Treść opublikowana przez tomekhxc
-
[B5 AFN] Popticall RS4 sedan - CZIKITA Środek samochodu
Nie jesteś na bieżąco Już jest http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/all-b5-a4-b5-fourious-257611/ d*pa, bo gosc foty pousuwal.... no szkoda bo probowalem swoja wyobraznie poruszyc ale nie da rady
-
Głośna praca Audi A4 B6 1.9TDI
sprawdz obejme rury wydechowej tam tez czesto gwizdze
-
[B5 AFN] Popticall RS4 sedan - CZIKITA Środek samochodu
zayebisty ten watek jest
-
1BA vs S-line jaka jest roznica?
i ladnie odsnieza To już od użytkownika zależy co i jak reza w aucie sam jezdze na H&R a to byl taki maly dżołk
-
Co to za zderzak ?
o dokladnie ---------- Post dopisany at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany at 19:51 ---------- takze raczej nie podejdzie:decayed:
-
1BA vs S-line jaka jest roznica?
i ladnie odsnieza
-
Grzanie
o qrde to mi sie nic takiego nie dzieje trzyma normalnie Tomek masz wszystko ok. uf uf poprostu ostatnio b5 jezdzilem w lecie dzisiaj sie przejechalem i troche bylem w szoku do pracy mam ok 5 km i juz bylo cieplutko
-
Grzanie
o qrde to mi sie nic takiego nie dzieje trzyma normalnie
-
Silnik Audi S4 4.2 344 KM - opinie
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-bbk-rodzinne-s4-;-228861/ pytaj kolegi jezdzi to wie:wink:
-
Grzanie
waz jest ok juz sprrawdzalem, tylko bylem ciekawy bo dzisiaj wyciagnolem b5 z garazu zeby sie przejechac i tam zaraz mi sie nagrzalo a tu ta dyche trzeba zrobic ale jak u ciebie jest podobnie to nie mam sie czym martwic:wink:
-
Grzanie
pytanie jak wam sie nagrzewaja autka ? bo w mojej b6 zanim bedzie cieplo to musze przejechac z 12 km a w b5 to przejade ok 4 km i jest juz cieplo znowu kolega ma b7 i tez zaraz mu sie nagrzewa:hi:
-
Gdzie kupić grill maski czarny mat wzór RS4 B5
zarzuc plasti i bedzie czarny ogolnie to ladniejszy jest z s4
-
Co to za zderzak ?
ani dokladka bo jakies dziwne wytloczenia sa na nim
-
Plastikowe osłony na zbiorniczki itp pod maską
zdjecia niedostepne
-
Drgania przy hamowaniu
dokladnie sprawdz tarcze ja mialem to samo
-
Opony 225/40/18 - prośba o doradzenie
jezdzilem na nich i polecam
-
1BA vs S-line jaka jest roznica?
przy 1ba wyglada jak allroad:wink:
-
Które alufelgi do mojego sedana ?
1:wink:
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Przypomniało mi się że to nie wina końcówki:whistling: po malowaniu trzeba chwilę odczekać żeby element wysechł a na końcówce plastidip zasycha i u mnie też tak było że po czasie jak pryskałem dalej to coś krzywo walił strumień więc małym śrubokrętem zeskrobałem ten nalot i było wszystko gucio więc trzeba zwrócić na to uwagę oka ale tak sie dzialo przy pierwszysm uzyciu jak wczesniej nie byl uzywany , probowalem przeczyszczac i przedmuchiwac i dalej nic psika tak jak widac na filmie:facepalm:
-
Czy wydech do avanta i sedana w Audi A4 B7 jest taki sam??
raczej roznica jest tylko przy Q i osce
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
no to qrde nie wiem .....mi sie wydaje ze to wina koncowki....
-
Wydech Ulter w Audi A4 B8 2.0TDI
oka wiec czekamy na efekty
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
dokladnie tak jak mowisz a to kupilem przez allegro..... PlastiDip KOLOR CZARNY HIT! Plasti Dip ! 400ml (2921279766) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
no wlasnie i tak powinno sprobuje jeszcze z inna koncowka moze w tym jest przyczyna bo wymalowalem kawalek metalu i po nalozeniu kilku warstw i wyschnieciu nie powiem bo ladnie wygladalo i plasti spelnial swoja role
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
to jest wlasnie ta pucha albo to jakis feler albo wystarczy koncowke zmienic:facepalm: ---------- Post dopisany at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:01 ---------- krotki movie jak to wyglada sory ze odwrotnie ale nie wiem czemu mi tak tel nagrywa:facepalm: