Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Flyer

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Flyer

  1. Jak chca to i tak ukradna. Pamietam jak Musashiemu ukradli B7 z podworka nie otwierajac nawet bramy... ...tak, dobrze napisalem - nie otwierajac bramy
  2. ja takie mam spalanie bardzo spoko! takie same jak w moim 2,7 a jednak to V8.
  3. a co zj***li PIXIemu?
  4. Radze omijać szerokim łukiem:facepalm: ja korzystałem raz i sobie chwalę, boberek też malował u nich nie raz, teraz dawałem letnie felgi do renowacji, na dniach powinienem odebrać.
  5. Mój bierze wedle humoru od 125ml do 200ml na 1000km. Z tym że te 200ml to przy kręceniu na czerwone i upalanie po mieście Zrob 1000-2000km w miare normalnie, ale bez upalania do odcinki i zobacz co sie bedzie dzialo. Jak sie lata Krakow - Katowice w 16 minut, to nie dziwne, ze silnik wciaga olej POWODZENIA z synem! (dopiero przeczytalem)
  6. a ma ktos te 100mm w zderzaku sline? bo zamowilem wlasnie... i jestem ciekaw jak toto wyglada
  7. Na cholere Ci te 2x3" ? bedziesz robil 800PS ?
  8. grubo, my do Bukowiny bylismy zapakowani po dach, bagaznik ledwo sie zamykal w B8 Avant.
  9. LOL. Nie mialem nigdy takiego problemu i nie znam nikogo kto by mial... oprocz Ciebie Moze kupiles z jakims trefnym dyskiem... nie wiem. Albo znowu FC3 jest zbugowany, bo FC2 mial ich od ch*ja.
  10. Prawie jak 2.7 po sofcie Graty!
  11. uzywa ktos iP5? jakies opinie?
  12. Jak sie dowiedzialem, ze dojechales, to nie bylo Ciebie juz na imprezcie... a rano jak bylem juz w stanie podniesc sie z wyra, to okazalo sie, ze pojechales do domu. Next time!
  13. My dopiero dzis wrocilismy z Bukowiny. Zostalismy w osrodku... sami Dolaczam sie ponownie do podziekowan dla chlopakow za organizacje! Za rok bede znowu obowiazkowo Moze letni w Bukowinie... ?
  14. ...że też się nie poznaliśmy w Buko, shame on me
  15. jakby ktos potrzebowal Ketonalu to mam zapas
  16. Nie no, auto jedzie bardzo fajnie jak na eske, to nie podlega zadnej dyskusji Mam powazna ochote zamienic biturbo na V8
  17. Pewnie kalkulatorem RL pokazałby raczej gorsze czasy niz 5,1 do 100.
  18. Staaary, o co Ty pytasz. Jak masz swieze glowice to automatycznie wzrasta kondycja, moc. Co Ty chcialbys wymieniac za "elementy" zeby miec wiecej mocy? Trzeba zrobic raz a porzadnie i masz zdrowy motor.
  19. Bardzo ladnie jedzie! Chetnie zamienilbym sie na V8...
  20. btw, Ty masz chyba jednak inny kolor rotorow niz turdzi? czy to wina fotek?
  21. rzeczywiscie teraz jest koza, bo zmniejszyly sie opony i wypelnienie miedzy opona/blotnikiem.
  22. Flyer odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    Buba, widzialem na zywo folie czarny polysk na dekorach w B6... ciezko odroznic od zwyklego lakieru.
  23. ładnie
  24. Ej, no dobra, ale on mial B5 po grubszych _inwestycjach_, nie sadze zeby ta zmiana miala jakis finansowy sens... dlatego pytam - why? Z czystej ciekawosci.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.