Treść opublikowana przez tomekhxc
-
Jak wyrezać uchwyt na napoje?
takie jak w tunelu są o wiele praktyczniejsze niż w łokciu tylko wychwycić taki tunel to rarytas
-
[BWE] 2.0 TFSI quattro S-LINE by grzopi
niezłe heble nie chciałeś proszkowo pomalowac?
-
B6 DIVISION
Dzięki wielkie przecież masz w Rzesz sklep z dystansami , do wyboru do koloru
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
tak jak Frost pisze , ori 1be-bv
-
jaki tlumik srodkowy przelotowy do wyciszenia
te tłumiki bede zawsze odradzał , rok dwa i sie rozpadnie szkoda siana z pełnym przelotem bedzie problem , moim zdaniem przerobić tzn dołożyć 3 jakieś wyciszające coś takiego
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
i tu sie zgadzam , przemyśl temat bo lepiej troche dołożyć i zrobic raz a dobrze a na amorach 1ba bedzie ci huśtało autem na wszystkie strony
-
led
no ciekawe , co jak co ale cena powala
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
kiera super
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
jeszcze nie sezon na letnie gwint jeszcze tez nie założony , jade jeszcze na tydzień w góry na narty wiec nie mam sie co spieszyć ale mysle ze pod koniec marca może uda sie założyć wszystko
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
wentle dobrze że chociaż takie miał ...... Hammer widze że znalazłeś koniec internetu
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
kopiowanie cudzych zdjęć jest karalne
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
za duże et43
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
tak jest
-
B7 S-Line Piękny Kolor lecz mało Atrakcyjny
bixy,dobre koło , gwint, listwy s4 , podwójny wydech tez s4 lub cos w tym stylu , ciemne szyby , hamulce, oznaczenia z klapy out itd itp masz duże pole do popisu
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
setup w garażu , gwint jeszcze na regale
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
kto tam jutro na spocie bedzie ?
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
kola wyważone , u mnie wszystkie felgi i to w b6 czy b7 co sezon sa wyważane wentylki beda, dam nakładki chromowane bo wulkanizator sobie tak je strasznie cenił że by wyszło 80 zeta za same nakładki także wolałem żeby je sobie zachował opona 225/35/19
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
gumy na kołach , nawet przyjemnie to wyglada
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
zacisk bedzie ori s4 345 /300 także dystanse beda 15 mm juz mierzyłem , w wieksze zaciski nie chce sie juz bawic bo na zime zakladam 17 i pozniej znowu zmiana felg opon itd tak ma dydo u siebie i tez dawal male dystanse zeby nie obcierały , bedzie dobrze akjam , przymiarki póki co nie bedzie bo najpierw musze gwint założyć a narazie w b6 musze pare pierdółek pokończyć jak bedzie gotowe to b7 idzie pod nóż a dwóch aut nie uziemie bo mi potrzebne
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
fakt qrde nie patrzylem
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
ile powietrza ładować w te gumy? z 2,5 ?
-
[B6 BFB] Quattrówka Adrian 226KM 310Nm Fotki
dobre mody , dobry kolorek i silnik fajnie że sie sam zabrałeś za dopasowanie dokładki s-line , kazdy przeważnie szuka gotowca
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
a teraz moda na żółte zaciski a że mi sie takie podobaja to i taki kolor też bedzie
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
no było 8,5 ale zjezdzili mnie tu i posłuchałem starszych
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
ja już spakowany , jutro na te laczki jade gumy założyc