Treść opublikowana przez Flyer
-
BMW e91 LCI 320xDrive - nowy KOvalowóz
Jak chca to i tak ukradna. Pamietam jak Musashiemu ukradli B7 z podworka nie otwierajac nawet bramy... ...tak, dobrze napisalem - nie otwierajac bramy
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
ja takie mam spalanie bardzo spoko! takie same jak w moim 2,7 a jednak to V8.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a co zj***li PIXIemu?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Radze omijać szerokim łukiem:facepalm: ja korzystałem raz i sobie chwalę, boberek też malował u nich nie raz, teraz dawałem letnie felgi do renowacji, na dniach powinienem odebrać.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Mój bierze wedle humoru od 125ml do 200ml na 1000km. Z tym że te 200ml to przy kręceniu na czerwone i upalanie po mieście Zrob 1000-2000km w miare normalnie, ale bez upalania do odcinki i zobacz co sie bedzie dzialo. Jak sie lata Krakow - Katowice w 16 minut, to nie dziwne, ze silnik wciaga olej POWODZENIA z synem! (dopiero przeczytalem)
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Ja wstępnie chętny.
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
a ma ktos te 100mm w zderzaku sline? bo zamowilem wlasnie... i jestem ciekaw jak toto wyglada
-
[ALL B6] Czarne b6... prawdopodobnie najszybsze b6 na forum...:) nowe foty str 2
Na cholere Ci te 2x3" ? bedziesz robil 800PS ?
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
grubo, my do Bukowiny bylismy zapakowani po dach, bagaznik ledwo sie zamykal w B8 Avant.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
LOL. Nie mialem nigdy takiego problemu i nie znam nikogo kto by mial... oprocz Ciebie Moze kupiles z jakims trefnym dyskiem... nie wiem. Albo znowu FC3 jest zbugowany, bo FC2 mial ich od ch*ja.
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Prawie jak 2.7 po sofcie Graty!
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
uzywa ktos iP5? jakies opinie?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Jak sie dowiedzialem, ze dojechales, to nie bylo Ciebie juz na imprezcie... a rano jak bylem juz w stanie podniesc sie z wyra, to okazalo sie, ze pojechales do domu. Next time!
-
Podziękowania i opinie XII Ogólnopolski Zlot i VII Urodziny Bukowina 2013
My dopiero dzis wrocilismy z Bukowiny. Zostalismy w osrodku... sami Dolaczam sie ponownie do podziekowan dla chlopakow za organizacje! Za rok bede znowu obowiazkowo Moze letni w Bukowinie... ?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
...że też się nie poznaliśmy w Buko, shame on me
-
Bukowina 2013 hot line na żywo
jakby ktos potrzebowal Ketonalu to mam zapas
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Nie no, auto jedzie bardzo fajnie jak na eske, to nie podlega zadnej dyskusji Mam powazna ochote zamienic biturbo na V8
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Pewnie kalkulatorem RL pokazałby raczej gorsze czasy niz 5,1 do 100.
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Staaary, o co Ty pytasz. Jak masz swieze glowice to automatycznie wzrasta kondycja, moc. Co Ty chcialbys wymieniac za "elementy" zeby miec wiecej mocy? Trzeba zrobic raz a porzadnie i masz zdrowy motor.
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Bardzo ladnie jedzie! Chetnie zamienilbym sie na V8...
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
btw, Ty masz chyba jednak inny kolor rotorow niz turdzi? czy to wina fotek?
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
rzeczywiscie teraz jest koza, bo zmniejszyly sie opony i wypelnienie miedzy opona/blotnikiem.
-
A8 D3 na 20" :)
Buba, widzialem na zywo folie czarny polysk na dekorach w B6... ciezko odroznic od zwyklego lakieru.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ładnie
-
[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
Ej, no dobra, ale on mial B5 po grubszych _inwestycjach_, nie sadze zeby ta zmiana miala jakis finansowy sens... dlatego pytam - why? Z czystej ciekawosci.