Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RALF76

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RALF76

  1. możliwe że to opona, łożysko w kole, popatrz też czy zacisk nie blokuje
  2. ok dzięki, q7 to wiedziałem a q5 nie miałem wiedzy Muskel z jakiej strony są te rysunki? carprog2 prześledziłem i nie znalazłem umiejscowienia tego sterownika
  3. w Q5 FY też jest pod podłogą czy w bagażniku sterownik adblue?
  4. w Q3 wymiana na ori z tymi samymi numerami i po odpaleniu check nie zgasł więc pojechałem po kompa ale auto stało chyba z 1h i po ponownym odpaleniu już check się nie zapalił (profilaktycznie skasowałem błędy)
  5. na jakim oleju auto jeździ?
  6. Przeglądając oleje 0w30 czasami są wpisy w specyfikacji że jest kompatybilny z katalizatorami SCR Czy tylko chodzi o niskopopiołowość oleju czy coś jeszcze?
  7. RALF76 odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    krótko terminowe wskazania są z ostatniej trasy na innej zakładce od nowości wskazania nie kasowane
  8. poszukaj w samym mmi tej opcji, u siebie to znalazłem i podwyższyłem prędkość bez vcds
  9. Założona przepustnica ori vdo/siemens w Q3
  10. Jakiej firmy przepustnica egr? ori czy jest dobry zamiennik? Wyskakuje co 2 tyg p2000
  11. rozwiń temat, u mnie R działa tak samo jak D bez zwłoki
  12. lej zgodnie z normą producenta
  13. do aut które miały normę 504/507 ASO lało 5w30 a od kilku lat zalecają 0w30 twierdząc że nie ma negatywnych skutków przy przejściu na 0w, podobno ten olej jest bardziej ekologiczny i lepiej smaruje na zimnym silniku ale czy tak jest może ktoś się wypowie, sam mam zalany 0w przez ASO i zastawiam się czy nie przejść na 5w
  14. Skrzynia się zgadza ale to nie ten wątek, jak rozumiem 0w30 to w naszym klimacie wydanie 10zł na litrze więcej nie jest konieczne? innych plusów/minusów 0w vs 5w nie ma?
  15. 0w30 czy 0w40 lepiej smaruje na zimnym silniku bo szybciej się rozprowadza więc wg mnie to lepiej chroni silnik na zimnym, jeśli się mylę to popraw...
  16. RALF76 odpowiedział(a) na tomi8889 temat w 2.0TDI
    sporo przekroczona zawartość popiołu w oleju, wypala się dpf prawidłowo? co ile km?
  17. wg mojej wiedzy 600/800 osiągalne w b8 a w b9 już jest częściej aby normy wyższe spełnić, pewnie Muskel sprostuje, u mnie też sie wypala co około 400 ale w trasach do 500 dobije
  18. jeśli chodzi o średnie wypalanie to w tym silniku wg mnie normalne
  19. od nowości masz auto?
  20. temp cieczy 90 a temp oleju ciut ponad 90 więc wg mojej oceny masz za mało
  21. prośba o rozkodowane wauzzzFY2J2141881
  22. Oil Ash Volume jest próg 180ml dla 2.0 tdi stąd kłopoty z wypalaniem
  23. dpf do czyszczenia/wymiany
  24. nie jest to normalne, silnik jest niedogrzany widać po wskazówce temp silnika, przy 17 na zewnątrz musi być 90 na wskazówce, sprawdź VCDSem temp silnika bo może wskazówka błędnie pokazuje ale wg mnie termostat do wymiany jak koledzy sugerują
  25. przy takiej temp spokojnie powinien uzyskać 90 stopni po 8-10km

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.