Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edekxp

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edekxp

  1. Poczytaj też tu http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?226827-B6-AVJ-B%B3%B1d-00819-czujnik-G65-Econ-PROBLEM Zobacz jaką masz wartość ciśnienia na vagu chyba blok 001
  2. Posiedziałem trochę i zrobiłem szablon w corelu to co mi by się przydało zobaczcie:http://chomikuj.pl/edekxp/Dokumenty/wizytownik+kubek+przelacznik_A4_B6,1537982585.pdf
  3. edekxp odpowiedział(a) na colak temat w Audi A4 B6/B7
    U mnie też już działa, może się klima zastała, bo przez zimę włączyłem ECON - miałem padnięty termostat
  4. Może ktoś zna się na corelu aby zrobił oprócz wyłacznika świateł resztę przycisków
  5. @xDiselx jaką farbą malowałeś czarny matowy spray?
  6. Polerka Allegro 130zł wystarczy, pasta Farecla G3 gąbka czarna Tempo się do tego nie nadaje troszeczkę spoleruje i nabłyszczy, po kilku umyciach znowu matowy. Kup sobie jakiś błotnik czy coś na złomie i spróbuj, nie ma nic trudnego, trochę wprawy a efekt super Jeżeli sporo rys to najpierw papier 2500 potem G3 Odpryski np po kamykach na masce zaprawiłem org.lakierem potem papier i G3 i nic nie widać Polerowałem już kilka aut swoich i znajomych, a polerka się już dawno zwróciła - oczywiście trzeba się trochę namachać
  7. ISA2 włączone? zbierałeś mapę PB, przy wyższych obciążeniach ? wrzuć zdjęcie mapy i ustawień , chyba że nie masz interfejsu
  8. edekxp odpowiedział(a) na colak temat w Audi A4 B6/B7
    Dzięki tego nie widziałem Sprawdzę u siebie
  9. Ja co mogę to robię sam, wtedy tylko pretensje do siebie i nie trzeba płacić, chyba że browar:thumbup1:
  10. edekxp odpowiedział(a) na colak temat w Audi A4 B6/B7
    U mnie też jest czasem ten błąd, właczyłem klimę na LO aby sprawdzić czy działa i wszystko było ok, po pewnym czasie błąd i oczywiście ECON nie da się wyłączyć. Samochód przestał noc i już ECON da się wyłaczyć i klima działa, myślę że może jest mało czynnika chłodzącego Może mi ktoś napisać jakie jest ciśnienie przy właczonen klimie LO vag 001 U mnie klima działa jakiś czas, ciśnienie od 4bar dochodzi do 10bar , temperatura spadnie 1,5 st.C, potem ECON i klima się zatrzymuje a ciśnienie 33bar. Po czasie ciśnienie spadnie na 4bar i można znowu właczyć klimę.Czy mało czynnika czy może czujnik, ale skoro pokazuje wartości od 4 do 10? Gdzieś czytałem że to może być zawór rozprężny a może za dużo czynnika Może ktoś się wypowie
  11. Ja u siebie bujałem autem i nic nie stukało, dopiero na dołach i garbach na drodze Też sprawdzałem czy nie ma luzów na kielichu u góry, ściskałem sprężynę i odpięty dół amora - siedział sztywno
  12. Pomyliłem się chodzi oczywiście o 09379 Tempomat wczoraj zamontowany i miałem rację bo w starym module było 7 a nie 9 Oczywiście wszystko działa zaprogramowałem bez problemu. Zostało docięcie otworu na manetkę, ale jest znak od spodu - słabo widać ale jest Dzięki za opis
  13. Ja mam pytanie to tego. skoro jest silnik BFB (taki też mam) 4cyl powinno być chyba w tym przypadku 09359, tak mi się wydaje albo coś źle rozumuję
  14. klapy (silniki) klimatronika sprawdź błędy nie engine ale klimatyzacji, skasuj błędy i zrób nastawy podstawowe
  15. a może Stag 300 ISA2? cena niewiele droższa od Stag4, reduktor AC-R01 chociaż Zavoli też może być Zakładałem w A3 taki sam silnik- Zavoli, Stag4, listwa RegFast chodzi idealnie koszt równo 2000zł ale rok temu
  16. Nie jest to za wysoko, parownik powinien być poniżej poziomu w zb.wyrównawczym.U mnie zamontowany pod zbiorniczkiem- krótkie przewody i miejsce dalej od podmuchu z chłodnicy (zima)
  17. edekxp odpowiedział(a) na kosik1234 temat w Audi A4 B6/B7
    Może mi ktoś napisać jakie jest ciśnienie przy właczonen klimie LO vag 001 U mnie klima działa jakiś czas, ciśnienie od 4bar dochodzi do 10bar , temperatura spadnie 1,5 st.C, potem ECON i klima się zatrzymuje a ciśnienie 33bar. Po czasie ciśnienie spadnie na 4bar i można znowu właczyć klimę.Czy mało czynnika czy może czujnik, ale skoro pokazuje wartości od 4 do 10?
  18. edekxp odpowiedział(a) na kosik1234 temat w Audi A4 B6/B7
    To jest czujnik ciśnienia w układzie klimatyzacji i jest pod lewą lampą (strona kierowcy) U mnie też był ten błąd, właczyłem klimę na LO aby sprawdzić czy działa i wszystko było ok, po pewnym czasie błąd i oczywiście ECON nie da się wyłączyć. Samochód przestał noc i już ECON da się wyłaczyć i klima działa, myślę że może jest mało czynnika chłodzącego Sprawdź jeszcze bezpiecznik nr 1 temat nie w tej kategorii
  19. Wreszcie cisza Wymieniłem amortyzator prawy (kupiłem używany aby na darmo nie zmieniać, bo może to nie on jest winowajcą) Wyciągałem całą kolumnę bo nie mogłem tej śruby wybić od górnych wahaczy. Ile ja się na nią o wku..., stukana potem kręcona (ani drgnie) ąż się urwała, potem pomału wkręcając nakrętkę zaczeła wychodzić, ale nie o tym temat Nie myślałem że tak może walić amortyzator, teraz to słyszę szum opon Pojadę jeszcze na stację sprawdzę jaka sprawność tego prawego, oczywiście kupiłem 2 szt podobno 136 tys i 2005rok
  20. edekxp odpowiedział(a) na marcuso86 temat w Audi A4 B6
    Ja właśnie też nie wiem czy lakier jak oryginał czy czarny mat. Myślę że jak oryginał to byłoby ładniej jakby ładnie wyszło (spray) Trzeba i tak malować i tak więc robota ta sama
  21. edekxp odpowiedział(a) na marcuso86 temat w Audi A4 B6
    Ja również mam siwe auto czarne, ja chyba przemaluje sprajem, kolor spray taki jak lakier może dokupię, albo czarny błyszczący
  22. Dokładnie już nie pamiętam ale coś około 75 a drugi 60
  23. A może winna jest pompa wody, w korku wolne obroty i słaby (wolny obieg)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.