Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pucek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pucek

  1. on jest tak napalony że poczeka nawet do września bo parę razy go wiozłem z roboty i poprostu się zakochał więc, Gregory, chciałbym zrobić tak jak proponujesz, ALE chcę nowsze auto rocznikowo, a najlepiej nie B5 bo znow od początku wszystko będzie do zrobienia czyli zawieszenia i te inne problemy, tak jak teraz mam lokalizowanie problemu, co wali, pełno możliwości i nerwy puszczają oczywiście zdaję sobie sprawę że ciężko sprzedać bez klimy, dlatego też plan jest na zimę, bo wtedy ludzie tak nie patrzą musiał bym się przejechać takim zapierdalaczem jak Twój Gregory, to napewno bym się napalił no zobaczymy, narazie przeliczam i przeglądam oferty teraz kupić pewne dobre auto to wieeelki problem, mam strach że nie znajdę zadbanego
  2. tylko niechce znów B5, a chcę klekota na B6 mi braknie, a mogę mieć 30-35 tyś zł więc cuda za to nie kupię, a akurat wystarczyło by mi na tego ARLa z pakietem top sport ale wyłamać się i kupić seata? mi to nie bardzo odpowiada bo ten środek mnie zabija ile za tego mojego powinienem sobie zacenić??? dodam że wszystko porobione! a jak się zdenerwuję to kupię chyba 1.8T i będę jeździł od święta
  3. lampki oczywiście z allegro, cena 230 zł za sztukę z przesyłką, ale opłaca się zmienić felunku raczej zwiększał nie będę, tak sobie obiecałem że co auto to większa felga, czyli w następnym ma być 18'' odnośnie środka, że brak klimy to akurat wiem, niestety mój błąd ale cóż, kombinowałem nad wymianą kierownicy i nad kubełkowymi fotelami ogólnie to chciałbym zmienić na diesla, niechcę znów B5 bo wszystkie bolączki modelu przeszedłem, teraz czas na coś bardziej ekonomicznego a szybszego, czyli będzie albo Leon 1M ARL top sport albo B6 do którego muszę dozbierać
  4. doszły żółte halogeny efekt na ciemnym aucie jest pioronujący! autko tym sposobem się odznacza, nie ma drugiej takiej na drodze, tutaj też kieruję do wszystkich pytanie, ile by każdy z Was mógł dać za takie auto? oczekuję szczerości :> mam klienta i niewiem czy nie chcę za mało
  5. dzięki Gregory, ten temacik już znam od dawna, kawał dobrej roboty! a tak z innej beczki, wczoraj udało mi się wymienić olej + filtr, no i filtr powietrza, czyli mogę spać spokojnie a dzisiaj rano, zadzwonił mi ten napalony kupiec, heh chce ją odemnie kupić, zdał prawko (a ma tyle lat co ja) i niewiem co tu zrobić, nawet mu nie przeszkadza brak klimy no i daje dobre pieniądze, tak mi się wydaje! cóż z tego, jak chyba będe musiał wstąpić do klubu seatowca:/
  6. niestety mam to samo, brak masy na antenie, dlatego wywali mi non stop swr na max u mnie w mieście też tacy fachowcy że powiedzieli, nic się nie da zrobić, cóż będę musiał doprowadzić mase do klapy...
  7. to ja poproszę dokładne info co i jak u mnie czeka mnie wymiana klocków, a u ojca wymiana tarcz i klocków, a że tyłu nie robiłem jeszcze to jestem w tym temacie zielony
  8. Pelex noo tak tylko pytałem bo przez ten remont zaniedbałem autko i jak wszystko pokończę to się za niego zabieram ale tu cisza... Miron pewnie jeździ teraz B6 bo szkoda brudzić te czarne cacko wogule jak tam klienci? pochwal się Prezes Pelex a to tłoczek z tyłu trzeba wciskać i jednakowo wkręcać? o ile dobrze pamiętam to przód tylko się wciska z co z tyłem bo muszę sobie wymienić zaniedługo klocki właśnie
  9. nooo całkiem całkiem, ale jednak brakuje mi w tych felgach ori dekielków, teraz ta felga tak jakoś łyso wygląda plany dobre, jak tak wymodzisz furkę to będzie baaardzo ładna a co kombinujesz z tylnimi lampami? zostawiasz te czy jednak założysz coś na diodach?
