Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

komoornik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez komoornik

  1. Na 95% nie będziesz miał kompletnej instalacji, więc nie.
  2. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Test przeprowadza się po uruchomieniu silnika, jeśli są włączone światła mijania.
  3. Taka wlepa moim zdaniem pasuje, ale do jakiegoś nowego auta najlepiej za kilkaset tysięcy.
  4. Ja miałem ori QQ1 i kabelek idzie chyba razem z wiązka od OBD.
  5. Manual ma inne przełożenia. BTW, oponki z indeksem Y ?
  6. Nie przesadzał bym z tą rezerwą jeszcze Quattro i S-tronic to trochę inna bajka jeśli chodzi o v-max, ale przed programem było max 240 km/h a po 251 km/h. Sedan by trochę więcej pojechał.
  7. Fotochromu się nie koduje, ale kabel masz pociągnięty pewnie tylko do sterownika drzwi albo co najwyżej do wtyczki drzwi.
  8. Zamień między sobą sterowniki led.
  9. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dobre pytanie, ale mało kto ma tu w ogóle Quattro a co dopiero sportowy dyfer
  10. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy wentylator chłodnicy da radę wymienić bez rozbierania przodu (bez wyciągania chłodnicy)?
  11. Strona 39 instrukcji obsługi auta. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/150825-instrukcja-obslugi-po-polsku-oraz-nawigacja-mmi/
  12. A kto powiedział że masz lampki? Wszystko wskazuje na brak QQ1.
  13. komoornik odpowiedział(a) na lunatick temat w Audi A4 B8
    Nie ma co porównywać wykresów, bo felipe82 miał silnik dławiony softem. Ostatecznie wyniki porównywalne.
  14. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Można coś ciekawego zrobić z diodami od Side Assist w lusterku jak go w aucie nie ma? Może zmostkować z kierunkiem?
  15. Nie robi się restartu.
  16. komoornik odpowiedział(a) na eev temat w Audi A4 B8
    Przejrzyj podpięte tematy w tym dziale, w szczególności jeden z nich.
  17. Spójrz na grubość tarczy. Jedna jest wentylowana, druga nie.
  18. Dobre pytanie. Da radę przełożyć same silniczki składania?
  19. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Handlarzyna wysłał mi lusterka od A5 - wyszło dopiero przy próbie montażu Gdzieś w Warszawie da radę sprawnie przełożyć bebechy ze starych lusterek?
  20. Malutkie te heble przy 19"
  21. Ponad 200k
  22. Czy przy konieczności wymiany gatewaya, trzeba wpinać się w magistralę CAN bezpośrednio w gateway czy można to zrobić w innym miejscu?
  23. Nie, wychodziły też z CDNC. Brat ma lifta z lipca 2012, kilka tysięcy km po wymianie oleju i nic nie spadło (a nic nie było robione wg historii serwisowej).
  24. Nie ma ograniczeń, jedź ile fabryka dała
  25. No to komentuj Panie I podaj od razu koszt.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.