Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RALF76

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RALF76

  1. RALF76 odpowiedział(a) na luk001 temat w 2.0TDI
    podłącz pod kompa i sprawdź błędy, może jakiś czujnik... masz wskazówkę temp oleju w 2.0 tdi?
  2. faktycznie świetna opcja połączenie tradycyjnych zegarów z VC
  3. w nocy nie razi? w dzień słoneczny dobrze widać? z boku też dobrze widać?
  4. RALF76 odpowiedział(a) na okti temat w 2.0TDI
    Na pewno kolega? chyba koleżanka więc może się pomylić
  5. RALF76 odpowiedział(a) na okti temat w 2.0TDI
    Jaki silnik CR czy PD? jaki przebieg ori czy w domysłach? Który rok samochodu? Uzupełnij profil koleżanko Okti :)- po co się domyślać i snuć teorie - zaraz się okaże że to 1.9 tdi
  6. jeśli młody chce tylko spróbować zabawy z kamerką a nie kupować to można wypożyczyć GoPro Hero3 WHITE za około 20zł doba lub GoPro Hero4 BLACK 45zł doba...
  7. komponent jak rozumiem nikt nie obszedł..
  8. Prośba o opinie osób posiadających Virtual Cocpit w b9 lub innym modelu.. Jest to gadżet czy może coś lepszego niż zwykłe zegary?
  9. RALF76 odpowiedział(a) na Pawel.84 temat w 3.0TDI
    załączy się jak znów dojdzie do poziomu w którym trzeba wypalać, skoro przerwałeś to niedługo.
  10. RALF76 odpowiedział(a) na Pawel.84 temat w 3.0TDI
    jak ori przebieg to nie powinno być problemu z dpf... pogoń jeszcze i zobacz czy się unormuje temat wypalania.. ewentualnie podłącz pod kompa do sprawdzenia stanu dpf i będzie wiadomo...
  11. RALF76 odpowiedział(a) na Pawel.84 temat w 3.0TDI
    trzeba podpiąć pod kompa i sprawdzić stan dpf, jak zawalony to co chwila będzie się wypalał... - jaki przebieg??
  12. RALF76 odpowiedział(a) na Pawel.84 temat w 3.0TDI
    z czego dym? raczej przy wypalaniu nie powinno być dymu bynajmniej w 2.0 tdi nic nie ma... w trasie 1600 km mógł wypalać się 3 razy i nie zauważyłeś a wypala się jak w powyższym linku od kolegi po przekroczeniu pewnej wartości...
  13. RALF76 odpowiedział(a) na jaguś temat w 2.0TDI
    W załączeniu mój imbus po 161k nalotu... Jestem drugim właścicielem a pierwszy właściciel od nowości to kolega z forum więc nie ma mowy o cofnięciu licznika...
  14. u Pana Karola na początku stycznia robiłem rozrząd + imbus oraz z przodu klocki i tarcze jak dla mnie szybko i profesjonalnie, byłem drugi raz, pierwszy z rok temu z pierdółką.... jak w przyszłości będę potrzebował znów mechanika to na pewno me zapomnę o Karolu i oby on mnie pamiętał ... pozdrawiam
  15. RALF76 odpowiedział(a) na krzysiek4312 temat w 2.0TDI
    zazwyczaj komplet do wymiany
  16. RALF76 odpowiedział(a) na dembu19 temat w 2.0TDI
    Nie wskazane jest zapalanie na zaciąg.....(rozrząd)
  17. W linku zdjęcia.... trochę roboty jest..
  18. temat poruszany na forum w kwestii wymiany rozrządu, w skrócie: przed liftem wymiana 180k, po lifcie 210k lub co 6 lat w zależności co nastąpi pierwsze.. najlepiej sprawdzać po VIN
  19. RALF76 odpowiedział(a) na aprox99 temat w 2.0TDI
    temat poruszany na forum - poczytaj tutaj
  20. jaki widzisz podwyższone obroty i zamierzasz zgasić silnik to przejedź się jeszcze kawałek wentylator schładza komorę silnika po wypalaniu dpf (wysoka temperatura)
  21. schładza komorę silnika po wypalaniu
  22. przez kilka lat miałem taki przypadek 2 krotnie po trasie około 150km dojeżdżam do domu i zaczyna się procedura wypalania... ale dpf wypala się jeśli zgromadzi się odpowiednia ilość sadzy.. to że jechałeś w trasie nie oznacza że nigdy nie będzie się wypalał dpf aktywnie... trasa pomaga w pasywnym wypalaniu czyli teoretycznie powinna się zmniejszyć się częstotliwość wypaleń vs kilometry gdybyśmy jeździli tylko w trasie.. prędzej czy później dojdzie do aktywnego wypalania tak jak w Twoim przypadku opisujesz.... obserwuj jak wypalanie będzie częste (co 100km) to jedź do serwisu bo może coś z dpf się dzieje..
  23. objawy jak w b8 więc wskazuje na wypalanie się filtra dpf nie przerywaj procedury...
  24. sugeruje z kanału sprawdzenie skąd dochodzi dźwięk... wygląda jakby coś w skrzyni
  25. w zbiorniku możliwe że jest filtr siatkowy do najgrubszych zanieczyszczeń..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.