  10. obstawiam że ten Kolega kupił mega okazje, pewnie za taką sumę jaką dostał za "ołpa" czyli za tyle za ile nie kupi się dobrego B6 cóż, kupił BLB, tylko dlatego że się nie zna, za ile kupił?? pewnie dobra okazja, napewno od dziadka, z DE w dieslu...bo tam przecież diesle stoją w garażach przebieg? napewno nie tyle co napisał auto kupił w ciemno i potem to tak właśnie bywa a ostatnio panuje moda na B7 za 35 tyś zł w okazji i pewnie jesteśmy wyśmiani na forum vectry że audi to taki szmelc a tak wogule to miałem ostatnio niezły polew, szwagierka jeździ właśnie Vectrą C, tam to jest orkiestra plastikowa, akurat jechała po nią do mechanika, więc ją podrzuciłem, jakie było jej zdziwienie jak jechała autem 15 letnim i nic nie trzeszczało? :> osobiście to teraz nie potrafię jeździć inną marką, ople, seaty, vw - wszystko klekocze i trzeszczy
  11. no właśnie, jeżeli ma tom robić zakład to wtedy bym się pisał na klimatronik, ale wolę sam bo nie dość że satysfakcja, to oczywiście niższe koszta, najpierw musimy się dowiedzieć jakie są różnice między manualem a klimatronikiem, czy występują te same podzespoły, a różnica jest tylko w sterowaniu, czy też nie akurat u mnie na spotach jest kolega z manualną, więc za tydzień w piątek porównam conieco z klimatronikiem, podpytam conieco, bo kurde trzeba coś wykombinować mi się wydawało że w manualu problem z podłączeniem MUSI być łatwiejszy, bo jednak odpalamy na guziku i tak samo wyłączamy, więc liczyłem że sprężarka powinna być tylko do zasilania i przez "włącznik" najlepiej to chyba kupić z angilka...
  12. sam mam ten dylemat, zakładać czy nie, też pomyslałem o manualu bo łatwiej, ale trochę mnie zniechęciliście... napewno z paska pasuje, z A3 też raczej powinna... no i co dalej? jak Wy to widzicie, bo w ten upał odechciewa mi się wsiadać do auta
  13. to jak likwidujesz klimę??? bo jak tak to był bym chętny na graty do manualnej
  14. no i teraz jest Kamil ja bym się nie zastanawiał :>
  15. dobrze obrobiłeś Kamil te fotki - nie widać korka od gazu nie no jakieś maławe te felaszki...ciutke większe by mogły być, takie autko i tak zapierdziela, a mocy mu przybędzie, więc gdyby tak odrobinę większe felgi to nie było by różnicy
  16. to może byście się podzielili informacją??? z chęcią bym takim płynem auto sobie przejechał
  17. to ja też o coś zapytam, mam taki problem że trekotało mi więc dałem wymienić przegub zewnętrzny (prawy), po założeniu nowego wszystko okej, ALE przy jeździe do przodu nic się nie dzieje, natomiast gdy wycofuję - WALI BARDZO MOCNO myślałem że mechanik mnie zrobił w balona i sprawdziłem, jest założony ten nowy, czy takie objawy mogą występować przy przegubie wewnętrznym??? niechcę znów kupować nowego, tak się zastanawiam czy to wina tego wewnętrznego ale niewiem jakie są objawy wywalonego POMOCY
  18. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no patrz Miron...Gliwice jeżdżą na Kato a nikt nawet się nie przyznał
