Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Konrad.jpg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Konrad.jpg

  1. Ten moduł jest na pewno oryginalny? można kupić takie moduły z przekaźnikami właśnie do przyczepki ale myślę że spokojnie wystarczyło by podłączyć na krótko kierunki
  2. Jeśli się zacinają to będą błędy po prostu.
  3. A błędy jakieś są?
  4. Był temat o specjalnych ściągaczach to tej śruby.
  5. Ja podgrzewałem zwykłym palnikiem na gaz do momentu aż zaczęło puszczać
  6. Witam potrzebuje taką rozpiskę do pompki o numerze 4A0 862 257 J . Na podanej stronce nie ma tej pompki. I jeszcze jedna sprawa według etki jest to pompka dla pojazdów z instalacją przeciw włamaniową, dla pojazdów za zdalną obsługą zamków (podczerwień) Alarm mam ale ta podczerwień mnie dziwi. [br]Dopisany: 29 Lipiec 2010, 23:19_________________________________________________Ponawiam prośbę może ktoś ma taką rozpiskę
  7. Proponuję ściągnąć kabelek z czujnika i wyczyścić. Może to coś da, czujnik znajduję się w podstawie filtra oleju
  8. Synchronizator się kończy.
  9. Mi pali 11 do 12l/100km tyle że mam ciężką noge :gwizdanie:
  10. To jest zawór odpowietrzający bak i ma stukać
  11. Płyn chłodniczy też czysty? Jak z mocą ? Przegrzałeś kiedyś silnik?
  12. Z gazem jest zazwyczaj tak że ci którzy nie mieli nigdy gazu są przeciwko A ci któży mają są za... Ja mam już drugi samochód z gazem i nigdy nie miałem żadnego problemu. A jeśli chodzi o awaryjność silników to trzeba mieć po prostu szczęście bo nigdy nie wiadomo co się kupi.
  13. Jeśli podczas rozruchu napięcie spadnie poniżej 8V(chyba) to się wszystko zeruje miałem tak jak mi się aku skończył
  14. Wszystkie biegi wchodzą normalnie jak przedtem? Wygląda na przegub czyli nie powinno być tragedii
  15. Możesz zamontować sam, na przeglądzie pokazujesz homologacje i jest ok tylko jeśli do przeglądu zosało jeszcze dużo czasu to jedz i zrób sam hak
  16. A jaki płyn dolewałeś ? są dwa rodzaje zielony i czerwony i nie można ich mieszać, trzeba wlać taki jaki był.
  17. Z tego co wiem to są specjalne ściągacze do tej śruby ja ostatnio jak wymieniałem u siebe górne wachacze to musiałem pomóc sobie palnikiem
  18. Gumka powinna być jeśli nie możesz założyć starej to są dostępne zestawy naprawcze a odpowietrzyć wystarczy jedno koło. Chyba że już czas na wymiane płynu
  19. Jeśli aku jest 100% padnięty a alternator nie ładuje to silnik zgaśnie. W pompie jest elektrozawór odcinający dopływ paliwa.
  20. Przyjżyj się dokładnie co kolega ma skleić to nie ma nic wspólnego z działaniem poduchy :gwizdanie:
  21. Jeśli tarcze są wystarczająco grube i nie mają dużego rantu to poco wymieniać
  22. Też tak miałem i skleiłem super glue bez problemu co prawda nie mam poduchy ale to i tak nie ma różnicy
  23. Komputer/sterownik silnika

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.