Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kalik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kalik

  1. http://www.tygodniksiedlecki.com/t15210-potrci.i.uciek.htm Krzyniu..... :gwizdanie:
  2. Z daleka prezentują się pięknie, z bliska troszkę gorzej to wygląda. W niektórych w karoserii wyrdzewiały dziury, widać też nieudolne próby napraw lakierniczych, troszkę je pooglądałem z bliska.
  3. Tutaj stronka z opisem tych aut. http://www.classicmustang.pl/
  4. Koleś wsiadał do auta, odpalał i jechał.... tylko tego pickupa pchali rękami...
  5. Dziś rano pod moim oknem taki oto widok miałem....
  6. Ja też bym zostawił tak jak jest. Masz jakiś pomysł na spadające okruchy z gwintu na tłoki podczas gwintowania?
  7. Przy wysyłce trzeba chyba jeszcze zadeklarować wartość przedmiotu żeby można domagać się odszkodowania od poczty w przypadku zgubienia lub uszkodzenia przesyłki.
  8. Kuchenka gazowa, młotek i WD40...
  9. Z Wiki wynika: EURO 1[edytuj] Obowiązywała od 1993 roku. Dyrektywa 91/441/EC [11] dla samochodów osobowych oraz dla osobowych i lekkich ciężarówek - 93/59/EEC. EURO 2[edytuj] Obowiązywała od 1996 roku. Dyrektywa 94/12/EC (& 96/69/EC) dla samochodów osobowych. EURO 3[edytuj] Obowiązywała od 2000 roku. Dyrektywa 98/69/EC [12] dla wszystkich pojazdów. EURO 4[edytuj] Obowiązywała od 2005 roku. Dyrektywa 98/69/EC (& 2002/80/EC) dla wszystkich pojazdów. EURO 5[edytuj] Obowiązuje od 2009 roku. Dyrektywa 2007/715/EC[13] dla lekkich samochodów osobowych i służbowych.
  10. Podejrzewam, że zrobił to celowo. Nie napisał w opisie, ale zrobił fotkę. Ktoś kto widzi kierownicę bez poduchy po raz pierwszy w życiu nie zorientuje się, że czegoś brakuje. W przypadku reklamacji koleś się wypnie i powie: widziały gały co brały....
  11. AFN z 1996 ma Euro 2, podejrzewam, że u Ciebie będzie to samo. Nic nowego tam chyba nie wymodzili jeśli chodzi o spaliny...
  12. Nie zauważył pewnie, że brak stelaża...., a sprzedawca zapomniał o tym wspomnieć. Ja bym odesłał i żądał zwrotu kasy.... Znalezienie stelaża będzie bardzo ciężkie.
  13. Miesiąc temu kupiłem letnie, używane Goodyeary 16 cali po 90% stanu, za 140zł za sztukę, rocznik 2009, bo na wiosnę będzie wszystko przebrane. Mamy połowę grudnia i dopiero za zimówką się rozglądasz? Pojedź do jakiegoś gumiarza co handluje oponami używanymi. Na pewno coś wybierzesz rozsądnego.
  14. Ja sobie wyobrażam to tak. Bieżnikując oponę, wycinają z niej gumę, przez co staje się cieńsza i mniej wytrzymała. Jeżeli taka opona wystrzeli przy 120km/h konsekwencję mogą być drastyczne... Koszty nie są takie straszne przy 15 calowych kołach.
  15. Wolałbym używkę niż bieżnikowaną. Jeszcze do tego 15 cali.... Za 200zł z groszami można kupić nową i masz na kilka sezonów...
  16. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Tutaj więcej o tym aucie
  17. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Astra + kompresor http://allegro.pl/okazja-tuning-astra-f-cabrio-turbo-zamiana-i1996486046.html
  18. niestety. Przed ślubem powinno się robic egzaminy wstepne u psychologa żeby takie jednostki izolowac Potem kastracja żeby nie rozprzestrzeniały się chu.jowe geny.
  19. kalik odpowiedział(a) na mati101086 temat w Audi A4 B5
    Bez latarki jest dawany jako zapas. Wihajstrowi chodzi raczej o frezowany grot lub nacinany. Na 100% jeżeli w kluczyku siedzi immo da się rozpołowić obudowę.
  20. kalik odpowiedział(a) na mati101086 temat w Audi A4 B5
    Na bank się rozpoławia. Chyba by nie kodowali immo i nie zalewali go gorącym plastikiem pod ciśnieniem?
  21. AVG to bliźniak AFN, żadnej klapy gaszącej tam nie ma..... Sprawdź poduszki pod silnikiem, na 99% to ich wina choć może i dwumas się odzywać powoli. Jaki masz realny przebieg? Silniki na zwykłej pompie rotacyjnej nigdy nie będą się tak zachowywać jak na pompowtryskach.
  22. kalik odpowiedział(a) na mati101086 temat w Audi A4 B5
    Już 2 strona o tym żebyś przełożył pastylkę w kluczykach, a Ty wraz swoje.
  23. kalik odpowiedział(a) na mati101086 temat w Audi A4 B5
    Sam grot nie ma nic wspólnego z immo. Szklana pastylka siedzi w plastikowej obudowie kluczyka. Obudowa musi dać się rozpołowić, pastylka jest włożona na ścisk, trzeba ją bardzo delikatnie wyjmować żeby nie pękła. Przy stacyjce masz czujnik immobilajzera. Jeżeli kluczyk jest daleko od niej to nie odpalisz auta. Tutaj wszystko opisane. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=2784.0 Albo daleko jest kluczyk od pętli albo ją uszkodziłeś.
  24. Więc zrób jakiś poradnik co jest potrzebne do takie swapu. Podziel się wiedzą z resztą użytkowników.
  25. Może dlatego nie masz odpowiedzi, bo nikt nie zna odpowiedzi na Twoje pytanie. Gdybyś pytał o przeszczep dwumasa w AFN chętnie służę pomocą. Robiłem coś takiego i wiem co potrzebne i jak się do tego zabrać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.