Treść opublikowana przez Konrad.jpg
-
[B5 AFN] Problem z kierunkowskazami przyczepki
Ten moduł jest na pewno oryginalny? można kupić takie moduły z przekaźnikami właśnie do przyczepki ale myślę że spokojnie wystarczyło by podłączyć na krótko kierunki
-
[B6 AVJ] Klima dmucha gorącym przy 18 st.
Jeśli się zacinają to będą błędy po prostu.
-
[B5 ADR] Co rozłącza klime
A błędy jakieś są?
-
[ALL B6] Wyciągniecie śruby łączącecej wahacze górne
Był temat o specjalnych ściągaczach to tej śruby.
-
[ALL B6] Wyciągniecie śruby łączącecej wahacze górne
Ja podgrzewałem zwykłym palnikiem na gaz do momentu aż zaczęło puszczać
-
[B5 AJL] Czujnik temperatury oleju
- [ALL] Schemat złączek w pompce centralnego 8L0 862 257 x i inne
Witam potrzebuje taką rozpiskę do pompki o numerze 4A0 862 257 J . Na podanej stronce nie ma tej pompki. I jeszcze jedna sprawa według etki jest to pompka dla pojazdów z instalacją przeciw włamaniową, dla pojazdów za zdalną obsługą zamków (podczerwień) Alarm mam ale ta podczerwień mnie dziwi. [br]Dopisany: 29 Lipiec 2010, 23:19_________________________________________________Ponawiam prośbę może ktoś ma taką rozpiskę- [B5 AJL] Czujnik temperatury oleju
Proponuję ściągnąć kabelek z czujnika i wyczyścić. Może to coś da, czujnik znajduję się w podstawie filtra oleju- [ALL B5] 3 bieg zgrzyta
Synchronizator się kończy.- Ile pali Wam gazu?
Mi pali 11 do 12l/100km tyle że mam ciężką noge :gwizdanie:- [B5 AEB] Co to za stukające urządzenie?
To jest zawór odpowietrzający bak i ma stukać- [ALL B5] Pomóźcie wybrać FELGI !! Audi A4 b5
2- [ALL] Pęknieta głowica, bardzo wolno bierze płyn chłodniczy i czasem kopci???
Płyn chłodniczy też czysty? Jak z mocą ? Przegrzałeś kiedyś silnik?- Czy posiadanie diesla przestało być opłacalne?
Z gazem jest zazwyczaj tak że ci którzy nie mieli nigdy gazu są przeciwko A ci któży mają są za... Ja mam już drugi samochód z gazem i nigdy nie miałem żadnego problemu. A jeśli chodzi o awaryjność silników to trzeba mieć po prostu szczęście bo nigdy nie wiadomo co się kupi.- [B5 AJM] Wszystko się zresetowało
Jeśli podczas rozruchu napięcie spadnie poniżej 8V(chyba) to się wszystko zeruje miałem tak jak mi się aku skończył- [ALL B5] Chyba zabiłem skrzynię
Wszystkie biegi wchodzą normalnie jak przedtem? Wygląda na przegub czyli nie powinno być tragedii- [ALL B5] Montaż - hak - Przegląd - samemu czy warsztat + Ile KG dla Quattro ?
Możesz zamontować sam, na przeglądzie pokazujesz homologacje i jest ok tylko jeśli do przeglądu zosało jeszcze dużo czasu to jedz i zrób sam hak- [ALL B5] Wąż pompa magiel problem
A jaki płyn dolewałeś ? są dwa rodzaje zielony i czerwony i nie można ich mieszać, trzeba wlać taki jaki był.- [ALL B5] Demontaż górnych wachaczy
Z tego co wiem to są specjalne ściągacze do tej śruby ja ostatnio jak wymieniałem u siebe górne wachacze to musiałem pomóc sobie palnikiem- [ALL B5] Zapowietrzony układ
Gumka powinna być jeśli nie możesz założyć starej to są dostępne zestawy naprawcze a odpowietrzyć wystarczy jedno koło. Chyba że już czas na wymiane płynu- [B5 AFN] Czy to może być rozrząd?
Jeśli aku jest 100% padnięty a alternator nie ładuje to silnik zgaśnie. W pompie jest elektrozawór odcinający dopływ paliwa.- [ALL B5] Odklejająca się osłona poduszki powietrza pasażera
Przyjżyj się dokładnie co kolega ma skleić to nie ma nic wspólnego z działaniem poduchy :gwizdanie:- [ALL B5] Co z tarczami tył ? Wymieniać?
Jeśli tarcze są wystarczająco grube i nie mają dużego rantu to poco wymieniać- [ALL B5] Odklejająca się osłona poduszki powietrza pasażera
Też tak miałem i skleiłem super glue bez problemu co prawda nie mam poduchy ale to i tak nie ma różnicy- [B5 AFN] Co to jest i do czego to służy? Zdjęcia
Komputer/sterownik silnika - [ALL] Schemat złączek w pompce centralnego 8L0 862 257 x i inne