Treść opublikowana przez Kowicz
-
[ALL B5] dodatkowe wskaźniki
Też planuję montaż wskaźnikó i się zastanawiałem nad AutoGauge. Tu jest nowy model doadowania AutoGauge: http://allegro.pl/item381176005_wskaznik_boost_mroczne_widmo_nowy_model_au.html
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
Piękna robota, moje gratulacje Jeśli Ciebie to wyszło 740zł to nie ma sensu niczego kombinować ze ściąganiem zestawu z USA. Wstępnie się zapytałem sprzedającego jaki byłby koszt wysłania do Polski 10szt i mi odpisał że w sumie 3400$ więc wyjdzie bardzo podobnie. Postaram się temat mocniej ruszyć i zorientować się nad lepszym orurowaniem żeby nie stosować tyle tych złączek.
-
[B5 ALL] II lift, regeneracja odbłyśników xenon
Jak świecą to ja nawet nie wiem bo jeszcze nie podłączałem Mi póki co chodzi o sam wygląd lamp tak więc najpierw ją przepłukam a potem pomyślę nad odbłyśnikiem. Dzięki za pomoc[br]Dopisany: 21 Maj 2008, 22:55 _________________________________________________Witam Dzwoniłem do kobitki i powiedziała że firma jest jeszcze tydzień a później nie wiadomo co z nią będzie Ja na szczęście dzisiaj podrzucę odbłyśnik i będę jeszcze miał zrobiony Pozdro Kow[br]Dopisany: 30 Maj 2008, 10:43 _________________________________________________PS. Lampę przepłukałem wodą z płynem do mysia naczyń, potem wypłukałem wodą destylowaną a na koniec przetarłem od środka szkło lampy wacikiem nasączonym 'Clin anti fog' bo była zaj... usyfione a na koniec wypolerowałem szkło z zewnątrz ... teraz już niewiele różni się od tej nowszej lampy tak więc niedługo montujemy :>[br]Dopisany: 30 Maj 2008, 10:47 _________________________________________________Zregenerowałem odbłyśnik jednak po zmontowaniu wszystkiego mam czarną plame na dole źródła światła. Tej plamy co prawda nie widać podczas jazdy ponieważ znajduje się ona zaraz przed maską ale po dojechaniu do ściany widać że nie jest to równy pas światła. Do tego niewiele ale jednak odbiega jakość światła od oryginału. Dlatego też odradzam zabawę w regenerację odbłyśników, dużo lepiej i bezpieczniej jest zakupić nowy.
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
Wskaźnik całkiem fajnie się prezentuje no i pokazuje to co nas najbardziej interesuje Powiedz jeszcze do ilu pompuje? Też myślę nad takim czymś i się zastanawiam czy nie zrobić dwóch tylko nie wiem co dać drugie? Może temperaturę powietrza w dolocie do turbiny? Jest sens? A może lepiej coś innego co będzie bardziej przydatne przy podkręconej furce?
-
[B5 AVG] Klimatyzacja nie chłodzi jak stoję w miejscu
Pewnie że mamy: http://www.a4-klub.pl/smf/a4_b5_odgrzybianie_klimatyzacji-t10719.0.html
-
[ALL B6] Raz cieple raz zimne powietrze z klimatyzacji
A u mnie jest tak że jak rano odpalam furkę to mi zaczyna lecieć ciepłe powietrze, dopiero po osiągnięciu pełnej temperatury zaczyna chłodzić i to bardzo skutecznie. Po zgaszeniu i późniejszym zapaleniu znowu zaczyna świrować ale jak już się załączy to nie odpuszcza. U mnie wygląda jakby jakiś czujnik był zrąbany bo po załączeniu ostro chłodzi aż muszę zwiększać temperaturę do 23st żeby było w miarę normalnie a nie jak w chłodziarce. PS. błędów brak Pozdro
-
[ALL B5] Montaż parktronica
Witam W ostatni weekend zamontowałem sobie czujniki firmy Phantom z wyświetlaczem podczepianym do tylniej podsufitki. Nie ukrywam że miałem masę problemów bo czujniki niby były prostopadle do podłoża a i tak piszczały i musiałem je podkleić klejem na gorąco żeby były skierowane trochę do góry (w instrukcji była informacja żeby montować na wysokości 50-65cm a w A4 ta listwa jest na 35cm) Nie wiem czy to jest problem czujników czy nie ale póki co wszystko ładnie działa i nie sprawia problemów. Oto jak wszystko się prezentuje:
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
Wiadomo że nie pasi idealnie ale może da się jakoś zakombinować. Jest trochę tych rurek i złączek dzięki którym jest jakieś pole manewru.
