Treść opublikowana przez Nowak_zg
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
jak zapewne niektorzy czytali w tym watku: http://www.a4-klub.pl/smf/audi_tt_19_audi_tt_jakie_7_typow_ankieta-t94376.45.html wybor padl na felgi MAM MT1 tutaj styl w ktory postaram sie pojsc czyli mam mt1 8.5j przod 9.5j tyl przod opony 215/35R19 tyl 225/35R19 gwint ta tt to lekki virtual ( dodalem ciemne szyby i czarny dach ... ) ale ogolnie ma byc +/- tak teraz pozostaje tylko zbierac fundusze na te kolka ( niestety musze kupic nowe bo uzywek nie ma ) opony i gwint jak ktos chetny zeby wesprzec finansowo na pw moge dac numer konta
-
Strefa Śmiechu
http://www.sadistic.pl/na-zolwia-vt25900.htm pompuje maly ile wlezie [br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 21:12_________________________________________________ona troche znudzona ... ale sk***iel harczy nad nią
-
Nowe BMW serii 5 - już jest.
e60/e61 bardzo mi sie podoba w m-pakiecie ale ma paskudne wnetrze a ta .... bardzo mi sie podoba z tylu i wewnatrz jak bedzie m-pakiet i przod sie zmieni to bedzie w ogole kozak [br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 07:20_________________________________________________ale ogolnie jest przekozacka [br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 07:21_________________________________________________ciekaw jestem jak bedzie wygladac m-pakiet M5 kombi
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
?
-
[AUDI TT] 19" Audi TT jakie - 7 typow / ANKIETA
no tylko musze sie streszczac ze zbieraniem siana bo uzywek tych felg nie dostane a na ten sezon co bedzie chce juz miec te fele gwint i opony trzeba bedzie kupic bo nie mam zadnych 19" na stanie .... :/ ale mam motywacje ... te felgi mi sie tak podobaja ze szok
-
[AUDI TT] 19" Audi TT jakie - 7 typow / ANKIETA
no i wybor padl .... jesli tylko uda sie uzbierac fundusze to beda felgi MAM MT1 w wersji chrom ( takie jak na foto ponizej ) byla kiedys produkowana wersja black z czarnym srodkiem ( ale juz nie ma... ) przod 8.5j tyl 9.5j 19" na rynku wtornym niedostepne wiec bede zbierac na nowe bo zakochalem sie w tej feldze tutaj fotka srebrnej tt na MAM MT1 chrom w 19" ps. a jesli sie nie uda uzbierac funduszy to kupie inna 19"
-
Baba za kółkiem czy kobieta za kierownicą???
zgadzam sie w 100%
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
maluj kola na ciemna zielen lub braz ... bedzie wojskowo ;D nikt w lesie cie nie zobaczy jak bedziesz pompowac
-
[ALL B6] Fis co jak gdzie
tzn ze byl np pol fis ... ktora ma mozliwosc malej auto diagnostyki typu sprawdzanie plynow itp. pelen fis ma manetke
-
Strefa Śmiechu
hahahahah dobre
-
[A6 c5] Moja nowa Zabawka / szóstka quattro
smakowy .... ale ciekaw jestem jak ty ja tak zabrudziles ? pokaz fotki wnetrza
-
mandacik
najlepiej znajdzcie sobie jakis ukraincow albo ruskow albo kogos z poza Polski kto nie jest u nas zameldowany a jest zameldowany za granica i jak wam przysla fotke to pojdzcie z dowodem tamtego typa i powiedzcie ze on prowadzil auto w momencie pstrykniecia fotki. i po sprawie bo mandaty z Polski nie sa wysylane za granice .... tyle.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
W tym filmie to akurat nie ratowali świata , tylko ratowali własne du.. :polew: :polew: :polew: :polew: Ja czyham na " Kac Vegas" Podobno dobry ubaw za***isty ;] jeden z najelspzych filmow jakie ogladalem
-
[ALL] Musiałem zdrapać foliś z szyb został klej...czym go zmyć?
