org/art/12434/Szesciokolowy_Chevrolet_El_Camino
  13. Było, nawet mój temat: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t94809.0.html;highlight=skrzywdzone+a8 Nie, żona, tylko górnicy tak potraktowali samochód dyrektora kopalni. Działo się to w Sofii, stolicy Bułgarii (nawet widać fragment rejestracji na jednym zdjęciu). Ciekawostką jest fakt, że to A8 w wersji 4.2 Quattro. Szkoda autka. Mogę wrzucić więcej zdjęć z innych ujęć
  14. Kilka ciekawych reklam Audi S3 http://www.autocentrum.pl/go/606__Filmiki_Audi__1023.html Audi A4 Ouattro http://www.mototube.pl/film/1368/audi-a4-quattro-swietna-reklama-z-psem Audi RS4 http://www.mototube.pl/film/459/audi-i-slimaczek-ktory-lubi-predkosc Audi Allroad http://www.autocentrum.pl/go/606__Filmiki_Audi__1025.html
  15. Nie wiedziałem, że Audi A5 było też w B6 :> http://www.polskajazda.pl/Samochody/Audi/A5/78611
  16. Wczoraj, (albo w piątek) oglądałem Fakty na TVN i tam było kilku piratów drogowych i właśnie jeden gość pędził czerwonym A4 B5, po czym zjechał na lewy pas. Ogólnie to było poświęcone wypadkom drogowym i co można zrobić, żeby na drogach było bezpieczniej. Jak uda mi się znaleźć ten fragment to wrzucę
  17. Samobój wszech czasów Polaka w meczu 6 ligi angielskiej http://sport.onet.pl/74327.1,1248702,2088616,,polak_z_samobojem_wszech_czasow_-_wideo,wiadomosc.html
  18. Rozbili policyjne Lamborghini Gallardo :> http://moto.onet.pl/1587653,1,policyjne-laborghini-gallardo-rozbite,artykul.html?node=2
  19. Najdziwniejsze potrawy świata: http://pejzaze.onet.pl/67564,gr,1,27,0,najdziwniejsze_potrawy_swiata,galeria.html Można zlaleźć tu m. in. karaluchy, pająki, bycze jądra, sernik z aligatora (wyglądający jak żygi) Nic tylko powiedzieć smacznego
  20. Mnie sie wydaje, że można zamówić sobie taką "kwadratową" tablicę na tył. Widziałem już parę aut z takimi blachami.
  21. Marka solidna, nawet lubię BMW, ale jednak wole Audi, od zawsze na pierwszym miejscu Z BMW podobają mi się starsze modele, może przez moje zamiłowanie do klasycznych sedanów (choć nowym też nie wiele można zarzucić) i jakoś bardziej do mnie trafiają. Znalazłem tu fajne 20-letnie BMW, jednak cena trochę demotywuje http://www.motofilm.pl/2009/11/18/bmw-serii-6-z-1988-roku-za-250-000-tysiecy-dolarow/
  22. Ma dziewczyna apetyt :> http://wiadomosci.onet.pl/1586255,2679,1,mala_kobieta_z_wilczym_apetytem,kioskart.html
  23. W serialu "Kobra oddział specjalny" jeden komisarz ma A4, przynajmniej według Wikipedii. Nie sprawdzałem tego, ale na bank, gdy ostatnio oglądałem ten serial, mignęło mi jakieś A4 na ekranie. Inny komisarz ma Audi 100 Niemieckie seriale i filmy, to pełno tego tam jeździ, kiedyś oglądając na RTL7/TVN7 nawet nie zwracałem na to uwagi, więc tytułów nie pamiętam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.