Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Veiru

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Veiru

  1. Veiru odpowiedział(a) na Lechu85 temat w Audi A4 B8
    Siemka Mam program w swoim CGLC Na hamowni wypluł 214 PS / 440 nm Wiem, że sporo osób na forum dociąga do 460 nm ale to już jest chyba max ile sprzęgło wytrzyma.. więc chyba rozsądniejszy byłby ciut niższy wynik. Ze swojej strony polecam Ecu Project Robiłem tam już 3 chipy i zawsze było dobrze
  2. @damian6158 póki co tak jeżdżę. Wiem że DanielIM miał taki sam problem. Wysłał fotki swojego auta i mojego też do Eibacha w celu reklamacji. Eibach odesłał mu poprawione sprężyny na tył i z tego co wiem siedzi lepiej. Może jak zrobi się ciut cieplej zabiorę się za to. Poproszę DanielaIM o pomoc w kontakcie z Eibachem bo przetarł już szlak Chociaż zastanawiam się nad sensem, bo zacząłem obcierać progiem przy wyjeździe z garażu Na dniach zakładam letnie koła i zmierzę jeszcze raz zawias. Może siadł jeszcze ciut niżej. Ostatnio zrobiłem parę tras z 4 osobami na pokładzie, a może to kostkę przed garażem wywaliło do góry po mrozach...
  3. Fajne wozidło Poka środek Co do felg to proponuje Ci myśleć przynajmniej o 18''. 17'' zgubi się w nadkolu i nie będzie to średnio wyglądać. Na komforcie wiele nie stracisz Po za tym widzę, że jesteś z Zielonej to drogi macie tam fajne. Masz na myśli doświetlanie w halogenach? Myślałem że każda b8 po lifice ma to w standardzie
  4. Krystian, furmaną to już chyba nie masz zamiaru do świąt z garażu wyjeżdżać
  5. Nie lubię BMW, ale to jest kozackie i od dziś będę mówił: ''nie będę lubił BMW z wyjątkiem m2'' Gratuluję pięknej furki, a fotki z Bukowiny miażdżą suty... Niech dobrze służy
  6. Pozdro dla klubowicza ustrzelonego pod Instytutem Mechaniki w Jelczu-Laskowice
  7. Veiru odpowiedział(a) na dsz33 temat w Audi A4 B8
    Przy wymianie w mojej b8 wystarczyło tylko wymienić czujnik bez adaptacji
  8. Orientuje się ktoś, czy ten problem dotyczy też b8 po lifcie?
  9. A inne furmany niż VAG też robią? Mam rozrząd do wymiany we fiescie mk7 żony
  10. Przepiękne fotki Masz dar
  11. Veiru odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    I te heble jeszcze takie malutkie
  12. No własnie, doświadczenie w zrywaniu lotki już masz Co następne? SWAP'ik na 4.2?
  13. Od S5. To samo co Wojtsen do swojego projektu wrzucał
  14. Spoko loko, żartuję sobie Te wymiary chyba najlepiej złapać oklejając taśmą papierową nadkole?
  15. Krystian, nie wiem czy moje zdolności manualne podobają takiej operacji Zbyt wiele wymagasz
  16. To są używki - mumen własnymi ręcyma ściągał je z a3 8v jak zobaczył jaki za***isty projekt się tutaj kroi A tak na poważnie, będzie? : http://allegro.pl/dwustronna-tasma-3m-scotch-aft-5666-7mm-x-3m-i6379409398.html
  17. Co poradzisz.. ciężkie życie rezacza Pozostała wisienka na torcie! Prosiłbym o sugestie czym to przymocować?
  18. Kiedy chcesz zrobić fotkę żeby pochwalić się kumplowi nowym modem, a chwile wcześniej żona zorientowała się, że wymieniłeś więcej niż tylko grill Serio myślałem że się nie kapnie
  19. @czort1 Ja bym jeździł póki co. Skoro nie odczuwasz objawów zużycia dwumasy lataj normalnie, a jak dwumas zacznie się kończyć to wymienisz komplet
  20. Witaj! Fajna sztuka! Masz co do niej wrzucać Jakie masz plany? Ramki fajne, ale te lepsze
  21. Veiru odpowiedział(a) na Racestar temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    Hebel ładnie siadł Uważaj teraz na felgi 17'' bo może być ciasno
  22. @Leszczonka Tą blendę od chińczyka wywaliłem. Użyłem klubowej ramki + stara dobra szkoła:
  23. 4F0 601 025 D 8Z8 8J x 18H2 ET48 http://www.original-felgen.com/4f0601025d8z8.html
  24. Kosa.... Gratuluje!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.