ja zmywalem nitro za pierwszym razem ... a na przyszlosc mialem nauczke i robilem folia ktora nie zostawia kleju ... i 8-9razy mialem juz problem kleju z glowy [br]Dopisany: 14 Listopad 2009, 16:13_________________________________________________http://www.motolublin.pl/viewtopic.php?t=529 <-- tutaj tez pisza ze nitro jest ok
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
odwiedzilem dzis kube w carmanii ... i wplacilem zaliczke na mody koniec listopada - poczatek grudnia ruszaja prace ... i mam nadzieje ze w tym roku odbiore auto decha idzie w skore ... slupki i podsufitka tez boczki zostana calkowicie przerobione pod 2x16cm z kazdej strony ( nie panel a przerobiony caly boczek ) to tez zostanie otapicerowane skora zalozony zostanie sprzet z a4 na komponentach vibe i audio-system oraz radio pioneer deh-p9800bt do tego zostanie zrobiona skrzynka w bagazniku od kielicha do kielicha ogolnie powinien byc ciekawy efekt wizualny i .... sluchowy mam nadzieje ze w miesiac sie uda wszystko zrobic...
-
Szukam zdjęć A4 z carbonowym dachem
czemu listew nie okleiles ? wygladalo by 100 razy lepiej bo by sie laczylo z szyba w jednej linii
-
Glosniki 2+1 ( sub ) do laptopa do 300zl i do 500zl
http://allegro.pl/item811345541_logitech_z_2300_200watt_wyprzedaz.html <-- chyba wciagne te
-
P Jemielita - RallyArt i WRX widział ktoś ?
jemielita to przeciez dziennikarz playboya wiec co on tam tak naprawde wie o motoryzacji ....
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
de tomaso mangusta[br]Dopisany: 10 Listopad 2009, 15:30_________________________________________________teraz dam cos prostego popularna marka popularny model nowa wersja na zywo bardzo mi sie podobalo wiec .... zgadujcie
-
Ceny paliwa marzec 2026
u nas miesieczna minimalna placa wynosi 250 euro a w irlandii 350euro .... tygodniowo
-
Glosniki 2+1 ( sub ) do laptopa do 300zl i do 500zl
no wlasnie nie bardzo chce zeby mi sie kable plataly po pokoju ... o to mi glownie chodzi dlatego celuje w dobre 2+1 lub cos podobne .... z drugiej jednak strony wolalbym zeby to nie byl mega drogi zestaw bo przewaznie jestem poza domem ... i jedyne do czego mi sie przydaje audio w laptopie to Counter Strike filmy z dziewczyna rano winamp przed szkola i silka najchetniej to bym cos kupil w przedziale do ok 500zl bo wiem ze mozna ciagle dokladac zeby bylo lepiej w aucie to rozumiem ... ale w domu ;p to nie ma dla mnie sensu ;p
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
a gdyby tak .... :gwizdanie: 1. sciemnic wszystkie szyby 2. pomalowac dach na czarno 3. pomalowac tylna dokladke tak: koszt maly a auto zmieni sie nie do poznania wg mnie
-
Glosniki 2+1 ( sub ) do laptopa do 300zl i do 500zl
no to gra kozacko kuzyn chyba je ma to slyszalem... naprawde daja rade tylko ze mi nie potrzeba tyle satelitek ... chce zwykle 2 glosniczki + woofer bo po prostu nie mam miejsca za plecami zeby rozstawiac te pierdoly male
-
Glosniki 2+1 ( sub ) do laptopa do 300zl i do 500zl
nie bedzie to przenoszone czesto... wymiary ... hm nie maja wielkiego znaczenia matig7 nie znam sie na sprzecie do kompa wiec jesli cos wiesz to doradz
-
Glosniki 2+1 ( sub ) do laptopa do 300zl i do 500zl
Nowak_zg Ty masz już zboczenie na punkcie grania:P nie zostało Ci coś ze sprzetu z A4 hehe po małych modach mógłbyś coś wymłodzić w domku :kox: hehe zostalo wszystko ale trafi do tt ;p