Treść opublikowana przez talib1990
-
konkurs klubowy VT
kolejna praca doszła ..tym razem Bratapita.. hehe też ciekawa jeszcze tylko 5 dni .. termin wysyłania to tak jak Keżorek pisał 11.11 do godzinki mysle 17 ... wieczorkiem ok 20 wrzucimy ankiete i bedzie głosowanie
-
konkurs klubowy VT
Kezorku twja praca poszła w bardzo dalekie mody .. wręcz jak w Top Gear :polew: ale doszła do mnie praca.. która mnie zainteresowała... kolegi sokolnh naprawde praca na :thumbup:[br]Dopisany: 05 Listopad 2007, 22:30 _________________________________________________ps. prosze wpisywać w temacie "Virtual Tuning konkurs - Civic 5 Gen." po t żebym sobie to poukładał na poczcie ;P
-
konkurs klubowy VT
kolejna praca nadeszła.. czyli już 2.. równie ciekawa tylko tym razem cala praca poszła w strone Mangi hehe
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
Presidenta ML 145 to koszt ok 220 zł Midland / Alan / Sirio to koszt d 130-160 zł .. więc po co przepłacać
-
konkurs klubowy VT
fajnie, że mnie Keżorku nominowałeś :kox: pierwsza praca nadeszła.. jak sam autor napisał jest to Wiejski tuning hehe:) czekam na reszte prac ... pzdr :thumbup:
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
z krótkich to może Florida.. albo Hustler.. lub jak na stałe to Lemm At 106 / At 900
-
[B5 AKN] CB w A4 Avant '99
są przypadki że antena przy 130 spadnie..ale to tylko przy jakiś podmuchach .. np wyprzedzanie tira. brat jeździ też z Ml 145 ma magnes chyba 11.5 cm i nawet przy 200 km/h jest ok. ale jak kiedys widzialem w innym mobilku to przy wyprzedzaniu tira nawet malutką floride nieźle wygina ... Hustlery są fajne ale na początek wszedzie sie czyta ze ludzie zmieniaja na dluzsze a pozatym bacik bardzo sie wygina. ja od siebie polece Lemma antenki od At 106 do At 1700 lub oczywiście wcześniej wspomniane ML 145 .. a radyjko.. np. TTi 770 jest ciekawy.. za niewygórowaną cene (220 zł )
-
[B5] S4 AVANT Mam ją wreszcie
gratulacje zakupu .. zapraszam na śląskie spoty w Sosnowieckiej Plazie
-
mały konkurs , co to za fura?
Micz - to jest taki konkurs w TVN Turbo który ogłosił Tede .. wyboru marki zabbardzo nie miał Keżorek
-
mały konkurs , co to za fura?
a światła to ex sonary Keżorka ..dlatego tak nieŚWIECĄ :polew:
-
mały konkurs , co to za fura?
podpowiem, że to nie Audi :polew:
-
[B7 BPW] Audi A4 B7 S-line ABT
fura mega kox.. a co do czarnych felg.. hmm - coś pięknego.. a dopiero by to wyglądało w czasie jazdy :drool: :drool: masz może jakieś fajne fotki w większej rozdzielczosci np. na tapetke 1280x1024 :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[B7] ANTENA GPS
a może antenka GPS ale taka mała na magnesie ? kabel ładnie schowasz a antenka na dachu napewno spełni swoje zadanie.
-
[B5 AFN] MOCNA I NIEZBYT DŁUGA ANTENA DO CB, ma ktoś pomysł??
lub przy podmuchu wiatru przy wyprzedzaniu tira. ja polecam jak magnesik to może Midland Ml 145 a jak uchwyt to z tańszych właśnie Lemm At 106 lub coś z presidenta
-
[A8 4.2] Podsumowanie kosztów (dla zainteresowanych)
zgadzam się.. i Morgoth nie obraź się.. ale czasami bez sensu w jakiś tematach gdzie poruszane są inne silniki to ty piszesz o swoim 4.2 np. spalanie.. troche to dziwne że w każdym temacie chcesz pokazac wszystkim że masz A8 i to w silniku 4.2 .. wszyscy już to pewnie wiedzą.
-
Moja A4 1.8 T...przed zmianami...i po
mają problemy ze szczelnością oraz z prawidłowym ustawieniem. Zapytaj kolege Keżora
-
Przyznać się kto ma A4 gwiazdę w M jak miłość
i B6
-
[B6 ALT] gdzie mozna zamontowac CB
President Harry II
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
to Midland Ml 145 no to napisze w takiej kolejności President Florida Hustler IC 100 President Georgia
-
1.8 nie jest takie wolne...:-)
jakto nic takiego ?! 12 koni więcej od Ciebie i w pioruny NM ... spodziewałeś się czegoś innego ..? Ja NIE ... ps. mój podpis mówi za siebie :dance:
-
[B5 AJM] A4 2000r 115KM xenon 18" skóra, navi, dvd SPRZEDANA...
z tego co ja się dowiadywałem to czasami " znajdzie się " taka folia ale to musisz pytać hehe
-
[B5 AJM] A4 2000r 115KM xenon 18" skóra, navi, dvd SPRZEDANA...
Audi już seryjnie ciemni .. a nie wiem czy znajdziesz folie która będzie miała przyciemnienia ok 15 % ... prosta kalkulacja, że nawet najlżejsza folia na przodzie nie jest do końca legalna a tak to furka cudo.. spełnienia modów życze !
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
ja mam presidenta new alaska zasięg jest wyśmienity (nie wiem jak sprawdzić na jaką odległość łapie hehe) i cioram nią o garaż najlepiej pogadać z kimś kto np jedzie w przeciwnym kierunku, i pytać o słupeczki a co do anten Florida kosztuje ok 130 zł .. za mniej możesz kupić IC Hustler ..w miare dobra antenka a już troszke dłuższa.. a z dłuższych to za ok 140 zł masz coś z ML 145( ok 160 cm ) .. a wtedy zasięg rzędu 20 km to miła zaleta
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i zapraszamy na spot w Sosnowieckiej plazie co czwartek o 18.30
-
[B5 AFN] Audi A4 Sedan 1.9 Tdi 110km - moja audiola :)
niezła ale jeszcze mógłbyś zmienić dywaniki.. te rażą troche tym podrabianym napisem " AudiA4 "