Treść opublikowana przez kalik
-
Garwolin i okolice spot........
http://www.tygodniksiedlecki.com/t15210-potrci.i.uciek.htm Krzyniu..... :gwizdanie:
-
7 Mustangów...
Z daleka prezentują się pięknie, z bliska troszkę gorzej to wygląda. W niektórych w karoserii wyrdzewiały dziury, widać też nieudolne próby napraw lakierniczych, troszkę je pooglądałem z bliska.
-
7 Mustangów...
Tutaj stronka z opisem tych aut. http://www.classicmustang.pl/
-
7 Mustangów...
Koleś wsiadał do auta, odpalał i jechał.... tylko tego pickupa pchali rękami...
-
7 Mustangów...
Dziś rano pod moim oknem taki oto widok miałem....
-
[INNE] Świece żarowe problem z odkręceniem ...Pilna sprawa
Ja też bym zostawił tak jak jest. Masz jakiś pomysł na spadające okruchy z gwintu na tłoki podczas gwintowania?
-
Uszkodzenie paczki przez Poczte, co robić
Przy wysyłce trzeba chyba jeszcze zadeklarować wartość przedmiotu żeby można domagać się odszkodowania od poczty w przypadku zgubienia lub uszkodzenia przesyłki.
-
[ALL B5] Zapieczona dolna tulejka w jarzmie
Kuchenka gazowa, młotek i WD40...
-
[B5 AHU] Jaka norma emisji spalin?
Z Wiki wynika: EURO 1[edytuj] Obowiązywała od 1993 roku. Dyrektywa 91/441/EC [11] dla samochodów osobowych oraz dla osobowych i lekkich ciężarówek - 93/59/EEC. EURO 2[edytuj] Obowiązywała od 1996 roku. Dyrektywa 94/12/EC (& 96/69/EC) dla samochodów osobowych. EURO 3[edytuj] Obowiązywała od 2000 roku. Dyrektywa 98/69/EC [12] dla wszystkich pojazdów. EURO 4[edytuj] Obowiązywała od 2005 roku. Dyrektywa 98/69/EC (& 2002/80/EC) dla wszystkich pojazdów. EURO 5[edytuj] Obowiązuje od 2009 roku. Dyrektywa 2007/715/EC[13] dla lekkich samochodów osobowych i służbowych.
-
[ALL B5] Kierownica Sline zamiast czteroramiennej.
Podejrzewam, że zrobił to celowo. Nie napisał w opisie, ale zrobił fotkę. Ktoś kto widzi kierownicę bez poduchy po raz pierwszy w życiu nie zorientuje się, że czegoś brakuje. W przypadku reklamacji koleś się wypnie i powie: widziały gały co brały....
-
[B5 AHU] Jaka norma emisji spalin?
AFN z 1996 ma Euro 2, podejrzewam, że u Ciebie będzie to samo. Nic nowego tam chyba nie wymodzili jeśli chodzi o spaliny...
-
[ALL B5] Kierownica Sline zamiast czteroramiennej.
Nie zauważył pewnie, że brak stelaża...., a sprzedawca zapomniał o tym wspomnieć. Ja bym odesłał i żądał zwrotu kasy.... Znalezienie stelaża będzie bardzo ciężkie.
-
[ALL] Bieżnikowane opony
Miesiąc temu kupiłem letnie, używane Goodyeary 16 cali po 90% stanu, za 140zł za sztukę, rocznik 2009, bo na wiosnę będzie wszystko przebrane. Mamy połowę grudnia i dopiero za zimówką się rozglądasz? Pojedź do jakiegoś gumiarza co handluje oponami używanymi. Na pewno coś wybierzesz rozsądnego.
-
[ALL] Bieżnikowane opony
Ja sobie wyobrażam to tak. Bieżnikując oponę, wycinają z niej gumę, przez co staje się cieńsza i mniej wytrzymała. Jeżeli taka opona wystrzeli przy 120km/h konsekwencję mogą być drastyczne... Koszty nie są takie straszne przy 15 calowych kołach.
-
[ALL] Bieżnikowane opony
Wolałbym używkę niż bieżnikowaną. Jeszcze do tego 15 cali.... Za 200zł z groszami można kupić nową i masz na kilka sezonów...
-
Strefa Śmiechu
Tutaj więcej o tym aucie
-
Strefa Śmiechu
Astra + kompresor http://allegro.pl/okazja-tuning-astra-f-cabrio-turbo-zamiana-i1996486046.html
-
Bulwersujący film z agresywnym 4-latkiem
niestety. Przed ślubem powinno się robic egzaminy wstepne u psychologa żeby takie jednostki izolowac Potem kastracja żeby nie rozprzestrzeniały się chu.jowe geny.
-
[B5 1Z] Nowa stacyjka
Bez latarki jest dawany jako zapas. Wihajstrowi chodzi raczej o frezowany grot lub nacinany. Na 100% jeżeli w kluczyku siedzi immo da się rozpołowić obudowę.
-
[B5 1Z] Nowa stacyjka
Na bank się rozpoławia. Chyba by nie kodowali immo i nie zalewali go gorącym plastikiem pod ciśnieniem?
-
[B5 AVG] Rzuca silnikiem jak odpalam i gasze-poduszki?
AVG to bliźniak AFN, żadnej klapy gaszącej tam nie ma..... Sprawdź poduszki pod silnikiem, na 99% to ich wina choć może i dwumas się odzywać powoli. Jaki masz realny przebieg? Silniki na zwykłej pompie rotacyjnej nigdy nie będą się tak zachowywać jak na pompowtryskach.
-
[B5 1Z] Nowa stacyjka
Już 2 strona o tym żebyś przełożył pastylkę w kluczykach, a Ty wraz swoje.
-
[B5 1Z] Nowa stacyjka
Sam grot nie ma nic wspólnego z immo. Szklana pastylka siedzi w plastikowej obudowie kluczyka. Obudowa musi dać się rozpołowić, pastylka jest włożona na ścisk, trzeba ją bardzo delikatnie wyjmować żeby nie pękła. Przy stacyjce masz czujnik immobilajzera. Jeżeli kluczyk jest daleko od niej to nie odpalisz auta. Tutaj wszystko opisane. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=2784.0 Albo daleko jest kluczyk od pętli albo ją uszkodziłeś.
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
Więc zrób jakiś poradnik co jest potrzebne do takie swapu. Podziel się wiedzą z resztą użytkowników.
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
Może dlatego nie masz odpowiedzi, bo nikt nie zna odpowiedzi na Twoje pytanie. Gdybyś pytał o przeszczep dwumasa w AFN chętnie służę pomocą. Robiłem coś takiego i wiem co potrzebne i jak się do tego zabrać.