Treść opublikowana przez Veiru
-
2.0 TDI CGLC chiptuning
Siemka Mam program w swoim CGLC Na hamowni wypluł 214 PS / 440 nm Wiem, że sporo osób na forum dociąga do 460 nm ale to już jest chyba max ile sprzęgło wytrzyma.. więc chyba rozsądniejszy byłby ciut niższy wynik. Ze swojej strony polecam Ecu Project Robiłem tam już 3 chipy i zawsze było dobrze
-
Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
@damian6158 póki co tak jeżdżę. Wiem że DanielIM miał taki sam problem. Wysłał fotki swojego auta i mojego też do Eibacha w celu reklamacji. Eibach odesłał mu poprawione sprężyny na tył i z tego co wiem siedzi lepiej. Może jak zrobi się ciut cieplej zabiorę się za to. Poproszę DanielaIM o pomoc w kontakcie z Eibachem bo przetarł już szlak Chociaż zastanawiam się nad sensem, bo zacząłem obcierać progiem przy wyjeździe z garażu Na dniach zakładam letnie koła i zmierzę jeszcze raz zawias. Może siadł jeszcze ciut niżej. Ostatnio zrobiłem parę tras z 4 osobami na pokładzie, a może to kostkę przed garażem wywaliło do góry po mrozach...
-
Czarny AVANT 2012 r
Fajne wozidło Poka środek Co do felg to proponuje Ci myśleć przynajmniej o 18''. 17'' zgubi się w nadkolu i nie będzie to średnio wyglądać. Na komforcie wiele nie stracisz Po za tym widzę, że jesteś z Zielonej to drogi macie tam fajne. Masz na myśli doświetlanie w halogenach? Myślałem że każda b8 po lifice ma to w standardzie
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Krystian, furmaną to już chyba nie masz zamiaru do świąt z garażu wyjeżdżać
-
BMW M2 LCI - Goły szarak w węglu!
Nie lubię BMW, ale to jest kozackie i od dziś będę mówił: ''nie będę lubił BMW z wyjątkiem m2'' Gratuluję pięknej furki, a fotki z Bukowiny miażdżą suty... Niech dobrze służy
-
Spotkania na drodze
-
Czujnik ciśnienia oleju
Przy wymianie w mojej b8 wystarczyło tylko wymienić czujnik bez adaptacji
-
Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
Orientuje się ktoś, czy ten problem dotyczy też b8 po lifcie?
-
CK-PROJECT Mechanik Wrocław
A inne furmany niż VAG też robią? Mam rozrząd do wymiany we fiescie mk7 żony
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Przepiękne fotki Masz dar
-
B8 TrOOOOp
I te heble jeszcze takie malutkie
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
No własnie, doświadczenie w zrywaniu lotki już masz Co następne? SWAP'ik na 4.2?
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Lotka od rs4 robi robote!
-
A4 B8 2.0 FWD 》 SWAP 4.2 QUATTRO CZAJUL
Od S5. To samo co Wojtsen do swojego projektu wrzucał
-
A4 B8 Monsoon Grey by Veiru
-
A4 B8 Monsoon Grey by Veiru
Krystian, nie wiem czy moje zdolności manualne podobają takiej operacji Zbyt wiele wymagasz
-
A4 B8 Monsoon Grey by Veiru
To są używki - mumen własnymi ręcyma ściągał je z a3 8v jak zobaczył jaki za***isty projekt się tutaj kroi A tak na poważnie, będzie? : http://allegro.pl/dwustronna-tasma-3m-scotch-aft-5666-7mm-x-3m-i6379409398.html
-
A4 B8 Monsoon Grey by Veiru
Co poradzisz.. ciężkie życie rezacza Pozostała wisienka na torcie! Prosiłbym o sugestie czym to przymocować?
-
A4 B8 Monsoon Grey by Veiru
Kiedy chcesz zrobić fotkę żeby pochwalić się kumplowi nowym modem, a chwile wcześniej żona zorientowała się, że wymieniłeś więcej niż tylko grill Serio myślałem że się nie kapnie
-
po wymiania lozyska wyciskowego dalej szumi
@czort1 Ja bym jeździł póki co. Skoro nie odczuwasz objawów zużycia dwumasy lataj normalnie, a jak dwumas zacznie się kończyć to wymienisz komplet
-
A4 B8 1,8 TFSI CABB Lava Grau by Pluto
-
B8
Hebel ładnie siadł Uważaj teraz na felgi 17'' bo może być ciasno
-
Audi A4 b8 Lift Avant 2.0 TFSI 224km SCUBA BLUE Competition Plus UPDATE
@Leszczonka Tą blendę od chińczyka wywaliłem. Użyłem klubowej ramki + stara dobra szkoła:
-
Co to za felga?
4F0 601 025 D 8Z8 8J x 18H2 ET48 http://www.original-felgen.com/4f0601025d8z8.html
-
A4 B8 2.0 FWD 》 SWAP 4.2 QUATTRO CZAJUL
Kosa.... Gratuluje!