Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Flyer

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Flyer

  1. Flyer odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    - Kupiłem dolary. - A czemu nie euro? - Dolary tańsze. Wrócił syn z pracy w Anglii na swoja wieś. Zwraca się do niego ojciec: - Idz rozrzuć gnój - What ? - pyta syn. - Łot krowy i łot konia -odpowiada ojciec. PRICELESS
  2. U mnie seria s-line - 1BV.
  3. Kum. No to te 9000zl to pokrewienstwo ojciec-syn.
  4. ..a zeby nie bylo podatku, to wartosc na umowie darowizny bodajze musi byc ponizej 9000 zl,
  5. Jasna sprawa. pre_pl: w trasie tez moge zejsc do (jesli bede cierpliwy) 5.5
  6. :oklaski:
  7. ..a tak swoja droga to w srode mijałem na Broniewskiego (k/Arkadii) srebrnego avanta 1.8T na blachach WR xxxxx Skojarzenia oczywiste, ale domyslam sie, ze to nie ta osoba
  8. haha... ale to oczywiscie byla jazda w stylu "1" > przypisesz, zatrzymaj sie, poczekaj 5 min, "1" > przyspiesz... i tak w kolko. Normalnie w miescie 10 przy dynamicznej jezdzie, 8,5-9 przy spokojnej.
  9. Od momentu kupna za to widuje od groma A4 w wawie... Dzis tylko RS4 B7 i S4 B6.
  10. Dzis pobilem rekord. Typowy warszawski megakorek popoludniowy: srednie 19.0
  11. Hugo: ja nie wiem o jakim Ty wyczynie mowisz...
  12. lukaszr: dzwon tam gdzie Ci mowilem, to szybko bedziesz nalezal do A4 Klub
  13. No to jak jedziesz od siebie do swaderek, to wjezdzajac do selwy pierwszy bialy dom po lewej, choc ten akurat nie nalezy do mnie
  14. lexpar: ja mam dzialke w Selwie k/Olsztynka, wiec jesli jezdzisz przez Olsztynek to mijasz , a jak przez Nidzice to nie mijasz
  15. lexpar: Ja tez tez czesto latam na dzialke na mazury to moze sie spotkamy...
  16. Flyer opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Panowie, Lata mi glowie zmiana ori xenonow na bi. Jak sie do tego zabrac? Czy oplaca sie kupic pelne BI z calym osprzetem, czy mozna to jakos taniej zalatwic? (na allegro sa rozne propozycje) Np.: przetwornice ze zwyklych xenonow do bi podejda, czy nie? Niestety jestem zielony w temacie... a za bardzo nie ma skad brac wiedzy Wykopalem stary watek, ale po jego lekturze wiele wiecej nie wiem na ten temat: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=1374.0;all Z gory dzieki za podpowiedzi i wyjasnienie tematu.
  17. Robocizna to nie problem, chodzi mi poprostu o odpowiedni dobór końcówek.
  18. Ja wiem, ze ma, ale jest na urlopie
  19. Pod jakim wzgledem chcesz porownywac 2.5 i 1.9? Awaryjnosc? Zywotnosc? Spalanie? Kultura pracy? Koszty? Takich tematow byla masa, poczytaj forum...
  20. Senk ju Gdyby ktos chcial dolaczyc sie do tej dwojki, to zapraszam na PW (moj towarzysz wyprawy na razie nie jest pewny tego wyjazdu, a kobieta pracuje).
  21. Zamierzam zalozyc zderzaki od S'ki i szukam tym samym koncowek wydechow a'la S4 (same wydechy od S ciezko dostac). Jako, ze mam 2.5 V6 to wyprowadzone sa seryjnie 2 tlumiki, wiec cala robota skupi sie pewnie na przyspawaniu nowych koncowek. Interesuje mnie cos malo rzucajacego sie w oczy, nie wystajacego na 5cm poza zderzak, cos ala ori S4 jak u alvaro: http://images27.fotosik.pl/18/23beb415d81c3c6d.jpg Jest w stanie ktos polecic cos konkretnego? Na allegro jest tego masa i kompletnie nie mam rozeznania jak znalezc cos podobnego...
  22. W takim razie bardzo chetnie przejme ten pokoj 3osobowy po pablo666 dla 2 osob... Jesli to oczywisice mozliwe <- tu pytanie to organizatorow.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.