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
Niech ktoś najbardziej obeznany w FMIC wskaże który zestaw najlepiej będzie pasował do naszych tdików a ja ustalę ze sprzedawcą jaki byłby koszt transportu np 10szt. i wtedy będziemy mogli ruszyć z grupowym zamówieniem
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
Jeśli taki KIT pasuje do naszych TDi-ków to myślę że dużo chętnych się znajdzie
-
[ALL B5] Remont hamulców, malowanie zacisków
Wyreguluj czujnik ABS. Osobiście tego nie robiłem ale mój mechanior powiedział ostatnio przy wymianie łożyska że sporo się namęczył z tym czujnikiem żeby dobrze go ustawić
-
[B5 AFN] Niebieski dymek na zimnym silniku
I co... pomogło?? U mnie też zaczął na zimnym dymić Zaczęło się jak pojechałem na wymianę uszczelek pompy, potem byłem u Rogala i powiedział że mam dawkę zwiększoną więc myślałem że to przez to ale po jego regulacji nadal mam to samo Dodam że wcześniej nic mi nie dymiło.
-
[B5 AFN] Wymiana plecionki
W AFN trzeba zdemontować sporą część wydechu, od turbiny do pierwszego tłumika i nie jest to łatwa robota a bez kanału/podnośnika się nie obejdzie. U mnie za wymianę plecionki krzyczą 200zł :gwizdanie: PS. o plecionkach było już masę wątków, poszukaj...
-
[ALL B6] Jak "wyciągnąć" chip z kluczyka ?
Ja wyciągałem i mi szkiełko pękło ale i tak działa
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Kowicz +1
-
Czy warto sie bawic w FMIC
Ja po samej zmianie nadkola zauważyłem sporą różnicę więc co to będzie przy FMIC Myślę że inwestycja nie jest aż tak kosztowna np: Tomigsi wydał niewiele ponad 500zł i myślę że spokojnie każdy może się zamknąć w tej kwocie.
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
No ale z tego co widać to u Ciebie wychodzą z IC rury aluminiowe długości 20-30cm a potem i tak są rury gumowe więc wydawałoby się że jedna cholera? Tomigsi - a nie dało rady umieścić tak tego IC żeby nie ciąć zderzaka?
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
Koszt faktycznie śmieszny A powiedzcie czy można zamiast rur aluminiowych zastosować rurę gumową?
-
[ALL B5] Lampy LED Tył
Hmmm Te przyciemnione podobają mi się :gwizdanie: Co do poliftowych to jaka jest różnica bo jakoś nie widzę żadnej, wydaje mi się wręcz że moje są ładniejsze
-
[ALL B5] Lampy LED Tył
Dzięki :> Wygląda więc na to że do Avanta nie ma nic sensownego na rynku
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Bardzo dobrze wiem od czego jest pedał gazu Po programie było ostre ciśnięcie non stop i ani razu nie udało mi się przekroczyć 7,5/100 Ostre ciśnięcie oznacza u mnie dosyć częste wciskanie pedału do dna i granicą prędkości dochodzącą do 180 czasem 190 PS. Zobaczymy co będzie teraz bo mam zamiar cały zbiornik przejechać w korkach a przy pustej drodze z pedałem w podłodze
-
[ALL B5] Lampy LED Tył
Tak normalnie to też myślę że są do bani ale jakby przyciemnić biały obszar to chyba fajnie by wyglądały. PS. widziałem takie same tylko full clear look
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
Po co na priv, pisz tutaj bo pewnie wielu się przymierza do tego typu modyfy Ja również planuję ale nie chciałbym nic przycinać, wycinać itp W takim wypadku pewnie pozostaje 14cm?
-
[ALL B5] Lampy LED Tył
A co myślicie o takim czymś do Avanta: http://moto.allegro.pl/item368622832_audi_a4_b5_kombi_lampy_tyl_komp_wysylka_gratis.html ? PS. te do sedana bardzo mi się podobają
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Mi pali jakieś 7,5/100km O dziwo niewiele więcej niż Spanky'emu przy większej masie (czyt. quattro) i zbliżonych wartościach pod maską