Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin_franz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin_franz

  1. Ale szkoda czasu na jaegera. Funkcji żadnych nie ma i może szybko paść. Sprzedaj go i kup pełen fis vdo.
  2. Nie masz spalonej żarówki stopu? Przejrzyj ten watek: http://www.audiklub.org/forum/viewtopic.php?f=29&t=121038. Co do przygasania to normalne jak jest gorąco.
  3. Wchodzisz w grupę 17(licznik), a następnie klikasz output tests. Jedna airbag się zapala na chwilę
  4. Jak masz vaga to zrób nim test zegarów i zobaczysz czy dioda działa. Po zapłonie airbag u mnie też się nie zapala.
  5. marcin_franz odpowiedział(a) na jablko temat w Audi A4 B5
    Licznik półfis masz obecnie. Ten co pokazałeś jest z pierwszego lifta i nie wiem czy pasuje p&p. Przedlift napewno nie podejdzie.
  6. marcin_franz odpowiedział(a) na jablko temat w Audi A4 B5
    Najlepiej będzie jak kupisz z pełnym fisem vdo. Chyba, że trafisz pół fis vdo. Teraz masz jaegera. One mają to do siebie, że padają. Z kodowaniem nie bedziesz miał problemu jeśli masz najprostrzy kabelek do kompa. Bedziesz potrzebował jeszcze szarą kostkę i manetkę z obsługą fis. Chyba, że nie bedziesz korzystał z dodatkowych gunkcji fisa w stylu spalanie, pozostały dystans itd. to wystarczy sam licznik. Uzupełnij profil to będzie wiadomo skąd jesteś. W razie co służę pomocą.
  7. To od czego masz resztę przycisków?
  8. Niektórzy podłączają głośniczki z zabawek albo telefonów. Jest też możliwość, że po prostu pada licznik. Niestety liczniki firmy jaeger mają ten problem, że się sypią...
  9. Jak kolega będzie zainteresowany, to zawsze istnieje tak zwana negocjacja na którą jestem zawsze otwarty. A na alledrogo cena jest sztywna. Nie wypowiadajcie się jeśli nie jesteście zainteresowani kupnem. Koniec ot.
  10. Jak coś to mam sprawny brzęczek. 45 zł z KW.
  11. W półfisie nie pokazuje niskiego poziomu płynu do spryskiwaczy, a co do oleju to zapewne odrazu po włączenie zapłonu raczej się nie zapala. Może po chwili, albo po odpaleniu...
  12. To chyba niemożliwe, bo komputer lpg nie ma polączenia z komputerem silnika, a to z niego trafia do licznika sygnał spalania. Ale możliwe, że się mylę...
  13. Mogą być zimne luty w lampce lub zaśniedziałe styki. Sprawdź czy po otwarciu drzwi dochodzi prąd do kostki w lampce.
  14. Zrób logi, przyczyn może być wiele.
  15. Tak, taki sam.
  16. Może masz gdzieś odcięty przewód k od gniazda odb. Mozesz podłączyć na krótko. Musisz podać plus, mase i linie k możesz wziąć na przykład z kostki radia. Chyba najłatwiej. Tylko które piny gdzie ro musisz poszukać, bo teraz nie pamiętam.
  17. marcin_franz odpowiedział(a) na kafarek temat w Audi A4 B5
    Śruby w kierownicy to torxy. Błąd trzeba skasować za pomocą komputera. Samo usunięcie usterki nie spowoduje zniknięcia błędu. Spryskanie sprayem może pomóc. Napewno nie zaszkodzi.
  18. No spoko, nic się nie stało. Zrób logi, wrzuć do odpowiedniego działu i dostaniesz odpowiedź co i jak. Tylko pamiętaj aby logować każdą grupę osobno.
  19. Wszystkie nowe z allegro to chińczyki. Więc pewnie jakoś muszą działać, tym bardziej że dają na nie gwarancję. Na tą chwilę raczej innych nowych nie ma.
  20. Po pierwsze, to chyba chodzi Ci o gruszke turbiny, tak? Po drugie to skąd wiesz, że to jest wina tej gruszki? Powinieneś zacząć od zrobienia kompletu logów. Może masz gdzieś dziurę w dolocie, może któryś wężyk podciśnienia nie domaga, a może faktycznie gruszka. Co do regulacji, to jak wyjmiesz swoją, to nową ustaw na taką samą długość. Na przyszłość nie oczekuj, że dostaniesz odpowiedź w pięć minut...
  21. Rozbierz ten boczek i sprawdź czy wszystko dobrze jest ułożone. Czy rurka ciśnieniowa się gdzieś nie zagięła.
  22. marcin_franz odpowiedział(a) na kafarek temat w Audi A4 B5
    Jak masz tylko dwie poduwzki, to pod fotelami nic nie masz. Pod fotelami są przewody od poduszek foteli. Najlepiej podłącz kompa pod samochód i sprawdź jakie wywala błędy.
  23. Przy pompce centralnego w prawym boczku bagażnika
  24. Myślę, że tak. Gdzieś na forum a6 była opisywana wymiana i wszystko latało jak należy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.