Treść opublikowana przez Wihajster
-
[ALL TDI] Jaki olej do tdi?
bo twoj 1Z jest jakis idioto odporny i pewnie jezdzilby na wodzie i bez oleju ciekawe gdzie udalo ci sie kupic taki super model
-
[B5 1.8] Problem z temeraturą silnika.
zawsze 90
-
A6 2.5 tdi 180 km i a8 3.3 tdi
http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=1637 to sobie poczytaj o 2,5 v6
-
[B5 1.8] Problem z temeraturą silnika.
termostat pada tak nie powinno byc A poza tym zapraszamy kolege do newbie
-
Moja Audi A4 (w plenerze...)
sliczne b6
-
[B5 1Z] Jaki olej do A4 tdi z 95 r?
witaj i zapraszam cie do newbie a poza tym o olejach juz bylo chyba wszystko.uzyj szukaczki
-
[1.9TDI] Moje Audi jest leniwe.. :-\
jest do d*py ale powiem ci ze te srubke z dolu ktorej nie widac wystarczy poluzowac a te co widac calkiem odkrecic i bez problemu sie da zrzucic
-
[1.9TDI] Moje Audi jest leniwe.. :-\
bo w 1Z jest inny calkiem i mniejszy i caly z metalu
-
[1.9TDI] Moje Audi jest leniwe.. :-\
z biala głowka przy wentylatorach
-
[1.9TDI] Moje Audi jest leniwe.. :-\
tak to jest zdeniu N75
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
to nie zle wgniata w fotel
-
[1.9TDI] Moje Audi jest leniwe.. :-\
N 75 w 110 rzadko pada jak juz to w 90
-
czy nowy 2.0 tdi 140km ma brac olej???
wszystko ok
-
[1.9TDI] Moje Audi jest leniwe.. :-\
a przy czym??to jeden z objawow zlego dzialania zaluzji
-
[1.9TDI] Moje Audi jest leniwe.. :-\
przeciez wpadal by w notlauf juz przy 3000 z reguly
-
[1.9TDI] Moje Audi jest leniwe.. :-\
raczej jak bys mial zapieczone kierownice to nie dal bys rady wyciagnac 180 pogon go troszke a z czasem poprawic sie powinno
-
[1.9TDI] Moje Audi jest leniwe.. :-\
moze ci sie zdaje :razz: zapraszam kolege poza tym do newbie
-
Kolejny Opolanin......
za ciemne jak dla mnie
-
mechanizm silniczka wycieraczki tylnej od Passata B5
trzeba by bylo w etce sprawdzic
-
[ALL B5] Demontaż tunelu- zepsuty uchwyt .....
ja ich jeszcze nie uzywałem ale na oko wydaja sie byc bez uzyteczne
-
Tuning Optyczny
zgadzam sie z pikusiem
-
[B5 1Z] autko przy 150km/h dostaje muła... :-( /znowu/
a zapodales nowe N75 czy moze uzywke ci dał
-
Strefa Śmiechu
http://mundial.onet.pl/0,1247843,1362391,wiadomosc.html i juz wiadomo za co materazzi dostał od zizu :twisted:
-
klimatyzacja zabiera silnikowi moc
a co az tak to czuc??
-
Kolejny Opolanin......
witamy