  19. Somes a nie lepiej przyjechać do nas, bo i tak tu wrócisz, zrobić np. w compsporcie i tam wymieniasz turbo, wtryski, masz gwarancje na turbo, no i nie masz daleko, chyba że kombinujesz żeby tam zostać to rób tam, ale niewiem jak to ze szpecami w takim kraju, byś musiał na holenderskie forum o tdi wejść i szukać tam konkretów
  20. Witam no i stało się...dwie roboty i remont wyszły mi na niedobre:/ leże z gorączką i zdycham na dodatek jazda bez klimy mnie tak dobija że chyba wystawiam auto na sprzedaż i tyle no i mi też się zaświeciła inspekcja OIL tylko żebym miał kiedy wymienić ten olej:/ cóż, tak to bywa, Gregory - masz rację, wykończe się no ale żeby coś mieć to trzeba albo kombinować albo za***rdalać bawcie się tam fajnie, na Częstochowę w niedzielę raczej bym nie pojechał, oczywiście jeśli mieliśmy gdzieś jechać
  21. a no Pelex, o 11 wstaje po nocce, jade do drugiej pracy, tam będę do....no do niewiem której, ale o 19 już powoli się zbieram do roboty, o 20 mam autobus i wio na kopalnie, więc Pelex, zarzuć mi numerosem na pw, jak znajdę chwilę czasu to zadzwonię, ale szczerze Ci powiem że wątpie:/ a jedynie to możesz zobaczyć na mieście gdzieś moje auto, ale z kierowniczką jestem tak zalatany że nie dość dwie roboty to jeszcze ten remont:/ na dodatek przeziębiony spamujcie dużo, tak żeby Diman mógł NAS poczęstować piwkiem a zaszalejemy na spociku za tydzień...? no chyba że jedziemy na tą Częstochowę...ale niewiem czy zdąże naprawić auto bo jak narazie coś mi wali w przodzie, wahacze dobre, końcówki też, stabilizatory też a dalej wali, i chyba to będzie przekładnia:/ ehhh strach jeździć
  22. Siemka a mnie znów nie będzie na spocie - auto oddaje do mechanika lub lakiernika - zależy który będzie miał czas
  23. ja też niestety po ustawieniu zbierzności miałem "krzywo" kierownicę, odkręciłęm poduchę, przesunięcie o jeden ząbek na wieloklinie i jest tak jak powinno, a poprostu nie miałem kluczyka w stacyjce, też tym sposobem żaden błąd nie wyskoczył i wszystko jest jak należy więc nie konieczne jest odłączanie akumulatora
  24. ten tuning to jeszcze nic, u mnie po mieście jeździ srebrna A4 B5, tył ma ori z lampami z PRZED liftu, rejestracja przeniesiona na zderzak a na przodzie duuży grill z B7, lampy z B7 czywiście ringi i tuningowane progi za 60 zł z allegro - czyste pośmiewisko, no i nie wspomne o jego audio, jeździ chłopak z szybami otwartymi a za nim słychać tylko wysokotonówki :polew: nie no ludzie mają fantazję, gdyby ten z allegro wrzucił tam jakieś fajne 18'' i dodał cały kit czyli przód był by tak samo nisko jak tył i progi to moooże jakoś by to wyglądało, ale tak to jednym słowem DUPIATE aha no i poczekajmy na wypowiedzi naszych forumowych szpeców od tuningu a jest ich paru
  25. Witam Ponownie sprawa wygląda tak, jutro zaczynam w drugiej robocie więc ani w ten piątek/sobota mnie na spocie nie będzie, to samo za tydzień, więc jeżeli mamy jechać na jakiś wypad to jedynie za tydzień w niedzielę niestety mogę pomarzyć o B6, wręcz jestem zmuszony kupić inne auto, bardziej oszczędne niestety tak to bywa, więc szybko się nie odezwe Dobranoc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.