Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. takie jak w tunelu są o wiele praktyczniejsze niż w łokciu tylko wychwycić taki tunel to rarytas
  2. niezłe heble nie chciałeś proszkowo pomalowac?
  3. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki wielkie przecież masz w Rzesz sklep z dystansami , do wyboru do koloru
  4. te tłumiki bede zawsze odradzał , rok dwa i sie rozpadnie szkoda siana z pełnym przelotem bedzie problem , moim zdaniem przerobić tzn dołożyć 3 jakieś wyciszające coś takiego
  5. i tu sie zgadzam , przemyśl temat bo lepiej troche dołożyć i zrobic raz a dobrze a na amorach 1ba bedzie ci huśtało autem na wszystkie strony
  6. led

    tomekhxc odpowiedział(a) na Remi92 temat w Audi A4 B6
    no ciekawe , co jak co ale cena powala
  7. jeszcze nie sezon na letnie gwint jeszcze tez nie założony , jade jeszcze na tydzień w góry na narty wiec nie mam sie co spieszyć ale mysle ze pod koniec marca może uda sie założyć wszystko
  8. wentle dobrze że chociaż takie miał ...... Hammer widze że znalazłeś koniec internetu
  9. kopiowanie cudzych zdjęć jest karalne
  10. bixy,dobre koło , gwint, listwy s4 , podwójny wydech tez s4 lub cos w tym stylu , ciemne szyby , hamulce, oznaczenia z klapy out itd itp masz duże pole do popisu
  11. setup w garażu , gwint jeszcze na regale
  12. kto tam jutro na spocie bedzie ?
  13. kola wyważone , u mnie wszystkie felgi i to w b6 czy b7 co sezon sa wyważane wentylki beda, dam nakładki chromowane bo wulkanizator sobie tak je strasznie cenił że by wyszło 80 zeta za same nakładki także wolałem żeby je sobie zachował opona 225/35/19
  14. gumy na kołach , nawet przyjemnie to wyglada
  15. zacisk bedzie ori s4 345 /300 także dystanse beda 15 mm juz mierzyłem , w wieksze zaciski nie chce sie juz bawic bo na zime zakladam 17 i pozniej znowu zmiana felg opon itd tak ma dydo u siebie i tez dawal male dystanse zeby nie obcierały , bedzie dobrze akjam , przymiarki póki co nie bedzie bo najpierw musze gwint założyć a narazie w b6 musze pare pierdółek pokończyć jak bedzie gotowe to b7 idzie pod nóż a dwóch aut nie uziemie bo mi potrzebne
  16. ile powietrza ładować w te gumy? z 2,5 ?
  17. dobre mody , dobry kolorek i silnik fajnie że sie sam zabrałeś za dopasowanie dokładki s-line , kazdy przeważnie szuka gotowca
  18. a teraz moda na żółte zaciski a że mi sie takie podobaja to i taki kolor też bedzie
  19. no było 8,5 ale zjezdzili mnie tu i posłuchałem starszych
  20. ja już spakowany , jutro na te laczki jade gumy założyc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.